Dnia 01.03.2006 o 13:28, Hegemon napisał:

2. Kris Boyd
3. Derek Riordan
4. Shunsuke Nakamura
5. Barry Ferguson

Oczywiście liga szkocka opiera się głównie na Rangersach i Celticu. Do tego można dorzucić HoM. Ale tak wyglądają ligi europejskie (nie mówiąc o tych najsilniejszych) są 2 - 3 zespoły walczące o trofea i cała reszta, która próbuje coś "urwać" faworytom. Poza tym uważam, że liga w której grał Henrik Larson nie może być aż tak słaba :)

5. Duffy
Według mnie to są gwiazdy. A to "tylko" najlepsi strzelcy ligi szkockiej.

O Lovenkrantzu i o Duffym to uslyszalem kilka miesiecy temu po raz pierwszy w zyciu, jak zaczalem sie interesowac liga szkocka. Z reszty to co nieco o Prso i Petrovie slyszalem, a Hartson to chyba z nami gral w druzynie walijskiej. Nie sa to zli pilkarze, ale zeby zaraz gwiazdy? No niewazne.

Dnia 01.03.2006 o 14:48, Da Ghost napisał:

Ale Keane to tam bodajze od miesiaca gra i trzeba przyznac, ze to dla niego pilkarska emerytura. Analogicznie mozna by uznac lige katarska, czy japonska za potegi, bo gra tam wiele znanych europejskich nazwisk (od 34. roku zycia wzwyz). Nakamura w porzadku, jest niezly, reszty nie znam :)

Poza tym uważam, że liga
w której grał Henrik Larson nie może być aż tak słaba :)

Henke (do dzisiaj legenda Celticu) byl za dobry na tamta lige. Szkoda, ze tak pozno odszedl do lepszego klubu.

Wiesz gwiazdy to raczej pojęcie typowo oceniające i bardzo subiektywne. Dla mnie ci piłkarze sa na tyle dobrzy aby mozna o nich powiedziec gwiazdy. Nikogo nie zamierzam przekonywać, każdy ma swoje zdanie. :-)

Dnia 01.03.2006 o 15:59, Hegemon napisał:

Hartson to
chyba z nami gral w druzynie walijskiej. Nie sa to zli pilkarze, ale zeby zaraz gwiazdy? No
niewazne.

Grał ale już z reprezentacji zrezygnował .

Dnia 01.03.2006 o 00:22, A-cis napisał:

> Trzeba siechyba pogodzić z tym, ze Drewniadlo bedzie grał, chyba żeby złapal kontuzję
albo sprzedali go gdzieś
Ale pogodzić się z tym, że będzie grał z USA? Czy że będzie grał na Mistrzostwach Świata? :D

Niestety ze wszystkim:/

Do przerwy 0:0
Ale nie jest źle. Parę sytuacji było. Gorzej z wykorzystywaniem.
Tak sobie myślę, że gdyby w 27 min Smolarek nie chciał nogą tylko poszedł głową szczupakiem do góry, to może by sięgnął piłki i przelobował ją nad bramkarzem.
No ale rozumiem że chciał uniknąć zderzenia głową z bramkarzem. Na takie coś to się tylko Szarmach zdobywał :)

Pierwsza połowa Polaków nawet bardzo efektowna, tylko szkoda, że nie efektywna :P Nasi zdecydowanie przeważali we wszystkich aspektach gry, tylko niestety brakuje gola - mam nadzieję, że to się zmieni w dalszej części meczu :D