Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Uuu... Skończyłem. Podstawka plus dodatki, starałem się zrobić wszystko i zajęło mi to 190h, co niestety dla pracującego, dorosłego człowieka, nie cierpiącego w dodatku na nadmiar wolnego czasu trwało ponad rok! Nie pamiętam czy kiedykolwiek z jakąś singlową grą spędziłem tyle czasu. Drugie podejście nie będzie już takim fajnym przeżyciem, bo jednak fabułę się już zna, ale waham się w jednej kwestii. Jak radzicie? Grać po raz kolejny od nowa "na czysto", czy skorzystać z opcji "Nowa Gra Plus"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Damlon napisał:

Uuu... Skończyłem. Podstawka plus dodatki, starałem się zrobić wszystko i zajęło mi to 190h, co niestety dla pracującego, dorosłego człowieka, nie cierpiącego w dodatku na nadmiar wolnego czasu trwało ponad rok! Nie pamiętam czy kiedykolwiek z jakąś singlową grą spędziłem tyle czasu. Drugie podejście nie będzie już takim fajnym przeżyciem, bo jednak fabułę się już zna, ale waham się w jednej kwestii. Jak radzicie? Grać po raz kolejny od nowa "na czysto", czy skorzystać z opcji "Nowa Gra Plus"?

Bierz "Nowa gra plus". Będziesz miał więcej talentów, więc będziesz mógł robić ciekawsze kombinacje i combosy. Będziesz miał więcej kasy, bo tą łatwiej się farmi w tym trybie, nie będziesz musiał oszczędzać. Ogólnie jest ciekawiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy robienie głównego zadania ogranicza możliwość wykonania misji pobocznych? Zauważyłem że w momencie kiedy pojechałem do Kaer Morhen z Umą, zadanie na skellige związane z Faroe i Drummondem wyświetliło się jako failed. Czy wyjazd do Kaer Morhen ogranicza jeszcze możliwość wykonania innych zadań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kupiłem ostatnio cała edycję Wiedźmina przez netflixa i zamierzam opowiadnia przeczytać chronologicznie, a później zacząć od nowa przygodę z grami od pierwszego Wiedźmina. Czy ktoś może wypisać najlepsze i wartościowe mody, na daną część, które wzbogacają rozgrywkę (i grafikę), a gryzą się między sobą? Zastanawiałem się czy poczekać na remaster 1, ale to pewnie dość długo potrwa. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się