Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2005 o 16:40, Vaxinar napisał:

> Wszytstko super, może robią D3, ale jest jedno pytanie- o czym by opowiadał? Trójca zabita, spokój na świecie. I oczym
tu
> napisać?

Wcale nie musi w Diablo III głownym bosem być Diablo, ale jakiś upadły anioł czy coś... :P Fabułę by
się znalazło :D
Może Tyreal i Cain by się zbuntowali :D

Szczególnie Cain. Zapyziały grzyb z laseczką 2-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 18:47, Budyn napisał:

Szczególnie Cain.
Zapyziały grzyb z laseczką 2-4.


Wiesz tu mówiłem pół żartem pół serio :) Jeżeli trójka wyjdzie to bardzo możliwe że głównym przeciwniekiem będzie ktośinny od Diabla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:03, Vaxinar napisał:

> Szczególnie Cain.
> Zapyziały grzyb z laseczką 2-4.

Wiesz tu mówiłem pół żartem pół serio :) Jeżeli trójka wyjdzie
to bardzo możliwe że głównym przeciwniekiem będzie ktośinny od Diabla :)

Tak... Jego ociec, który zaniepokoił się bo żaden z synów nie wrócił do domu po 22 :P
Diablo to diablo... Pewno coś zakombinują, żeby demon powrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 19:05, Monastor napisał:

Diablo to diablo... Pewno coś zakombinują, żeby
demon powrócił.


Wiesz, skoro są bracia Diabla (a raczej BYLI) to może i syn? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 14:27, Modest-Vermin napisał:

A może zrobią World Of Diablo :) lub na wzór WoWa jako MMORPG :))



Może i by było fajne ale płacic ponad 100zł na miecha to przesada :P

a co do D3 to uważam, że pracuja nad nią, a nie mówią o niej, żeby nie było tak jak z SC:Ghost bo ile razy oni juz przeniesli wydanie gry, bo chyba sporo(chyba, że się myle).

Fabuła: Wkońcu przez pewnien czas Diablo był człowiekiem (pomiedzy 1 a 2) wiec mógł mniec syna badz córke :D a ten/ta bedzie chciał/ła wskrzesic swojego Ojca i Wojaszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w przeciągu dłuższego okresu czasu nie mamy co liczyć na Diablo III. Jeśli to prawda, że pracują na tą grą to wcześniej niż za dwa lata jej nie zobaczymy, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 15:26, SimFury napisał:

Fabuła: Wkońcu przez pewnien czas Diablo
był człowiekiem (pomiedzy 1 a 2) wiec mógł mniec syna badz córke :D a ten/ta bedzie chciał/ła wskrzesic swojego Ojca i Wojaszków
:D


Tylko po co ? Po co się dzielić potęga, kiedy mogę ją mieć TYLKO dla siebie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 15:26, SimFury napisał:

Może i by było fajne ale płacic ponad 100zł na
miecha to przesada :P


Jakie 100zl ?? Jeśli już to Blizz wprowadziłby około 12 euro czyli granice 50zl.

Dnia 24.10.2005 o 15:26, SimFury napisał:

a co do D3 to uważam, że pracuja nad nią, a nie mówią o niej, żeby nie było tak jak z SC:Ghost bo
ile razy oni juz przeniesli wydanie gry, bo chyba sporo(chyba, że się myle).


Tego to chyba kazda firma developerska unika teraz. Zwłaszcza Blizz po wpadce z DIablo 2 kiedy to premiera była wciąz przekładana miesiacami :P
Ale jak wcześniej powiedziałem taki ruch, pozowli im na większy rozgłos. Nagle taki gracz usłyszy: "Ty, słyszałeś Blizzard ogłosił date premiery Diablo 3, widziałem screeny lekki temat :D" a takie informacje rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.
Poza tym Blizzard pracuje ponad rok już, bo jakiś rok temu zaczął się czas werbowania ludzi na stanowiska osób odpowiedzialnych za świat rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 16:56, Modest-Vermin napisał:

Poza tym Blizzard pracuje ponad rok już, bo jakiś rok temu zaczął się czas werbowania ludzi na stanowiska
osób odpowiedzialnych za świat rpg.


