Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2005 o 21:09, Budyn napisał:

Mój kolega mówił mi, że wyjdzie (podobno) D3 pod nazwą Diablo 3:End of History, czy jakoś tak.
Można mieć tylko nadziewje


A to ciekawe, ale to jest takie jego widzi mi się, czy ma to z jakiegoś źródła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 18:50, L0ck3 napisał:

Z tego co ja wiem, to kamienie
dusz zostały zniszczone, więc co mogliby wymyśleć?


Nie jestem jakims specjalnym ekspertem ds Diablo, ale zostal wg mnie zniszczony jedynie kamien duszy mefista, w piekielnej kuzni... Kamien duszy diablo i baala, nie zostaly zniszczone ... a przynajmniej nie przypominam sobie takiego faktu z gry. Z reszta w piekle dowiadujemy sie ze kamienie duszy to byl wymysl izuala (chyba) i twozenie ich bylo pomylka ... ktora byla na kozysc piekielnym braciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 00:01, Vaxinar napisał:

> Mój kolega mówił mi, że wyjdzie (podobno) D3 pod nazwą Diablo 3:End of History, czy jakoś tak.
> Można mieć
tylko nadziewje

A to ciekawe, ale to jest takie jego widzi mi się, czy ma to z jakiegoś źródła? ;)

Mówił mi, że dowiedział się z jakiejś strony i,że jest to potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 00:35, buras napisał:

> Z tego co ja wiem, to kamienie
> dusz zostały zniszczone, więc co mogliby wymyśleć?

Nie jestem jakims specjalnym
ekspertem ds Diablo, ale zostal wg mnie zniszczony jedynie kamien duszy mefista, w piekielnej kuzni... Kamien duszy diablo
i baala, nie zostaly zniszczone ... a przynajmniej nie przypominam sobie takiego faktu z gry. Z reszta w piekle dowiadujemy
sie ze kamienie duszy to byl wymysl izuala (chyba) i twozenie ich bylo pomylka ... ktora byla na kozysc piekielnym braciom.



Zniszczony kamień Duszy Mefista, ale mam taki w ekwipunku-Annihilus

Bardzo ciekawe, na World Event zabijając Uber Diablo dostajemy właśnie kamień duszy Mefista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 10:23, Budyn napisał:

Mówił mi, że dowiedział się z jakiejś strony i,że jest to potwierdzone.


Cóż, chciałbym w to wierzyć, ale gdyby tak było to czy nie byłoby jakiegoś newsa na stronie Blizza?
A może to prawda, jakiś przeciek, ktoś z ekipy Blizzarda puścił parę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 15:42, Budyn napisał:

Tak naprawde to NN i D2 są lepsze od Morrowinda i Gothika- to są prawdziwe erpegi z klasą!


Ja nie twierdze że d2 jest kiepski wręcz przeciwnie bardzo go lubie ale do prawdziwego rpg-a to mu bardzo daleko nawet dalej niż gothicowi - tylko niech ktoś tego nie interpretuje że gothic jest lepszy od d2 bo moja wypowiedź nie ma tego zupełnie na celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 15:53, Fantomer napisał:

Ja nie twierdze że d2
jest kiepski wręcz przeciwnie bardzo go lubie ale do prawdziwego rpg-a to mu bardzo daleko nawet dalej niż gothicowi - tylko
niech ktoś tego nie interpretuje że gothic jest lepszy od d2 bo moja wypowiedź nie ma tego zupełnie na celu :)


Tutaj się zupełnie z Tobą zgadzam. Diablo i Diablo II to super gry, ale do cRPG im daleko.
Chociaż ja się obawiam, że jak będzie trójka to zrobią z niej typowego rpga i nie będzie już tego czegoś co miało Diablo i Diablo II ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 18:20, Vaxinar napisał:

> Ja nie twierdze że d2
> jest kiepski wręcz przeciwnie bardzo go lubie ale do prawdziwego rpg-a to mu bardzo daleko
nawet dalej niż gothicowi - tylko
> niech ktoś tego nie interpretuje że gothic jest lepszy od d2 bo moja wypowiedź nie
ma tego zupełnie na celu :)

Tutaj się zupełnie z Tobą zgadzam. Diablo i Diablo II to super gry, ale do cRPG im daleko.
Chociaż
ja się obawiam, że jak będzie trójka to zrobią z niej typowego rpga i nie będzie już tego czegoś co miało Diablo i Diablo
II ;/


Macie problemy Diablo maja daleko do cRPG po sa ta aRPG (hack & slash) wiec nic dziwnego ze tak jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 18:22, SimFury napisał:

Macie problemy Diablo maja daleko do cRPG po sa
ta aRPG (hack & slash) wiec nic dziwnego ze tak jest !!!


. . .
Chodzi tutaj o trzecią część i to jak ją zrobią.
Dla przykładu - GTA
Wiele fanów - starych fanów ten serii mówi że GTA 3 i wszystkie po nim to dno, ponieważ nie ma już tego czegoś co w GTA i GTA 2 czyniło te grę właśnie tymi jakie były. I tak samo może być tutaj, Blizz wyda trzecią część i będzie niby OK, ale nie będzie to już to samo.
A co do tego, czy DIablo II jest cRPG czy nie to kwestia zdania, bo niektórzy mówią tak a inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA to się zgodze z moim przedmówcą. GTA1 to było coś :P
A co do D3 to kamere zrobią izometryczną jak zawsze. Podoba mi się system kamery w Dungeon Siege 2 gdzie można obracac, zblizac i oddalac, to powinno byc w sumie zamiast zwykłego izometrycznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 18:36, Modest-Vermin napisał:

Co do GTA to się zgodze z moim przedmówcą. GTA1 to było coś :P
A co do D3 to kamere zrobią izometryczną jak zawsze. Podoba
mi się system kamery w Dungeon Siege 2 gdzie można obracac, zblizac i oddalac, to powinno byc w sumie zamiast zwykłego izometrycznego
:P


Diablo to DIablo... jak bym tam chciał kamerę bardzo podobną do dwójki, wtedy bym wiedział w co gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 18:42, Vaxinar napisał:

Diablo to DIablo... jak bym tam chciał kamerę bardzo podobną do dwójki, wtedy bym wiedział
w co gram :D


To jest własnie widok/obraz izometryczny :) Ale gdyby był taki jak z DS2 to już bym [ brak słow do wyrażenia emocji ] normalnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he ... wyglada tak samo, to fakt. Ale ma inne statsy. Po prostu blizz wykozystal obraz kamienia duszy do innego zupelnie przedmiotu, zamiast dorabiac nowy i modyfikowac zbyt mocno pliki mpq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 20:02, Modest-Vermin napisał:

To
jest własnie widok/obraz izometryczny :) Ale gdyby był taki jak z DS2 to już bym [ brak słow do wyrażenia emocji ] normalnie...


Heh, Ty chyba jesteś zakochany w tej grze :P
Jednak ja przystaje przy swoim - pewnie Blizz zrypie trójeczke i będziemy mieli drugie GTA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 23:44, Vaxinar napisał:

Heh, Ty chyba jesteś zakochany w tej grze :P
Jednak ja przystaje przy swoim - pewnie Blizz zrypie
trójeczke i będziemy mieli drugie GTA :(


Heh, to prawda :P i to od pierwszego momentu jak ujrazełm D2 to polecił kupic bez namysłu. Czyli jeszcze się zmiesciłem w pierwszym tygodniu od premiery gry. Gdyby nie D2 to nie wiem co ja bym robił. Tyle godzin spędzałem nad nią :P Oczywiscie Blizzard gdyby zaczał fantazjowac i eksperymentowac z D3 to ja już im by tam dał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się