yerko

Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

137 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2015 o 23:03, Isildur napisał:

Jeśli ktoś czeka na edycję pudełkową DLC Skandynawia to będzie ona jedynie dostępna poprzez
http://eurotrucksimulator2.com/ - Wszystkie inne wersje kupowane w sklepach są wersjami
pod steama ;]

Nie będzie to wersja pudełkowa, jedynie możliwość ściągnięcia cyfrowej kopii. Nie będzie DLC Skandynawia dostępnego jednocześnie w pudełku i bez Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 23:50, Hellmut napisał:

Nie będzie to wersja pudełkowa, jedynie możliwość ściągnięcia cyfrowej kopii. Nie będzie
DLC Skandynawia dostępnego jednocześnie w pudełku i bez Steama.


Na tej stronie co podałem będzie możliwość kupienia tego DLC dla osób, które nie chcą przypisać gry do steama, są to wiarygodne słowa od samego pracownika SCS Software :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 00:32, Isildur napisał:

Na tej stronie co podałem będzie możliwość kupienia tego DLC dla osób, które nie chcą
przypisać gry do steama, są to wiarygodne słowa od samego pracownika SCS Software :)

Przeczytaj jeszcze raz, co napisałem. Owszem, gra z tego źródła działać będzie bez Steama. Ale nie będzie to wersja pudełkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 00:50, Hellmut napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, co napisałem. Owszem, gra z tego źródła działać będzie bez Steama.
Ale nie będzie to wersja pudełkowa :)



A to to tak, wybacz zakręcony jestem i nie doczytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupi DLC Skandynawia w pierwszym tygodniu od premiery, dostanie za free malowania:

Cytat ze steama:

"Get Viking Legends free in the first week
Purchase the DLC in the first week after launch and get Viking Legends Paint Jobs for free. "


Cytat maila od SCS Software:

"Hello,

All retail packages will feature this Paint Job DLC.

Best regards,

SCS Software Tech Support
http://www.scssoft.com
http://blog.scssoft.com"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić swoją Scanią T ;)

Modyfikacja jest wykonana perfekcyjnie, szkoda tylko że nie działają skiny, które tworzy SCS Software...

20150509023700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, że Steam ściągnął nowego patcha, więc z ciekawości pojeździłem przez godzinę.

Gra działa płynniej (przynajmniej takie mam wrażenie), efekty pogodowe (słońce, deszcz) wyglądają lepiej, zmienił się też chyba realizm jazdy (ale to też tylko wrażenie). Podoba mi się też, że w agencji pracy są teraz doświadczeni kierowcy, ale minusem są dla mnie "nowe" zdjęcia kierowców. Stare, w odcieniach szarości, bardziej mi się podobały. Taka luźna obserwacja po godzinie gry.
Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie dziękuję.

Dodatku Skandynawia nie mam, bo na razie nie planuję wracać do ETSa.
Ale znając siebie pewnie zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 13:09, Arclight napisał:

Gra działa płynniej (przynajmniej takie mam wrażenie)

Słuszne, optymalizacja została poprawiona w nowym patchu, gra działa teraz płynniej na starszych komputerach
>, efekty pogodowe (słońce, deszcz) wyglądają lepiej,
To też zostało poprawione. I ogólnie cały system oświetlenia.

Dnia 10.05.2015 o 13:09, Arclight napisał:

zmienił się też chyba realizm jazdy (ale to też tylko wrażenie).

Fizyki jazdy jako tako nie zmieniono, ale ostatnio pojawiło się kilka dodatkowych opcji związanych z prowadzeniem pojazdu (w tym lub poprzednim patchu). Niektóre z nich mogły zostać u Ciebie włączone.

Dnia 10.05.2015 o 13:09, Arclight napisał:

Dodatku Skandynawia nie mam, bo na razie nie planuję wracać do ETSa.
Ale znając siebie pewnie zmienię zdanie.

Cudów w odwzorowaniu się nie spodziewałem, ale jestem pozytywnie zaskoczony wieloma implementacjami (charakterystyczne, skandynawskie domki, most nad cieśniną Sund, drogi typu 2+1, z których Szwecja swego czasu słynęła, fabryki Volvo i Scanii). Ogólnie polecam, choć niekoniecznie za obecną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 18:09, Hellmut napisał:

Fizyki jazdy jako tako nie zmieniono, ale ostatnio pojawiło się kilka dodatkowych opcji
związanych z prowadzeniem pojazdu (w tym lub poprzednim patchu). Niektóre z nich mogły
zostać u Ciebie włączone.


Wydaje mi się, że zarówno ciągnik jak i zestaw hamują teraz dużo bardziej realistycznie. Co prawda nie grałem ze dwa miesiące, ale dziś na dwóch skrzyżowaniach "udało" mi się "przesunąć" inny pojazd. A hamowanie zaczynałem mniej więcej w tym samym miejscu co kiedyś.

Dnia 10.05.2015 o 18:09, Hellmut napisał:

Cudów w odwzorowaniu się nie spodziewałem, ale jestem pozytywnie zaskoczony wieloma implementacjami
(charakterystyczne, skandynawskie domki, most nad cieśniną Sund, drogi typu 2+1, z których
Szwecja swego czasu słynęła, fabryki Volvo i Scanii). Ogólnie polecam, choć niekoniecznie
za obecną cenę.


Tak myślałem, że 60 zł to może być trochę drogo jak za dodatek. Dzięki za opinię, chyba się wstrzymam do jakiejś wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja to i stare mody przestały działać :P Czy jest już jakiś mod poprawiający efekty pogodowe, model jazdy(bujanie się kabiny) i na większy ruch uliczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 15:35, Isildur napisał:

Jak ktoś kupi DLC Skandynawia w pierwszym tygodniu od premiery, dostanie za free malowania:

Cytat ze steama:

"Get Viking Legends free in the first week
Purchase the DLC in the first week after launch and get Viking Legends Paint Jobs for
free. "


Cytat maila od SCS Software:

"Hello,

All retail packages will feature this Paint Job DLC.

Best regards,

SCS Software Tech Support
http://www.scssoft.com
http://blog.scssoft.com"


Mam takie pytanie odnośnie własnie tego postu. Czy osoby które kupiły DLC czy to w pudełku czy to cyfrowo faktycznie dostały za darmo to DLC. Dużo osób pisze że jest to prawda. Mi nie dodało mimo ze zakupiłem tego samego dnia co data premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 22:53, quutii napisał:

Mam takie pytanie odnośnie własnie tego postu. Czy osoby które kupiły DLC czy to w pudełku
czy to cyfrowo faktycznie dostały za darmo to DLC. Dużo osób pisze że jest to prawda.
Mi nie dodało mimo ze zakupiłem tego samego dnia co data premiery.


Pytałem o to SCS Software i kazali się kontaktować ze sprzedawcą jeśli ie dostałeś tego DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 23:08, Isildur napisał:

> Mam takie pytanie odnośnie własnie tego postu. Czy osoby które kupiły DLC czy to
w pudełku
> czy to cyfrowo faktycznie dostały za darmo to DLC. Dużo osób pisze że jest to prawda.

> Mi nie dodało mimo ze zakupiłem tego samego dnia co data premiery.

Pytałem o to SCS Software i kazali się kontaktować ze sprzedawcą jeśli ie dostałeś tego
DLC :)


ok dzięki. Czyli teraz pytanie skierować do support gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że większość skinów ciągników ma słabą jakość tekstur lakieru/napisów (Volvo FH16 m.in. - "Globetrotter" kompletnie zamazane), pomimo najwyższych ustawień graficznych w opcjach. Gram na podstawowej wersji gry, bez DLC i bez modów, jak na razie. Taki zamysł twórców, czy coś po mojej stronie niepoprawnie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2015 o 13:32, Mateuszencjowaty napisał:

Zauważyłem że większość skinów ciągników ma słabą jakość tekstur lakieru/napisów (Volvo
FH16 m.in. - "Globetrotter" kompletnie zamazane), pomimo najwyższych ustawień graficznych
w opcjach. Gram na podstawowej wersji gry, bez DLC i bez modów, jak na razie. Taki zamysł
twórców, czy coś po mojej stronie niepoprawnie działa?


Próbowałeś zmieniać opcje graficzne na mniejsze?
U mnie wszystko działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już ktoś w nowe DLC Vive la France?

Jestem pod wraże niem dodatku jedynie ruch ai pozostawia wiele do życzenia, wymuszanie na rondach to jedna z wielu bolączek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się