Hmmm, takie słowa czytałem ponad rok temu w moim topicu o Diablo III na starym forum CDP :)
Ale mam dwa pytania...
1. Czy to jest oficjalnie powiedzine że Blizzard szukał ludzi od rpg ?
2. Jeżeli tak, to czy to koniecznie musi oznaczać Diablo ?? Bo chyba nie, może planują coś zupełnie nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie obraził jakby miałasie ukazać trzecia część ale jest to małe ale ileż można zabijać Diablo a jak zrobią to tak samo jak DII czyli normany poziom koszmar i piekło to końec świata :p BTW gdzieś na początku tego roku na jakiejś stronie wyczytałem że w tej samiej filharmonii w ktróej nadrywali muzyke do DII nagrywają ścieżkę dzwiękową do DIII więc to chyba świadczy o tym że planowane jest wydanie 3 części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 18:44, Vaxinar napisał:

1. Czy to jest oficjalnie powiedzine że Blizzard szukał ludzi od rpg ?


Tak, bo firma na swojej stronie własnie takich ludzi szukała.

Dnia 24.10.2005 o 18:44, Vaxinar napisał:

2. Jeżeli tak, to czy to
koniecznie musi oznaczać Diablo ?? Bo chyba nie, może planują coś zupełnie nowego...


Zgadza się, jednak samo słowo Diablo robi kase, a kontynuacja to już wogóle bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:04, Modest-Vermin napisał:

Zgadza się, jednak samo słowo Diablo robi kase, a kontynuacja to już wogóle bedzie :)


I tego właśnie nie lubie, ludzie kupujesz gry, które nazywają się "Heros" "GRA" "Diablo" niezależnie czy jest super wypas czy totalne dno, ale tylko dlatego bo to kontynuacja sławnego tytułu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Diablo sobie zasłużyło na ten tytuł. I obydwie częsci są wspaniałe. Co do robienia kasy to chodziło mi oto że Blizzard nieźle by zarobił gdyby nagle ogłosiliby o 3 kontynuacji. Wszyscy już tylko trzymali by się za portfele aby isc po cudo ( bo wątpie żeby gra była słaba czy marna ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:21, Modest-Vermin napisał:

No wiesz Diablo sobie zasłużyło na ten tytuł. I obydwie częsci są wspaniałe. Co do robienia kasy to chodziło mi oto że Blizzard
nieźle by zarobił gdyby nagle ogłosiliby o 3 kontynuacji. Wszyscy już tylko trzymali by się za portfele aby isc po cudo
( bo wątpie żeby gra była słaba czy marna ).


Podam Ci na przykładzie... Seria gier Heros...
Jedynka wypas, druga część jeszcze lepsza, trójeczka HIT !!!! Kiedy miała wychodzić 4 każdy mówił że będzie to przełom itd... A tu co? Fani się zawiedli... Ja osobiści do 4 nic nie mam, ale z tego jak czytałem wypowiedzi o wiele wiekszych fanów, powiem więcej - maniaków to nie byli zachwyceni...
Obawiam się że to samo może być z Diablo... Tym bardziej że nastały nas czasy, że wszystkie kontynuacje super hitów są już średnie... np Black & White 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:26, Vaxinar napisał:

> No wiesz Diablo sobie zasłużyło na ten tytuł. I obydwie częsci są wspaniałe. Co do robienia kasy to chodziło mi oto
że Blizzard
> nieźle by zarobił gdyby nagle ogłosiliby o 3 kontynuacji. Wszyscy już tylko trzymali by się za portfele
aby isc po cudo
> ( bo wątpie żeby gra była słaba czy marna ).

