Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2005 o 12:49, Milteen napisał:

> > > >/.../
Heh wtedy byc zawsze byl czasyty i elegancki :D jak bys do pralni latal codziennie! :]

Przecież po to gram, żeby oderwać się od codzienności, w tym latania codziennie (może nawet 10x dziennie) do pralni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwiebliam Gothic , przeszedlem 1 czesc i teraz musze grac w 2 czesc :) 3 czesc PL ma byc na wakacje? czy to jescze nie wiadomo?

jak sobie poradzi moj komputer? da rade grać na ustawieniach Medium-high ?

Posiadam Athlon 64 3000, 1gb ram dual channel, radeon x600pro

czy raczej na takiej karcie graficznej ledwo pogram na low??

chyba musze zacząc zbierac na gf 7800 lub cos podobnego i miec na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wielbicieli Gothica (i nie tylko)!

G1 oczarował mnie. Przeszedłem całość 3 razy i jak tylko znajdę trochę wolnego czasu to znowu do niego wrócę. G2 był świetny, ale wypadł blado w porównaniu z G1. Trochę smaczku dodaje mu NK.

A jaki będzie G3?

Jeśli zostanie utrzymana tendencja szybkiego wzrostu ilości błędów w tej serii to obawiam się, że G3 wogóle nie ruszy. I to bez względu na sprzęt czy system operacyjny. G2+NK nie skończyłem. Zaczynałem kilka razy. Pomijam zabawne przygody takie, jak lewitujące trupy, wyskakujące na całkiem sporą wysokość dziki, dziury w ziemi aż do piekła, itp. Po kilkunastu-kilkudziesięciu godzinach grania okazwało się, że gdzieś tam zniknęły mi kluczowe postacie, niezbędne do ukończenia gry. Wziąłem się nawet na sposób i co pół godziny biegłem do innego "świata" (z Doliny do Korinis, lub odwrotnie), ale ileż tak można grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 13:15, Smok Wawelski napisał:

G2+NK nie skończyłem. Zaczynałem kilka razy. Pomijam zabawne przygody takie, jak lewitujące trupy, wyskakujące na całkiem sporą wysokość dziki, dziury w ziemi aż do piekła, itp. Po kilkunastu-kilkudziesięciu godzinach grania okazwało się, że gdzieś tam zniknęły mi kluczowe postacie, niezbędne do ukończenia gry.


o_O
gralem dziesiatki a moze i setki godzin w ta gre i nic takiego nie pamietam zeby mi sie przytrafilo... wlasciwie nie zaobserwowalem wiekszych bledow w grze i wszystko szlo gladko jak pupa niemowlaka ;-]
moze miales skopana instalacje, czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo Ty jesteś szczęściaż, albo ja pechowiec.

Na starym Forum była informacja o znikających postaciach. Jako powód uznano rozmowę z Laresem w porcie. Jeśli wybrało się "zaprowadź mnie na farmę Onara" znikały postacie (i potwory). Okazuje się, że nie tylko wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten bug z rozmowa z Laresem znam, ale tylko z opisow na forum... jednak pierwszy raz czytam, ze chodzi tutaj o znikanie postaci, raczej po wybraniu opcji "zaprowadź mnie na farmę Onara" blokowalo to mozliwosc udania sie pozniej z Laresem do magow wody i dostarczenia im brakujacego kawalka ornamentu - o znikaniu czegokolwiek (az do Twojego posta) nigdzie nie bylo o tym wzmianki (fakt, ze za bardzo nie sledzilem watkow o g2 na starym forum)...
gralem w calkowicie polska wersje, jak rowniez wczesniej w polsko-niemiecko-angielski mix i tych bledow jakos nie doswiadczylem... dodajac do tego wspomniane wczesniej dziki i dziury w ziemi odnosze wrazenie, ze gralismy w zupelnie inne gry... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:23, Gajdziu napisał:

Gothic 2 miał pełno błędów i chyba nie dopuszczą do tege żeby z Gothic 3 było tak samo.


Bardzo trafna uwaga, poza tym gratuluję ci 4 postów w przeciągu 1 minuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:48, Milteen napisał:

tak wystarczy! Karta ino jest slaba ale pociagnie na medium (powinna)


acha dzięki bardzo ale chyba spróbuje uzbierać forse na nową karte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:50, Azazell2 napisał:

> tak wystarczy! Karta ino jest slaba ale pociagnie na medium (powinna)

acha dzięki bardzo ale chyba spróbuje uzbierać
forse na nową karte :)


To jak juz chcesz sobie kupic jakas karte to kup np 7800GT nie jest taka droga a ma kopa! Ja aktualnie mam 2x 6600GT 3D1 (czyli lepsza od 6800 Ultra ) i narazie nie zmieniam mam nadzieje ze na full mi pojdzie Gothic III! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:59, Milteen napisał:

> > tak wystarczy! Karta ino jest slaba ale pociagnie na medium (powinna)
> > > acha dzięki bardzo ale chyba
spróbuje uzbierać
> forse na nową karte :)

To jak juz chcesz sobie kupic jakas karte to kup np 7800GT nie jest taka
droga a ma kopa! Ja aktualnie mam 2x 6600GT 3D1 (czyli lepsza od 6800 Ultra ) i narazie nie zmieniam mam nadzieje ze na
full mi pojdzie Gothic III! :]


eh wiem no musze pozbierac forse i kupic proządną karte do wakacji ! :) reszta jest spox procek kiedys tam lekko podkręce i ramy wieksze do 2 gb ale to nie problem gorzej z uzibieraniem forsy na graficzną taką ktora starczy na 2-3 lata?:) bo nie zamiezram kupowac juz np gf 6800 ktora juz na tyle nie starczy mimo ze aktualnie to jedna z lepszych kart ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chrzańcie ludzie - akurat Call Of Duty 2 jest porządnie zrobioną gierą, zoptymalizowaną tak, by chodziła również na słabych sprzętach. Grałem w demo COD 2, na Pentium 2.4, 512MB ramu i tylko GF 4 mx 440 ... w rozdziałce 1024/768,dX 7, model detail: normal (wyżej nie można, bo nie ma takiej opcji), teksture filter - bilinear, aa- oczywiście off, Zfeather smoke - Everything, nb of corpses - insane, dźwięk 44Hz - i miałem od 40-80 fpsów, czyli gra chodziła płynnie. Nawet jak było dużo dymu, to choć trochę spadły fpsy, to był to ułamek sekundy, także nie zdążyło nawet zerwać... Co prawda też jestem ciekaw jak to będzie po sieci(a COD to dla mnie głównie sieciówka) - bo jednak pakiety danych będą trochę większe, ale myślę że przy łączu 512kbps, na serwach z Europy będzie się dało w miarę pograć, a na polskich pewnie od 256kbps (czyli uploadzie od 128)
pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorzy muszą jeszcze dużo poracować... :[. Pewnie graficznie będzie niezły, ale rozczaruje mnie coś innego - fabuła albo mechanika gry... Ale nie będę psioczył - poczekamy do premiery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 15:04, Azazell2 napisał:

> >
tyle nie starczy mimo ze aktualnie to jedna z lepszych kart ..

No to zbieraj na ATI 1800 ( XT albo inne literki), już jest tylko nie u nas, miejscami lepsza od GF 7800 sli. Tylko nie wiem, czy będzie dostępna na AGP czy tylko na PCI-E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować