Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2013 o 17:02, Paoro napisał:

> >


A ja wole, żeby do Juventusu poszedł, tam miałby szanse przynajmniej pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 17:06, Ecko09 napisał:

A ja wole, żeby do Juventusu poszedł, tam miałby szanse przynajmniej pograć.

Llorente tam się latem pojawi. Także gdziekolwiek nie pójdzie to i tak konkurencja będzie. Decydować raczej będzie kasa, liga w jakiej dany klub gra, bo wszystkie czy to Juve, MU, czy Bayern to światowa czołówka i pewnie przyszli mistrzowie sezonu 2012/2013. Nie ma co, ma z czego wybierać. Potem już lepsze warunki mogą zaoferować tylko Real i Barca, ale raczej aż tak daleko to Lewy nie powędruje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 17:14, Paoro napisał:

> A ja wole, żeby do Juventusu poszedł, tam miałby szanse przynajmniej pograć.
Llorente tam się latem pojawi. Także gdziekolwiek nie pójdzie to i tak konkurencja będzie.
Decydować raczej będzie kasa, liga w jakiej dany klub gra, bo wszystkie czy to Juve,
MU, czy Bayern to światowa czołówka i pewnie przyszli mistrzowie sezonu 2012/2013. Nie
ma co, ma z czego wybierać. Potem już lepsze warunki mogą zaoferować tylko Real i Barca,
ale raczej aż tak daleko to Lewy nie powędruje..


Juve gra 2 napastnikami,a poza Llorente to ja tam nie widzę nikogo kto by obecnie mógł z nim konkurować, jeśli nikogo więcej nie sprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już większość słyszała o raporcie Europolu, który ujawnia, że 380 meczów zostało ustawionych w latach 2008-11. Duże sumy wchodzą w rolę i do tego jakaś azjatycka mafia. Mecze eliminacji mistrzostw świata, euro 2012. Ciekawe czy zostaną podane jeszcze jakieś konkrety w dalszym postępowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 21:47, SongoX napisał:

Ciekawe czy zostaną podane jeszcze jakieś konkrety w dalszym postępowaniu.


Dokładnie, ciekawe jakie konkretnie mecze były ustawione z tych o wysokie stawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 21:47, SongoX napisał:

Pewnie już większość słyszała o raporcie Europolu, który ujawnia, że 380 meczów zostało
ustawionych w latach 2008-11. Duże sumy wchodzą w rolę i do tego jakaś azjatycka mafia.
Mecze eliminacji mistrzostw świata, euro 2012. Ciekawe czy zostaną podane jeszcze jakieś
konkrety w dalszym postępowaniu.

Mnie najbardziej ciekawią mecze ustawione w LM i czołowych ligach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 21:47, SongoX napisał:

Pewnie już większość słyszała o raporcie Europolu, który ujawnia, że 380 meczów zostało
ustawionych w latach 2008-11. Duże sumy wchodzą w rolę i do tego jakaś azjatycka mafia.
Mecze eliminacji mistrzostw świata, euro 2012. Ciekawe czy zostaną podane jeszcze jakieś
konkrety w dalszym postępowaniu.


Jak to prawda, to tracę wiarę w jakąkolwiek uczciwość w sporcie. Co prawda ta wiara i tak jest już naiwna, ale z futbolem wiązałem pewne zasady, ale jak wiadomo, nawet "legendy" są zerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 10:45, Budep napisał:

Jak to prawda, to tracę wiarę w jakąkolwiek uczciwość w sporcie. Co prawda ta wiara i
tak jest już naiwna, ale z futbolem wiązałem pewne zasady, ale jak wiadomo, nawet "legendy"
są zerami.

Jeśli pojawiają się już medialne wątpliwości, i wyciekają takie skandale, to utwierdza się w przekonaniu ta strona, która od początku zakłada sztuczność sportu jako całokształtu. Ktoś musiał słono obstawić, że CR strzeli samobója choćby. Piłka jest jak wrestling, tylko, że ciosy są rzeczywiste, tylko całe widowisko to fikcja. A my "Chcemy krwii i potu!" jak za czasów igrzysk. Tylko zawody się trochę zmieniły, te prawa człowieka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski ponoć podpisał kontrakt z Bayernem. Tak przynajmniej twierdzi włoski dziennikarz, który również "przewidział", że Guardiola idzie do bawarskiego klubu. Oby teraz nie miał racji, bo nie widzę sensu gry Lewego w Bayernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten skandal przypomniał mi, że sprawa losowania 1/8 LM przeszła praktycznie bez echa.
Było kilka newsów w necie, UEFA nawet nie raczyła się wypowiedzieć (chyba, że coś przegapiłem), a wszyscy się z tym pogodzili. Tak jakby nie chcieli przyjąc do wiadomości, że ktoś może aż tak kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych ustawianych meczów. Nie wiem jak wy aleja nie jestem ani troche zaskoczony. Popatrzcie ile afer było ostatnio? W Polsce sprzedawali, we Włoszech. Kto oglada piłke parenascie lat ten nie powinien być zaskoczony. Co do tego sprzedanego meczu LM który ponoc odbyl sie w Anglii ciagle mysle ze to moglo byc to pamietne starcie Chelsea z Barcelona z sedzia Ovrebo w rolii glownej. Tak mi sie to kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 16:05, Ziggy napisał:

Co do tych ustawianych meczów. Nie wiem jak wy aleja nie jestem ani troche zaskoczony.
Popatrzcie ile afer było ostatnio? W Polsce sprzedawali, we Włoszech. Kto oglada piłke
parenascie lat ten nie powinien być zaskoczony. Co do tego sprzedanego meczu LM który
ponoc odbyl sie w Anglii ciagle mysle ze to moglo byc to pamietne starcie Chelsea z Barcelona
z sedzia Ovrebo w rolii glownej. Tak mi sie to kojarzy.


Gdyby nie ten półfinał z zeszłego sezonu, w którym wzięliśmy piękny i uczciwy rewanż, to by mnie krew zalała gdyby podejrzenia co do meczu z 2009 okazały się prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak przeczytałem o meczach LM od razu mi się przypomniał finał 2009. Mam nadzieję, że za jakiś czas dowiemy się jakie mecze były ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 16:50, Sericulum napisał:

Tylko jak przeczytałem o meczach LM od razu mi się przypomniał finał 2009. Mam nadzieję,
że za jakiś czas dowiemy się jakie mecze były ustawione.


Mówili, że dotyczy to tylko dwóch meczy w LM.. Pozostałe to eliminacyjne (pewnie dotyczy to słabszych klubów) oraz azjatyckie ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 16:50, Sericulum napisał:

Tylko jak przeczytałem o meczach LM od razu mi się przypomniał finał 2009. Mam nadzieję,
że za jakiś czas dowiemy się jakie mecze były ustawione.

A co tam się takiego dziwnego zdarzyło? Po prostu nie pamiętam już tego finału, bo potem był drugi taki Barcelona-MU i ten bardziej zapadł mi w pamięci.. A co do meczów LM to raczej bd to mecze, które rozgrywały takie kluby jak Debreczyn itp. raczej te wielkie się w to nie bawiły, z drugiej strony już tyle meczy widziałem, które na pierwszy rzut oka można było zauważyć, że są sprzedane, więc mnie już nic nie zdziwi :P

Warto dodać, że to tylko mecze na które mają dowody, a ile jest takich które też zostały sprzedane a nie ma dowodów :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Co do tego sprzedanego meczu LM który

Dnia 05.02.2013 o 16:05, Ziggy napisał:

ponoc odbyl sie w Anglii ciagle mysle ze to moglo byc to pamietne starcie Chelsea z Barcelona
z sedzia Ovrebo w rolii glownej. Tak mi sie to kojarzy.


Tak, tak, na pewno chińczyki z Yakuzy(tak zakładam) kupiliby taki mecz na takim poziomie. Poza tym w tamtym meczu Ovrebo wyrzucił Abidala, więc to przekreśla wg. mnie takie plotki. Takiego meczu się nie ustawia, jeżeli już to moim faworytem jest Liverpool-Besiktas(8:0, gdzie wyczytałem że na kurs over 6,5 był kurs 12.0) czy akcja z zeszłego sezonu gdzie Lyon awansował do rundy puchaorwej kosztem Ajaxu.

Nie kupuje się też sędziów, bo to może podczas meczu wyglądać podejrzanie. Raczej daje sie bagaż kasy kilku grajkom by - ''przez przypadek'' - trafił im się słabszy dzień i oddali mecz. Dlatego śmierdzi mi tutaj mecz LFC-Besiktas i druga połowa Lyon-Dynamo. Poza tym ostatnio coś udowodniono Fenerbahce, więc może ich rywal ze Stambułu też ma swoje za uszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pomyłkę... Oczywiście chodziło mi o pół finał Barcelony z Chelsea gdzie sędzia nie podyktował 5 karnych dla Chelsea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warzywniak jak zawsze :D liczyłem że już go oglądać nie bd musiał, a tu wyleciał ze składu Piszczek i Warzywniak znów daje ciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa na Warzywniaka można liczyć :)
Zaskakująco dobrze jego kolega z klubu - Łukasik.

Ale żeby Lewandowski graczem meczu ? Kto to głosował ? Spartaczył standardowo sam na sam, w 74 mógł zamiast się samolubić wyłożyć przed pole do Łukasika... poza tym nic szczególnego. A tu piłkarz meczu.
Drugi nasz super snajper wszedł i dobra sytuacja tak go przestraszyła że potknął się o piłkę.
Ehhh swoją drogą to fascynujące jak łatwo w mediach zbudować gwiazdę, trudniej później jej dorównać w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować