Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2016 o 20:38, Feno napisał:

To jest właśnie jedna z najgorszych rzeczy w Diablo. Gra poza 70 lvlem nie istnieje i
jest kompletnie bez sensu :(


Ta? To dlaczego ja i tysiące innych graczy nadal w nią gramy? Pomijam fakt że mam kilkanaście nowych gier na PS4 i 250 innych gier na steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2016 o 20:38, Feno napisał:

To jest właśnie jedna z najgorszych rzeczy w Diablo. Gra poza 70 lvlem nie istnieje i
jest kompletnie bez sensu :(

Wiesz co to farma, wyznaczenie sobie targetów oraz chociażby dążenie do perfetku. Jeden zleje na gre po przeoraniu Głębokiej Szczeliny 55 w 5 minut i zleje na wszystko. Gear będzie miał na maksa średni. I tyle go widziano Drugi będzie chciał więcej, szybciej i lepiej cisnąć tak by mieć all starożytne w perf rollach. Noł life noł lajfa zawsze znajdzie a takich jest sporo. Sporo też ludzi lubi po prostu tłuc potwory. Jesli cię kręci bicie bossa 5 minut to spoko. Inny zadowoli się 10 minutami a dla kolejnego minuta to będzie za długo :D

Ot urok HnSów. Pazerność nie zna granic. Blizz jak by chciał to by dawał i dawał wprowadzając zmiany co miesiąc ale na co to i w imię czego? by zaraz płakali i zrzędzili że beznadziejny end game albo "nuuuudaaaaaa chcemy więcej"
ja po 4k godzin przegrania w ten tytuł wciąż uprawiam orkę. Choć nie zacząłem od początku sezonu a dwa tygodnie trwania to już mam całkiem spoko postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kirabaxior @Braveheart
Ale ja nie wiem o co wam w ogóle chodzi? :D Czytaliście mój post dobrze?
Miałem na myśli, że najgorsze w D3 jest to, że przed 70 lvl gra jest bez sensu. Dopiero po wbiciu tej 70 jest coś warta. Równie dobrze można by było pominąć levelowanie do 70, nic na tym nie tracąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2016 o 19:43, Feno napisał:

Miałem na myśli, że najgorsze w D3 jest to, że przed 70 lvl gra jest bez sensu. Dopiero
po wbiciu tej 70 jest coś warta. Równie dobrze można by było pominąć levelowanie do 70,
nic na tym nie tracąc.

Tru. Tworzysz postać sezonową, masz od razu 70 lvl i jedziesz. :) Oszczędność czasu, ot co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2016 o 18:09, Gumisiek2 napisał:

Jak zmienić ten nowy, ogromny, obrzydliwy kursor? Przecież to wygląda jak mało śmieszny
dowcip.


Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć rozwiązanie:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20420493287

Wygląd kursora zapamiętuje się dla określonego stanu, więc dwoma kliknięciami możemy przywrócić starą dobrą strzałkę podczas poruszania się po świecie gry i interfejsie oraz elegancki mieczyk podczas walki.

Niech ktoś mądry mi wytłumaczy, jak można zrobić tak klimatyczną grę, jaką jest Diablo III, po czym wstawić do niej kursor wielkości ponad połowy postaci o wyglądzie windowsowej strzałki, tyle że sporo powiększonej? Przecież to kompletnie zabija immersję.

Nigdy też nie zrozumiem, dlaczego wydawcy rezygnują z opcjonalności, szczególnie przy zmianie takiej pierdółki jak kursor/czcionka/jakieś graficzne duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka pytań:

1. Co się stało z poziomem trudności? Ostatnio grałem w lipcu 2015 roku, przejrzałem listę zmian patchów 2.3.0 oraz 2.4.0 i nie znalazłem nic na temat modyfikacji poszczególnych poziomów trudności. Tymczasem klucznika z pierwszego aktu, którego zabicie zajmowało mi na Udręce II jakieś 10 minut, zabijam obecnie na Udręce IV w ok. minutę, a Rzeźnika, którego na Udręce II biłem dobre pół godziny, zabijam teraz na Udręce IV w jakieś 2-3 minuty. Co to ma być?

2. Czy zmniejszono liczbę klejnotów? Jestem prawie pewny, że miałem w skrzynce klejnoty uporządkowane w kolejności od najsłabszego do najmocniejszego, dziś natomiast zauważyłem wiele dublujących się świecidełek.

3. Jak rozumiem, jeżeli mój towarzysz posiada legendarny amulet o wyjątkowej właściwości w stylu "Zabici przez ciebie wrogowie mają dodatkowe 4% szans na upuszczenie kul zdrowia", to efekt ten działa tylko i wyłącznie wtedy, gdy to mój towarzysz zada przeciwnikowi śmiertelny cios?

4. Jak działają te całe moce Kostki Kanaiego? Poświęcam legendarne przedmioty, później na dole mogę wybrać trzy moce: dla broni, dla zbroi i dla błyskotek. Co dają te trzy moce i kiedy się ich używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4.Dostajesz tę moc którą posiada poświęcony przedmiot legendarny,tę specjalną opisaną złotym kolorem.Wybierasz ją i działa cały czas np http://eu.battle.net/d3/pl/item/jaces-hammer-of-vigilance Zwiększa wielkość twoich Błogosławionych Młotów
Liczba klejnotów jest bez zmian,poziom trudności się zmniejszył bo teraz tych poziomów jest 10 i ludzie płakali że jest za trudno.A co do punktu 3 to dobrze rozumiesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozwianie wątpliwości ;-)

U Squirt można kupić 2 schematy na Pierścień Piekielnego Ognia. Jeden kosztuje 2kk, drugi 5kk. Czym się od siebie różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tańszy pierścień piekielnego ognia, to stary pierścień. Na ten tańszy są potrzebne materiały z uberów robionych bez dodatku. Droższy pierścień to pierścień z nowych uberów, czyli tych które mamy aktualnie. Amuletów przed dodatkiem nie było dlatego też jest jeden amulet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jeszcze raz dzięki za odpowiedź ;-)

A klejnoty chyba jednak zostały zmienione, nie przypominam sobie tych gwiaździstych, a z kolei nigdzie nie widzę tych trójkątnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Diablo od bardzo dawna, wczoraj kupiłem dodatek i dzisiaj go ukończyłem. Zacząłem robić zlecenia i przy tym z kazarami wyskoczył mi na Polach Niedoli jakiś boss, który rzucił przedmiot "Infernalna Machina Żalu". Słyszałem o tym alw nigdy nie korzystałem. Tylko dlaczego nie musiałem nic kompletować żeby to dostać? Wszędzie w necie jest informacja że trzeba pozbierać klucze i zdobyć schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2016 o 21:53, destro177 napisał:

Tylko dlaczego nie musiałem nic kompletować żeby to dostać? Wszędzie w necie jest informacja
że trzeba pozbierać klucze i zdobyć schemat.


W którymś patchu usunięto klucze i zastąpiono to dropem machin od razu. Takie kolejne ułatwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zauważyliście jakieś spadki fps w diablo przy najnowszych sterownikach nvidii? Wczoraj kupiłem przebudzenie nekromantów, jednocześnie formatując kompa i pobierając najnowsze stery. Nie wiem jaką wersję miałem wcześniej, ale na pewno nie miałem problemów z płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Diablo III podeszło, przyjemnie mi się grało, aczkolwiek to nie mój typ gry i po paru godzinach mi się znudziła, ale produkcja jest nawet w porządku, nie preferuje w grach MMO oraz RPG rzutu izometrycznego, bardziej podoba mi się w grach gatunku MOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się