Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wielu ludziom nie wchodzą, bo serwery się posypały kompletnie. A niektórzy to nawet grają offline nawet o tym nie wiedząc. Także... pokłady naszej cierpliwości właśnie zostały wystawione na próbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że założyłeś postać na serwerach amerykańskich, to akurat nie jest ich wina. I raczej postaci nikomu z tego względu nie przeniosą. No chyba, że w magiczny sposób gra sama loguje się na inny region, niż masz ustawiony w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:48, asior94 napisał:

Do tych, którym zniknęła postać. Spróbujcie w opcjach przed logowaniem zmienić regiony
na Ameryke/Europe/Azje w zależności co macie ustawione teraźniejsze. Ja przy pierwszym
zalogowaniu się miałem region amerykański, pograłem trochę, miałem lagi i wtedy zmieniłem
na europejski. Teraz, gdy się zalogowałem, mojej postaci nie było, jednak gdy zmieniłem
na amerykański, moja czarodziejka ukazała się ponownie. Jest cholerny bajzel dzisiaj
i lepiej niech to szybko ogarną..


Postaci z Ameryki nie będziesz miał na EU nawet jak już naprawią serwery. Każdy z regionów ma oddzielne postaci, było o tym mówione nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Skończyłem instalować grę, a tutaj konserwacja serwerów.
To po to męczyłem się z logowaniem w czasie otwartej bety, by ta banda leni olała sobie ostrzeżenia o obciążeniu serwerów, żebym w dniu premiery nadal musiał mieć z tym problemy ?

Tia, i niech teraz te fanboje blizza nadal głoszą slogany że ich gry są warte 200 zł w ciemno :/ (inna sprawa że mi udało się kupić taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim widac ze diablo 3 jest niedopracowane bo mi sie podcina na i5 2500k 3.3 gf 560 ti 1gb ramu i 8 gb ram znaczy chodzi plynie ale jak dlugo biegne doczyta obszar lub przy duzej masie wrogow podetnie leko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram praktycznie od 1 w nocy i nie miałem żadnych większych problemów z serwerami. No może teraz coś im się wysypało ale wcześniej śmigało bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejście do gry to duże wyzwanie, na dodatek nie zlicza mi achievmentów demon hunterem. Nie wiem co oni odwalili, ale to jest jakiś niesmaczny żart. To chodzi znacznie gorzej niż podczas bety. Odpuszczam granie na dzisiaj bo nie mam nerwów do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:55, Assassin3 napisał:

siemka wszystkim widac ze diablo 3 jest niedopracowane bo mi sie podcina na i5 2500k
3.3 gf 560 ti 1gb ramu i 8 gb ram znaczy chodzi plynie ale jak dlugo biegne doczyta obszar
lub przy duzej masie wrogow podetnie leko ;/


Tia. Najpierw sobie zobacz jaki masz ping, a potem wypisuj takie bzdury. Jak mi ping dochodzi do 200 to też zaczyna się lekko ścinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:47, Mejste napisał:

Słuchajcie, wchodzą Wam osiągnięcia? W becie co chwila jakieś odblokowywałem, a przy
pełniaku, choć spełniam wszystkie ich wymogi, żadne się nie dodaje do mojego konta. Ktoś
ma podobny problem? Wie jak temu zaradzić?


Osobiście nie miałem problemu z osiągnięciami i jak spełniałem warunki to je mi naliczało. Teraz nie mogę się zalogować do gry (nekrostrada się na chwilę wykraczyła jak grałem), ale jak grałem dzisiaj to na taki problem nie natrafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:56, Xargo16 napisał:

Wejście do gry to duże wyzwanie, na dodatek nie zlicza mi achievmentów demon hunterem.
Nie wiem co oni odwalili, ale to jest jakiś niesmaczny żart. To chodzi znacznie gorzej
niż podczas bety. Odpuszczam granie na dzisiaj bo nie mam nerwów do tego.


gdzieś zaczytałem że z demon hunterem jest dużo więcej problemów, jak chociażby niesławny błąd 3003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:55, Assassin3 napisał:

siemka wszystkim widac ze diablo 3 jest niedopracowane bo mi sie podcina na i5 2500k
3.3 gf 560 ti 1gb ramu i 8 gb ram znaczy chodzi plynie ale jak dlugo biegne doczyta obszar
lub przy duzej masie wrogow podetnie leko ;/


i pięc milionów dwa tysiące sześcset tysiecy sto dziewięćset mega giga ramu osiem
Na 90% grasz na laptopie, a laptopy ssą jeżeli chodzi o gry. Ja na swoim komputerze grę odpalam na wszystko max a nie mam tylu cyferek co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:56, Xargo16 napisał:

Wejście do gry to duże wyzwanie, na dodatek nie zlicza mi achievmentów demon hunterem.
Nie wiem co oni odwalili, ale to jest jakiś niesmaczny żart. To chodzi znacznie gorzej
niż podczas bety. Odpuszczam granie na dzisiaj bo nie mam nerwów do tego.


Nie przyszło Ci do głowy, że teraz próbuje się zalogować parę milionów graczy? Sam się nie mogę zalogować, choć próbuję co kilka chwil. Zamiast się jednak denerwować, że nie mogę grać (bo i tak się jeszcze nagram) cieszę się moją Edycją Kolekcjonerską. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:45, GanD napisał:

10: 22 a.m. PDT- We are in the process of performing an emergency maintenance for
all Diablo III servers
to resolve several issues that are currently impacting the
game. This maintenance may cause some interruption in communication, ability to log in,
use of in-game features, and disconnections. We anticipate all servers will be available
for play in approximately 1 hour.


źródło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:56, Assassin3 napisał:

ja tam akurat nie mam problemu z logowaniem ;P


Może masz ustawiony region Ameryka i nawet o tym nie wiesz... tam tez mogłem się bez problemu zalogować, ale postać mam na serwerze europejskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło blizzowi do głowy, że skoro tylu ludzi kupuje gre i wymaga logowania do gry single to wypadałoby być w miare gotowym na coś takiego? Nie mam problemu z czekaniem, mam problem z tym, że udostępnili coś co nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się