Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

"Gadżety", które odmieniły świat

22 postów w tym temacie

Ciekaw jestem, które z "nowinek technicznych" Waszym zdaniem są pożyteczne, bez których nie potraficie się obejść, a które z koleji były wielkimi niewypałami. Ja po "jasnej stronie" stawiam tel. komórkowe (to oczywiste i nie całkiem nowe) i PSP !!! (moim zdaniem najlepszy z gadżetów), a po "ciemnej" nośnik jakim był minidisc. Nie był zły, ale się nie przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje życie odmienił przede wszystkim telefon komórkowy. Następnie kolejną odmianą była sieć 3G, WiFi i EDGE, dzięki czemu mogłem - bo w tej chwili mam aparat pozbawiony EDGE - korzystać z sieci w centrum Warszawy używając smartfona i mając przy tym prędkości porównywalne z tymi w domu.
A dzięki WiFi mogę teraz korzystać na własnym notebooku z Neostrady u rodziny - niech żyją bezprzewodowe routery ;)
A gdyby nie było tu WiFi, dzięki BlueConnect miałbym sieć nieco wolniejszą, ale w dalszym ciągu o znośnych prędkościach ;)

Innym gadżetem bez którego nie wyobrażam sobie życia jest iPod i podcasty, które można zatrzymać i potem odtwarzać od momentu w którym się przerwało. A dzięki iTunes audycje same mi się aktualizują. To radykalnie zmieniło nastroje w jakich przemieszczam się komunikacją miejską. I nigdy nie kupię odtwarzacza o pojemności mniejszej niż 2GB ;)

A mikrofalówkę mam w domu od urodzenia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co zmieniło świat ? koło i ogień :P a tak naprawde to myślę że teraźniejszy gadzet który odmienił świat to te wszystkie zabawki które wkładają w ludzi żeby dłużej pociągnęli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować