Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 19:01, a_g_a napisał:

Cześć
Mam jeszcze jedno pytanie..gdzie na tym battle.net jest możliwość ściągnięcia angielskiej
wersji językowej do mojego Diablo?
Moderator w przyklejonym poście napisał że będzie taka możliwość, ale ja pierwszy raz
korzystam z battle.net i potrzebuję pomocy bardziej doświadczonych kolegów/koleżanek
:)

jak masz zarejestrowane D3 na koncie battle.net to możesz pobrać instalatora EN bezpośrednio z konta


eh widzę że nie tylko ja nie mogę się zalogować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwery chyba klekly. bo jak kurier przyjechal o 16.05 to zalogowalem sie normalnie. a teraz wrocilem na chate i chcialem sobie w spokoju pograc to na zmiane blad 35/75 . w takim razie po co ta otwarta beta byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:01, a_g_a napisał:

Cześć


Hej.

Najprościej będzie, jeśli zalogujesz się na swoje konto Battle.net i tam, w podmenu Diablo III, zmieniasz język gry na angielski (lub jakikolwiek inny).
Następnie zwyczajnie pobierasz klienta gry, klikając na logo Windows/MacOS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt z was nie ma guest passa? Chciałem wypróbować grę, bo nie jestem w 100% pewnien czy gra jest warta kupna. Prosiłbym o wysłanie go na patryczek_z@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:00, lis_23 napisał:



Gram Łowcą, jestem na początku 2 aktu, templariuszowi dawałem tarczę już kilka razy i jakoś nic się nie stało. Co prawda teraz nie mogę się zalogować, ale to z innego powodu, a mianowicie błąd 75, który męczy teraz chyba każdego

BTW, prosiłbym o dodanie do listy grających, nick Macios, battletag: Mordecai#2195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskać potwierdzenie (paragon) odbioru gry? W Sferisie powiedzieli, że to się dostaje coś na email ale nie mam nic takiego. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za gamonie, mieli bete w której stwierdzili, że serwery nie dają rady i NIC z tym nie zrobili bo ... serwery nie dają rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co, wie ktoś jak użyć sztandaru który zrobiło się na stronce Diablo III?
Czy jest możliwość zmiany sztandaru po stworzeniu postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:09, Macios napisał:

Gram Łowcą, jestem na początku 2 aktu, templariuszowi dawałem tarczę już kilka razy i
jakoś nic się nie stało. Co prawda teraz nie mogę się zalogować, ale to z innego powodu,
a mianowicie błąd 75, który męczy teraz chyba każdego


tu chodzi o kliknięcie prawym na tarczę która masz na sobie przy otwartym ekipunku templara :) Powinna przeskoczyć z Twojej reki do jego reki, tak robi. Tylko potem gra już nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja tez pograłem dziś tak 2 godzinki orientacyjnie, wywaliło mnie [DC] i teraz dupa blada, error 75...
Generalnie tu blizz dał dupy po całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:10, InfiX napisał:

Jak uzyskać potwierdzenie (paragon) odbioru gry? W Sferisie powiedzieli, że to się dostaje
coś na email ale nie mam nic takiego. Więc?


Kiedys jak zamawialem z odbiorem w sferis to dostalem SMS-a, zobacz czy go podales. Jak nie to moze byc z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:11, EmperorKaligula napisał:

tu chodzi o kliknięcie prawym na tarczę która masz na sobie przy otwartym ekipunku templara
:) Powinna przeskoczyć z Twojej reki do jego reki, tak robi. Tylko potem gra już nie
działa :D


no to miałem farta, że klikałem lewym i zwyczajnie przenosiłem :p

Do tych którzy przeszli 1 akt:

Spoiler

nie uważacie, że Butcher był jakiś za łatwy? W ogóle nie czułem że idę na bossa, walczyłem z nim maksymalnie minutę. Dużo większe problemy stwarzały mi elitarne potworki z czarem "mur".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:11, Pietro87 napisał:

Jeszcze tak z technicznych rzeczy.. tak patrze i jizas jaki ten D3 ma ping o.0
Mam latency na poziomie 200-250... to nawet w crapiaszczym TORze nie wbiłem się nigdy
wyżej 75-80...
U was tez takie "osiągi" ?


U mnie na łączu 2 mega Neo ping mam od 100 do 200. Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka to moj 1 post tutaj konto zalozylem nie dawno tylko zeby zamowic diabolo nasze ukochane ;p ale mam problem panowie i panie ktos tez tak ma ? error 75 usluga battlenet niedostepna proboj pozniej ? to za co ja wywalilem 2 bomby ?


Ehh sorki poddenerwowany jestem, poczytalem troche na spokojnie i widze ze wiele osob tak ma nic trzeba czekac no ale battlenet troche chałe odwala nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:11, Pietro87 napisał:

Dokładnie, ja tez pograłem dziś tak 2 godzinki orientacyjnie, wywaliło mnie [DC] i teraz
dupa blada, error 75...
Generalnie tu blizz dał dupy po całości...

Na polygamii napisali, że dzieje się tak tylko przy Demon Hunterze czy też może tak się zdarzyć przy innej klasie? Wolę się upewnić na przyszłość... Czy te dwa błędy są jakoś powiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:17, Arcling napisał:

Na polygamii napisali, że dzieje się tak tylko przy Demon Hunterze czy też może tak się
zdarzyć przy innej klasie? Wolę się upewnić na przyszłość... Czy te dwa błędy są jakoś
powiązane?


Najlepiej w ogóle nie dawaj templarowi czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się