Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2014 o 13:25, Horgrawl napisał:

W dniu premiery pewnie serwery padną więc dzień później może komuś nie robić różnicy
:P

Siłą rzeczy dodatek, który wymaga podstawki kupi o wiele mniejsza ilość ludzi. Wątpię żeby powtórzyła się sytuacja z podstawki. Już nie ta sama popularność, no i pewnie też Blizzard jest tym razem lepiej przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 20:23, Isildur napisał:

Mówiłeś coś o przedmiotach do craftingu? Co powiesz na to?

A tak z ciekawości. Co to to niebieskie jest? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2014 o 14:05, Arcling napisał:

Siłą rzeczy dodatek, który wymaga podstawki kupi o wiele mniejsza ilość ludzi. Wątpię
żeby powtórzyła się sytuacja z podstawki. Już nie ta sama popularność, no i pewnie też
Blizzard jest tym razem lepiej przygotowany.

Również ludzie mniej łatwowierni po premierze d3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kindershot mi dropnął:PP. Zbił o 15 k damage, ale ,,Elemeantal arrow now generates 4 Hatred" jest niesamowite. Nieskończony Elemental Arrow ( bo z początku myślałem że to tylko obniża koszt, ale to w ogóle koszt usuwa). Teraz chyba tylko DH będę grał:). Ale pytanko mam, jeżeli na broni mam x lightning damage, to czy używając zdolności o tym elemencie coś zyskuje? Bo z tego co rozumiem, to to zadziała dopiero jak się ma na czymś % dmg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 14:36, tomoliop napisał:

Kindershot mi dropnął:PP. Zbił o 15 k damage, ale ,,Elemeantal arrow now generates 4
Hatred" jest niesamowite. Nieskończony Elemental Arrow ( bo z początku myślałem że to
tylko obniża koszt, ale to w ogóle koszt usuwa). Teraz chyba tylko DH będę grał:). Ale
pytanko mam, jeżeli na broni mam x lightning damage, to czy używając zdolności o tym
elemencie coś zyskuje? Bo z tego co rozumiem, to to zadziała dopiero jak się ma na czymś
% dmg?

Jeśli broń ma element lub poison/holy dmg to inne dodatki z przedmiotów nie będą się sumować/działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 13:28, Isildur napisał:

Taka sytuacja już się nie powtórzy :P


Tego nie byłbym taki pewien, nawet w przypadku dodatku do SC2 który aż tak popularny wśród tłumów nie jest, nie ustrzegli się błędów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 14:05, Arcling napisał:

Już nie ta sama popularność, no i pewnie też
Blizzard jest tym razem lepiej przygotowany.


Nie wiem jak Blizz mógł nie być przygotowany na premierę D3, mając pod swoimi skrzydłami WoW''a, który zresza kilka milionów ludzi na serwerach.
To co się działo przy premierze D3 nie powinno się zdarzyć takiej doświadczonej w grach on-line firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 23:10, Isildur napisał:

Chwilowo zbieram tylko żółtki i niebieskie nie wliczając zielonych i pomarańczowych :)

Pomarańczowe przedmioty ?... pierwsze słyszę, aaaaa masz namyśli legi ? :>... mnie to wydaje się, że to kolor brązowy choć mogę się mylić xP

Dnia 06.03.2014 o 23:10, Isildur napisał:

Kasy to mi nie brakuje, jak na razie, wyjdzie RoS to się zmieni xD

IMHO 3mln kapitału to szczerze powiedziawszy nędzny kapitał na RoSa. Ja zbliżam się do 500 baniek bo ostatnio trochę pocrafciłem [a co nie stać mnie ? :D] i obawiam się, że będzie za mało. Mistyczka będzie kasować co raz to więcej za rolowanie jakiegoś afixu w danym itemie x raza z rzędu. Jest taki streamer jak Invis i oglądając jego poczynania w becie widziałem jak za jedno klikniecie płacił 15 baniek bo chciał wyrolować jakiś tam afix na ringu.
Ludziki się zastanawiają i oczywiście płaczą "co ja zrobię z goldem jak nie będzie AH!!!" / "Na co ja to będę wydawał jak nie będzie można handlować" <--- właśnie ... Na Mistyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary!!!! jaki teraz jest exploit na legendy w 2 akacie MASAKRA!!!.. Farma Jeża i Goblinów przy tym to dno.. Unikatowy boss Duch o nazwie "Shade of Nar Gulle" w kanałach Kaldeum potrafi wejść w te gniazda które rodzą te potwory... Inkarnuje się w tego potwora co po zabiciu atakują gazem. Po jego zabiciu.. [normalny loot w przeciągu 2 minut 2 legendy] znów staje się duchem i trzeba go podciągnąć by wszedł w te gniazdo i przybrał kolejną postać.. I tak w koło Macieju... i za każdym razem normlany loot. Procedura trwa kilka sekund a drop nieziemski. Już na diablofansach jest info o hotfixie hahhaha [kolejne nerfy]. Stany mają pierwsze przerąbane. Europejczycy troszku w tyle więc trzeba doić krowę póki złote mleko daje :D

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 14:13, cubbek napisał:

A tak z ciekawości. Co to to niebieskie jest? ;P


Mistyczny pył - Magiczny materiał rzemieślniczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam swoją społeczność nosi nazwę "stream u keśka.Społeczność zrobiłem dla osób, które regularnie wchodzą na stream oraz stałych widzów i fanów mojego fanpage, który prowadzę od stycznia. Ostatnio szukałem społeczność gram.pl, ale chyba zle wpisywałem, ale ok mam znalazłem przed momentem.
Braveheart jeżeli znajdziesz expolit należy go zgłosić na tym forum:
http://us.battle.net/d3/en/forum/5386229/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 16:00, Braveheart napisał:

Pomarańczowe przedmioty ?... /.../


Owszem chodzi o legendy :D

Już mam 6 mln więc spokojnie dam sobie radę mi się nie pali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie..

Moja postać w Diablo 3 jest dośc słabo uzbrojona i ledwo mogę dobić do 82 tys damagu. Pomyślałem, że może warto kupić jakiś ekwipunek na Allegro, ale pytanie do Was czy warto. :) Kusi mnie ta premia 50%, mnóstwo zmian, chciałbym pośmigać na najwyższym poziomie mocy potworów.

http://allegro.pl/diablo-3-czardzoiej-450k-dps-ls-mp10-film-gold-i4004413444.html

Warto czy strata kasy? To nie reklama, tylko chciałbym się porządnie dozbroić w grze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 17:41, Feno napisał:

On go nie zgłosi, tylko będzie doił, aż do porzygu :D


Taa, ale pewnie Blizzard o tym już wie xD

Tak poza tym ja zakupiłem dodatek w formie klucza stwierdziłem, że nie potrzebne mi pudełko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wykorzystać dom aukcyjny jak jeszcze jest?
Po co tracić złotówki na przedmiot wirtualny? Nie warto szkoda kasy, poza tym teraz można samemu znaleźć dobre przedmioty. Zmniejsz poziom trudności i polataj po lokacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 18:05, Isildur napisał:

A nie lepiej wykorzystać dom aukcyjny jak jeszcze jest?
Po co tracić złotówki na przedmiot wirtualny? Nie warto szkoda kasy, poza tym teraz można
samemu znaleźć dobre przedmioty. Zmniejsz poziom trudności i polataj po lokacjach :)


Tyle, że ja i tak słabo ogarniam. :P Nie wiem jak to wszystko ze sobą sprytnie połączyć aby w efekcie mieć dobry sprzęt dający dobry damage (200-300k?) i jeszcze posiadający ochronę na sensownym poziomie (~700-900). Dlatego już wolałbym zapłacić a mieć problem z głowy, potem tylko usiąść zabijać potworki i patrzeć jak wpadają poziomy. :P
Tylko pytanie - warto, czy jednak ten equipment nie jest wart swojej ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 18:09, JackXPPL napisał:

Tylko pytanie - warto, czy jednak ten equipment nie jest wart swojej ceny. :)


80 złotych za przedmiot wirtualny nie warto, takie moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 17:41, Feno napisał:

On go nie zgłosi, tylko będzie doił, aż do porzygu :D

A ty byś nie doił ?? :D
Po co mam to zgłaszać jak już dawno to zostało zgłoszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 18:09, JackXPPL napisał:

Dlatego już wolałbym zapłacić a mieć problem z głowy, potem tylko usiąść zabijać potworki i patrzeć jak wpadają > poziomy. :P

W sumie nie powinienem oceniać, bo każdy gra tak jak lubi, ale Twoja postawa to zabicie sensu tej gry :)
Dlatego właśnie Blizz dlatego zamyka AH, bo ludzie głównie na AH siedzieli zamiast grać i samemu farmić przedmioty.

Ja się bardzo cieszę, że AH zamykają i jest nowy system lootu, bo może wrócę do tej gry, na której sporo się zawiodłem po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się