Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 19:17, Blaski1990 napisał:

Siemka to moj 1 post tutaj konto zalozylem nie dawno tylko zeby zamowic diabolo nasze
ukochane ;p ale mam problem panowie i panie ktos tez tak ma ? error 75 usluga battlenet
niedostepna proboj pozniej ? to za co ja wywalilem 2 bomby ?

Większość tak ma. A nie masz przypadkiem guest passa wolnego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:17, Blaski1990 napisał:

Siemka to moj 1 post tutaj konto zalozylem nie dawno tylko zeby zamowic diabolo nasze
ukochane ;p ale mam problem panowie i panie ktos tez tak ma ? error 75 usluga battlenet
niedostepna proboj pozniej ? to za co ja wywalilem 2 bomby ?


wszyscy mają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:14, Macios napisał:

Do tych którzy przeszli 1 akt:

Spoiler

nie uważacie, że Butcher był jakiś za łatwy? W ogóle
nie czułem że idę na bossa, walczyłem z nim maksymalnie minutę. Dużo większe problemy
stwarzały mi elitarne potworki z czarem "mur".



Spoiler


doktorkowi sprawiał problemy - nie wyczułem kiedy on celuję tym łańcuchem, a cios po przyciągnięciu odbierał połowe życia. Ale i tak padł za pierwszym podejściem. Mur raz na mnie rzucono (mobki z nim widziałem z 10-15 razy), tak to wszystkie champy nie ważne jakiego koloru umierają w 3-4 sekundy (wszystkie na raz). Jak nic znerfia buffa do inta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam zawsze jakieś przeboje.
Gra instaluje się bardzo długo, natomiast gdy postęp wynosi ponad 40%... nagle cały komputer wyłącza się.
3 razy to samo, nie mam pojęcia co może być powodem.
Spotkał się ktoś takim wariactwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że Szaman, z którego zrezygnowałem w ostatniej chwili radzi sobie lepiej :p Łowcą najgorzej się walczy z dużą grupą przeciwników, wśród których są elitarne. Zabkolują Cię, nie masz jak uciec nawet umiejętnością odskok i jest ciężko. Chociaż zginąłem dopiero 1 raz, pod koniec aktu, właściwie na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć co dokładnie znajduje się w zwykłej wersji pudełkowej? Miałem takową zamówioną, ale niestety musiałem zrezygnować i przeznaczyć pieniądze na inne cele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:24, destro177 napisał:

Może ktoś powiedzieć co dokładnie znajduje się w zwykłej wersji pudełkowej? Miałem takową
zamówioną, ale niestety musiałem zrezygnować i przeznaczyć pieniądze na inne cele...


Płyta, instrukcja, 2 guest packi do DIII i jeden do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 19:25, Evertsen_Dante napisał:

Płyta, instrukcja, 2 guest packi do DIII i jeden do WoWa.


Czyli w przyszłości biorę sam klucz, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:24, Blaski1990 napisał:

WTF zalogowalo mi sie szczesliwie I NIE MAM POSTACI SWOJEJ, tylko kreator sie wlacza
jak za 1 razem ;/ co to ma byc za chała ?


Nie zmieniłeś czasem regionu z Europy na Ameryke lub odwrotnie?

Undertaker dawno grałeś? mam nadzieje, że mój postęp z przed godz 18 się zapisał. Brakowało mi 1k xp do 18 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:27, Ambr0ktn napisał:

> WTF zalogowalo mi sie szczesliwie I NIE MAM POSTACI SWOJEJ, tylko kreator sie wlacza

> jak za 1 razem ;/ co to ma byc za chała ?

Nie zmieniłeś czasem regiony z Europy na Ameryke lub odwrotnie?



Nic nie zmieniałem kolego, zalogowalem sie tak samo jak za 1 razem ;/ co to ma byc za co ja dalem im kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:24, Blaski1990 napisał:

WTF zalogowalo mi sie szczesliwie I NIE MAM POSTACI SWOJEJ, tylko kreator sie wlacza
jak za 1 razem ;/ co to ma byc za chała ?


chwile temu czytałem na angielskim forum battlenetu, że gosciowi siła wyższa przeniosła postać na server US :D Ja straciłem achviementy. Servery im wariują, pozostało się modlić żeby nie poszli najłatwiejszą drogą czyli rollbackiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:26, Undertaker napisał:

Nie ma co grać, nawet jak się dopchasz. Postęp się nie zapisuje. Straciłem 30 minut.
:P



Ja stracilem z 4 godziny ciaglego napierdzielania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:28, Blaski1990 napisał:

Nic nie zmieniałem kolego, zalogowalem sie tak samo jak za 1 razem ;/ co to ma byc za
co ja dalem im kase ?

U mnie to samo. Mój barb wyparował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze zmienianiem serwera Us/Eu? postacie sa tylko na jednym? jak zmienią na US i tam stworze postać, to jak potem zamienię na EU to tamtej na tym nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:31, conan8 napisał:

Jak to jest ze zmienianiem serwera Us/Eu? postacie sa tylko na jednym? jak zmienią na
US i tam stworze postać, to jak potem zamienię na EU to tamtej na tym nie będzie?


Dokładnie.

Jak mój barb wyparuje to się naprawdę wkurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:27, Ambr0ktn napisał:

Undertaker dawno grałeś? mam nadzieje, że mój postęp z przed godz 18 się zapisał. Brakowało
mi 1k xp do 18 lvl :D


Chwilę przed problemami skończyłem, z pół godziny temu. Przez 30 minut musiałem grać offline, bo żadna wiadomość nie doszła do kumpla (myślałem, że mnie zlewa, a był offline). Udało mi się na chwilę wbić przed chwilą i cofnęło mnie do wież w III akcie. A skończyłem w IV...

edit: POSTAĆ MI USUNĘŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się