Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 19:32, Ambr0ktn napisał:

> Jak to jest ze zmienianiem serwera Us/Eu? postacie sa tylko na jednym? jak zmienią
na
> US i tam stworze postać, to jak potem zamienię na EU to tamtej na tym nie będzie?


Dokładnie.

Jak mój barb wyparuje to się naprawdę wkurze.



Dokladnie tak samo sie czuje, Kur*a no to są jaja po prostu to jest nie poważne, jak mi wyparuje postac to chyba im rozniose to forum complainami ;o


Dam sobie spokój narazie wejde wieczorkiem pozno jak nie bedzie DH to nie wiem co zrobie ! a jak nie daj boze po 23 nie bedzie sie dalo wbic to ich kuzwa wysmieje na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:29, NeroNarmeril napisał:

Da się zainstalować grę na innym kompie, jak się ma dane do cudzego konta (rodzina)?


z tego co pamiętam (przy kradzieży mojego konta wow''a kilka lat temu) blizzard w przypadku podejrzanego połączenia, resetuje hasło i wysyła link na pocztę. Nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:34, Blaski1990 napisał:

Dam sobie spokój narazie wejde wieczorkiem pozno jak nie bedzie DH to nie wiem co zrobie
! a jak nie daj boze po 23 nie bedzie sie dalo wbic to ich kuzwa wysmieje na tym forum


pewnie tak jak wczoraj - koło 2 w nocy będzie można dopiero pograć. Czas się położyć zeby pograć w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co to do cholery jest? Od 15-18 męczyłem się aby znaleźć rozwiązanie tego, że zatrzymuje się instalacja na aktualizacji plików. Przed 18 się udało ale następnie instalacja trwała strasznie długo. A od 40 % do 50 % to już zupełnie jakieś brzęczenia z napędu itd. Nareszcie udało się zainstalować, ale teraz w launcherze aktualizuje jakieś 15304 pliki i na końcu gra nie wchodzi tak jak na screenie tylko stoi w miejscu.

Edit: Jak włączę jeszcze raz to znowu czekanie na aktualizacje tych plików od nowa.

20120515194052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 19:40, Nightdew napisał:

Edit: Jak włączę jeszcze raz to znowu czekanie na aktualizacje tych plików od nowa.


Serwery nie działają. A musi dobrać kilka MB, poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:40, Nightdew napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co to do cholery jest? Od 15-18 męczyłem się aby znaleźć rozwiązanie
tego, że zatrzymuje się instalacja na aktualizacji plików. Przed 18 się udało ale następnie
instalacja trwała strasznie długo. A od 40 % do 50 % to już zupełnie jakieś brzęczenia
z napędu itd. Nareszcie udało się zainstalować, ale teraz w launcherze aktualizuje jakieś
15304 pliki i na końcu gra nie wchodzi tak jak na screenie tylko stoi w miejscu.

Edit: Jak włączę jeszcze raz to znowu czekanie na aktualizacje tych plików od nowa.


zarejestrowałeś grę na battle.net i zrobiłeś sobie battle taga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:40, Nightdew napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co to do cholery jest? Od 15-18 męczyłem się aby znaleźć rozwiązanie
tego, że zatrzymuje się instalacja na aktualizacji plików. Przed 18 się udało ale następnie
instalacja trwała strasznie długo. A od 40 % do 50 % to już zupełnie jakieś brzęczenia
z napędu itd. Nareszcie udało się zainstalować, ale teraz w launcherze aktualizuje jakieś
15304 pliki i na końcu gra nie wchodzi tak jak na screenie tylko stoi w miejscu.

Edit: Jak włączę jeszcze raz to znowu czekanie na aktualizacje tych plików od nowa.



Zanim zaczniesz grać musisz na swoim koncie na battle.necie utworzyć battle.tag.
Wejdź na :

http://eu.battle.net/pl/?-

zaloguj się na swoje konto i po lewej stronie (w ustawieniach konta) będziesz miał opcję "battle.tag". Kliknij na nią i go utwórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10: 22 a.m. PDT- We are in the process of performing an emergency maintenance for all Diablo III servers to resolve several issues that are currently impacting the game. This maintenance may cause some interruption in communication, ability to log in, use of in-game features, and disconnections. We anticipate all servers will be available for play in approximately 1 hour.

Thank you for your patience.

Także przez najbliższą godzinę nie ma co liczyć na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizard najwyraźniej nie przewidział, że jak nawet do singiel player potrzeba internetu, to muszą kupić mnóstwo serwerów ... ale co im tam, kasa już jest. Chyba wolą poczekać jak część ludzi zrezygnuje, albo właśnie kupują/wynajmują nowe serwery, co trwa ...
Nie zlinczujcie mnie za to, ale cieszę się że nie kupowałem tej gry w dniu premiery, szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Słuchajcie, wchodzą Wam osiągnięcia? W becie co chwila jakieś odblokowywałem, a przy pełniaku, choć spełniam wszystkie ich wymogi, żadne się nie dodaje do mojego konta. Ktoś ma podobny problem? Wie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, grać się nie da, obecnie błąd 75 ale wczesniej 37 i inne z poziomu wyboru postaci i wznowienia gry
mam nadzieję, że mi nie usunęło postaci, byłem już prawie u tego króla szkieleta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura totalna. Rozumiem aktywacja, ale stałe połączenie do singla? Jeszcze przy takiej spodziewanej popularności? Dali ciała z ilością i mocą przerobową serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych, którym zniknęła postać. Spróbujcie w opcjach przed logowaniem zmienić regiony na Ameryke/Europe/Azje w zależności co macie ustawione teraźniejsze. Ja przy pierwszym zalogowaniu się miałem region amerykański, pograłem trochę, miałem lagi i wtedy zmieniłem na europejski. Teraz, gdy się zalogowałem, mojej postaci nie było, jednak gdy zmieniłem na amerykański, moja czarodziejka ukazała się ponownie. Jest cholerny bajzel dzisiaj i lepiej niech to szybko ogarną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 19:44, Tauri napisał:

zarejestrowałeś grę na battle.net i zrobiłeś sobie battle taga ??


A co ma piernik do wiatraka? Tu chodzi o uruchomienie gry, a nie o logowanie. Battletag mam od dawna.


@Undertaker

Dzięki, mam nadzieję że to jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cuż ja będe miał swojego Diabełka gdzieś za tydzień lub dwa więc przynajmniej da się spokojnie już grać, a nie tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się