Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2005 o 09:09, Modest-Vermin napisał:

Oczywiscie Blizzard gdyby zaczał fantazjowac i eksperymentowac z D3 to ja już im by tam dał :P


Noo napewno się przestraszyli :P
Ja też w D2 baaardzo dużo grałem, ale Blizz raczej nie zwali tego tytułu. Dlaczego ?
A czy wielcy fani Warcrafta II zawiedli się kiedy wyszedł Warcraft III ? Wątpie ;]
Można się tylko spodziewać nie 7 czy tam ileś klas, ale ze 20 i to o wieeele bardziej zaawansowanym drzewku, więcej cech i tym podobnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 09:25, Vaxinar napisał:

Noo napewno się przestraszyli
:P


Ludzie na forum battle.netu włacznie ze mną daliby im popalic.
Pamiętam jak wprowadzali patch 1.11 to takie oburzenie było że bez laddera że 2 tygodnie później zrobili.
Chociaż i tak pewnie by zrobili ale to już inna bajka :P

Dnia 31.10.2005 o 09:25, Vaxinar napisał:

Ja też w D2 baaardzo dużo grałem, ale Blizz raczej nie zwali tego tytułu. Dlaczego ?
A czy wielcy fani Warcrafta II zawiedli
się kiedy wyszedł Warcraft III ? Wątpie ;]
Można się tylko spodziewać nie 7 czy tam ileś klas, ale ze 20 i to o wieeele
bardziej zaawansowanym drzewku, więcej cech i tym podobnych. :)


i Twój wcześniejszy post.

>Jednak ja przystaje przy swoim - pewnie Blizz zrypie trójeczke i będziemy mieli drugie GTA :(

Sam sobie zaprzeczasz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 12:05, Modest-Vermin napisał:

Sam sobie zaprzeczasz :]


Bo różnie można na to patrzeć. O tym już pisałem ho ho.
Z jeden strony wydaje mi się że oni teh gry nie zwalą a z drugiej nigdy nic nie wiadomo bo ostatnie prawie wszystkie kontynuacje wielkich gier to same badziewia niestety ;/ I czy to nie Tobie o tym pisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj obrazeczek, który udało mi się zupełnie przez przypadek znaleść w sieci.
Chciałbym, aby to nie był wytwór jakiegoś fana, ale coś poważniejszego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten wątek został kompletnie zapomniany, więc spróbuje ożywić trochę atmosferę :]
blizzard musi coś planować dla fanów Diablo (jest ich w końcu dużo), ponieważ w niektórych rozmowach na stronie oficjalnej Blizza mozna przeczytać, że zatrudnili paru gości od muzyki i grafiki. Napewno złą wiadomością była ta, że studio Blizzard North rozpadło się. Jednak skoro WoW przynosi im takie zyski to nie jest to niekończące się źródełko i w końcu gracze normalnie się znudzą i wtedy co? Stary jak świat Diablo 2, który nie wytrzyma naporu ludzi na battle necie i skapituluje? Nie, muszę coś wymyślić zastępczego, innowacyjnego, promującego się samemu, tak Diablo 3. Nie ma co się oszukiwać, że Diablo 3 nigdy nie ujrzy światła dziennego- już niedługo napewno będziemy się zapominać w kolejnych przygodach, może na wyspach amazonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:07, Budyn napisał:

już niedługo napewno będziemy się zapominać w kolejnych przygodach, może na wyspach amazonek?


Ja tez mam taką nadzieję :) Ciekawe tylko jakie będą nowe postaci, bo chyba nowe muszą być, nie? Wydaje mi się, że powiniem pojawić się jakiś psionik, który będzie wykańczał wrogów mocą swego umysłu. Było by fajnie, gdyby można było walczyć samurajem, albo kimś takim. Pewnie każda z nowych postaci będzie miała własne aury, bo ten pomysł w Diablo 2 był po prostu genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze byloby fajnie jakby wprowadzili postacie roznych ras, ktore by mogly w ogole nie przypomianac ludzi. Jakby bylo z 10 postaci do wyboru to by bylo dopiero cos. BattleNet by rozbudowali tak by w 1 grze moglo grac np 15 osob i pozostawic podobny system zdobywania doswiadczenia. Super by bylo jakby byl jakis sklep w ktorym moznaby wystawiac swoje przedmioty i postawic warunek za co zostanie dany przedmiot sprzedany, lub chociazby wprowadzic takie cos jak jest w MU, ze moglbys w kazdym momencie sprawdzic co dana osoba ma na handel nie zawracajac jej nawet glowy. Cos no poczekamy to zobaczymy. Mam nadzieje ze kiedys ukaze sie 3 czesc Diablo i mam cichutka nadzieje ze bedzie to moze juz pod koniec tego roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...Mam mabrbarzynce na 25 lvl w 2 akcie i najemnika tez z 2. aktu (WLAKA) jego aura nic mi nie daje ;/ wygląda jak faluąca błekitna woda ... albo chmurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zatrzymałem się w 1 akcie quest 5 kiedy trzeba Charsi przynieść z Koszar Klasztoru Mallus W tym jest problem że nie mogę znaleść tego klasztory nie mówiąć o koszarach :P Oświeci mnie ktoś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 19:07, Wojtasss napisał:

Mam problem...Mam mabrbarzynce na 25 lvl w 2 akcie i najemnika tez z 2. aktu (WLAKA) jego aura
nic mi nie daje ;/ wygląda jak faluąca błekitna woda ... albo chmurka :)


Jest to aura modlitwa. Regeneruje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, ze na pewno. To sa tylko, jak napisałem plotki. Wytęsknieni fani spekulują co może oznaczac kazdy ruch Blizzard''a. Ale coś nowego pewnie tworzą, pytanie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 11:43, HumanGhost napisał:

A co powiecie na to: http://www.gamingsteve.com/archives/2006/02/rumor_diablo_ii.php ? :-D
Pewnie to też tylko plotki i wymysły jakiegoś lansera, ale nigdy nic nie wiadomo. :-)


Ciężko jest cokolwiek udowodnić. Ale jest coraz więcej tych prawdziwych ale ciężko wyduszonych informacji.
Moj ziomek ma ojca który zna ziomka niejakiego Bretta z Blizzard. Gadałem z nim kiedyś na ICQ i dowiedziałem się kilku informacji, niektóre z nich pojawiły się na forum BNu przez tego ziomka i Blizz zawstydził się że coś wypłyneło z ich firmy a Brettowi się oberwało za to :P A informacja dotyczyła wewnętrznego studia gdzie pracują nad RPG i kilku innych już mniej ważnych :) A ten RPG to wiadomo co to może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 18:18, XMANIA napisał:

Już chyba nie wyjdzie Diablo 3, bo już wszystko co miało to się wydarzyło... he he

Wydaje ci sie ... Na dobre pokonany zostal tylko Pan Nienawisci, Mefisto. TYLKO jego kamien duszy zostal zniszczony w piekielnej kuzni. Kamienie Diablo i Baal-a nie zostaly strzaskane, zniszczono tylko skazony kamien swiata...
Tak wiec, sa podstawy do stworzenia nowej czesci. Chociaz watpie, zeby autorzy poszli w tym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skazone części kamienia świata trafią w jakieś nie powołane ręce i jacyś fanatyczni wyznawcy wezwą Diablo z piekielnych wymiarów i jazda zacznie się po raz trzeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się