Podam Ci na przykładzie... Seria gier Heros...
Jedynka
wypas, druga część jeszcze lepsza, trójeczka HIT !!!! Kiedy miała wychodzić 4 każdy mówił że będzie to przełom itd... A
tu co? Fani się zawiedli... Ja osobiści do 4 nic nie mam, ale z tego jak czytałem wypowiedzi o wiele wiekszych fanów, powiem
więcej - maniaków to nie byli zachwyceni...


Obserwujcie maniaka potępiającego HoMM4, a zwłaszcza HoMM5. Od trójki jest i będzie coraz gorzej... Pomijając fakt, że to co ma wyjść jako HoMM5 wcale nie będzie Heroes :/

Diablo będzie przynajmniej robiła ta sama firma, więc grze nie grozi to, co spotkało HoMM ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 21:06, Monastor napisał:

Diablo będzie przynajmniej robiła ta sama firma, więc grze nie grozi to, co spotkało HoMM ostatnimi czasy.


No ja się jeszcze tym troszkę pocieszam, że Blizz chyba jeszcze nigdy złej gry nie zrobił... No a taki Warcraft to im nowszy tym lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:26, Vaxinar napisał:

Podam Ci na przykładzie... Seria gier Heros...
Jedynka
wypas, druga część jeszcze lepsza, trójeczka HIT !!!! Kiedy miała wychodzić 4 każdy mówił że będzie to przełom itd... A
tu co? Fani się zawiedli... Ja osobiści do 4 nic nie mam, ale z tego jak czytałem wypowiedzi o wiele wiekszych fanów, powiem
więcej - maniaków to nie byli zachwyceni...
Obawiam się że to samo może być z Diablo... Tym bardziej że nastały nas czasy,
że wszystkie kontynuacje super hitów są już średnie... np Black & White 2 ...

>

Jak narazie nikt się nie zawiódł na kontynuacjach Blizzarda. Ciężko jest zrobic gre której poprzenik zdobył już miano najlepszej gry rpg wszechczasów ale na podstawie klimatu, silnika gry i systemowi postaci z pewnością nie da się zepsuc gry. Gdybym ja był szefem i nadzorowałbym prace nad grą nie pozwoliłbym zepsuc jej :)
Blizzarda motywuje jeszcze pieniądze jakie zdobędą, sławe oraz stabilnosc w swojej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 21:49, Modest-Vermin napisał:

Jak narazie nikt się nie zawiódł na kontynuacjach Blizzarda. Ciężko jest
zrobic gre której poprzenik zdobył już miano najlepszej gry rpg wszechczasów ale na podstawie klimatu, silnika gry i systemowi
postaci z pewnością nie da się zepsuc gry. Gdybym ja był szefem i nadzorowałbym prace nad grą nie pozwoliłbym zepsuc jej
:)
Blizzarda motywuje jeszcze pieniądze jakie zdobędą, sławe oraz stabilnosc w swojej branży.


Czy ja wiem czy ciężko ? POprostu dajemy lepszą grafikę, więcej opcji jednostek (w tym przypadku klas) , grę robimny może dłuższą ? Najgorzej to jest chyba, gdy ktoś coś chce ulepszyć na siłę :/ I daje coraz to nowsze rozwiązania aby było jak najlepiej i co wychodzi ? A, gó*** za przeproszeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie na ten link: http://pc.gamespy.com/pc/diablo-iii/
Ja juz nie wiem w ogole o co w tym chodzi. Wydaje mi sie ze jednak chyba wypuszcza 3 czesc z czego bylbym niesamowicie zadowolony, ale nie chcialbym by byla to hala nad ktora nie posiedzieli tyle ile trzeba. Mam nadzieje ze bedzie styl podobny do D2, bo jesli go zmienia to bedziemy zapewne psioczyc na tworcow (sam bede :)) ). Chcialbym zeby to bylo "to cos" tak jak D2. Musi byc oczywiscie BN bo bez tego gra straci urok - najwazniejsze zeby nie byl platny abonamentowo.
A co wy o tym wszystkim sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się