Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Zjazd fajny pomysł. Ale z tego co mi się przypomina Keroth swojego czasu mówił coś o turniejach planowanych przez CDP. Może warto by odświeżyć CDP pamięć i wypytać czy planują coś takiego na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:53, lurynowicz napisał:

Kurde, życia nie znasz. ;) Zobacz co ludzie po dwudziestce wyczyniali na zjeździe AM - link
wyżej. A zresztą 30 osób to tez może być problem. Zresztą widzę że poruszyłeś wariant optymistyczny,
ale chociaż czemu nie? Może akurat tylu się zbierze.


Wiesz tu będzie co innego, widzisz że tutaj są chyba inni ludzie nie ? Zresztą to jest mały problem, większy jest z tym ile to miałby potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I proponujesz połączenie tych okazji? W sumie na pewno wyszło by to na korzyść, bo byłoby więcej zainteresowanych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:54, Abi Dalzim napisał:

Jak juz dojdzie to do skutku, to będzie pewnie tak, że będą raczej starsi forumowicze, bo młodocianych
rodzice nie puszczą.


To źle ? To chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:55, Vaxinar napisał:

Wiesz tu będzie co innego, widzisz że tutaj są chyba inni ludzie nie ? Zresztą to jest mały
problem, większy jest z tym ile to miałby potrwać.

To zależy od tego co można by było wrzucić do planu. Na pewno wizyta w CDP - obowiązkowo. Jakiś mini turniej gry w piłkę lub kosza na jakimś studenckim boisku? Byczenie się w parku? Miły wieczorek w pubie? Szalone pomysły w stylu improwizowania scenek z gier na Placu Zamkowym? Ile głów tyle pomysłow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:56, Vaxinar napisał:

> Jak juz dojdzie to do skutku, to będzie pewnie tak, że będą raczej starsi forumowicze,
bo młodocianych
> rodzice nie puszczą.

To źle ? To chyba dobrze.

Ja też uważam że dobrze, bo wtedy odpada odpowiedzialność z pilnowania, a zresztą kto by z forumowiczów wziął pod opiekę młodocianego? Chyba że od 16 lat i za pisemnym pozwoleniem rodziców (kto tylko by to sprawdzał...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:56, lurynowicz napisał:

I proponujesz połączenie tych okazji? W sumie na pewno wyszło by to na korzyść, bo byłoby więcej zainteresowanych osób.


W sumie byłoby fajnie gdyby przy okazji turnieju CDP zorganizowało cos takiego. Może jakieś identyfikatory dla forumowiczów żeby można się było znaleźć? W sumie koncepcja jest dobra. Na pewno sporo forumowiczów przyjechałoby na taki turniej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:56, Vaxinar napisał:

To źle ? To chyba dobrze.


Ależ nie :) Można by się "integrować" całą noc bez konieczności interesowania sie młodszymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:59, HumanGhost napisał:

W sumie byłoby fajnie gdyby przy okazji turnieju CDP zorganizowało cos takiego. Może jakieś
identyfikatory dla forumowiczów żeby można się było znaleźć? W sumie koncepcja jest dobra.
Na pewno sporo forumowiczów przyjechałoby na taki turniej. :-)

I tak jak wcześniej wspominałem, czemu by nie podłączyć pod to jakiegoś mini turnieju w uliczną nogę czy w kosza? Zawsze to okazja do rozgrzania gnatów i pogadania z osobami z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale to przydałby się aby ktoś wysłał maila chociaż do CDP, że jest parę osób i co oni o tym sądzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później ktoś z CDP zainteresuje się tym wątkiem. Sprawa jest taka, że narazie mamy tylko zarys, a nic konkretnego, więc narazie wstrzymałbym się i nie tryskał hurraoptymizmem, bo to może okazać się słomianym zapałem. Trza przygotować konkretny gleit z planem i znaleźć osobę (najlepiej na miejscu i płci żeńskiej - bo wydaje mi się że kobiety mają większy dryg do załatwiania spraw), która by wyszstkich wzięła pod komendę i zaczęła działać w sprawie organizacji zjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysł odnośnie połączenia ulicznych gier z komputerowymi. Można by sobie wybrać w co chce się zagrać.
KEEEERRROOOTTHHHHH!!!! Choć tu i pytaj CDP czy chcieliby coś takiego zorganizować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila ? :D
Nie ma bata - fajnie by było jakby ktoś z CDP z Warszawy wziął to w swoje ręcę. :) Extra by było, martwi mnie to, że mało "poważniejszych" forumowiczów się tu wpisuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:06, Vaxinar napisał:

Soleila ? :D
Nie ma bata - fajnie by było jakby ktoś z CDP z Warszawy wziął to w swoje ręcę. :) Extra by
było, martwi mnie to, że mało "poważniejszych" forumowiczów się tu wpisuje. :(

Może "powazniejsi" forumowicze juz zjazd mają i sie z nas smieja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:05, HumanGhost napisał:

Swietny pomysł odnośnie połączenia ulicznych gier z komputerowymi. Można by sobie wybrać w
co chce się zagrać.
KEEEERRROOOTTHHHHH!!!! Choć tu i pytaj CDP czy chcieliby coś takiego zorganizować. :-)


Vaxinar mnie tu wysłał. O co chodzi? Moge jakieś streszczenie, bo teraz niezabardzo mam czas czytać wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:07, Keroth napisał:

Vaxinar mnie tu wysłał. O co chodzi? Moge jakieś streszczenie, bo teraz niezabardzo mam czas
czytać wszystko :P


Chcemy sobie urządzić zjazd, ale trzeba nam kogoś takiego jak TY - Warszawieka Cfaniaka, która wszystko zorganizuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:07, Keroth napisał:

Vaxinar mnie tu wysłał. O co chodzi? Moge jakieś streszczenie, bo teraz niezabardzo mam czas czytać wszystko :P


Jak byłeś w CDP to potem pisałeś, że myślą o organizowaniu jakichś turnieji dla graczy. To może by coś takiego połączyć ze spotkaniem forumowiczów? CDP w ogóle myśli o jakimś turnieju w wakacje? Byłoby fajnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze wieczorem meila do pewnej persony znanej Wam wszystkim ;).


Jest teraz zawalona pracą, ale może się skusi :P


Tylko powiedziecie dokładnie czego byście chcieli, to będzie można spróbować to zorganizować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:06, Vaxinar napisał:

Soleila ? :D

Oczywiście jeśli nie ma zajęć. Mam nadzieję że CDP nie stwierdzi, że to nie jest ich inicjatywa i ze nie chcą mieć z tym nic wspólnego, oraz że nie będą za nic się łapać. Choć jeśli ładnie by Ją się poprosiło... :D

Dnia 07.05.2006 o 19:06, Vaxinar napisał:

Nie ma bata - fajnie by było jakby ktoś z CDP z Warszawy wziął to w swoje ręcę. :) Extra by
było, martwi mnie to, że mało "poważniejszych" forumowiczów się tu wpisuje. :(

No, ja jestem poważny. ;) Może reszta "poważnych" poprostu teraz korzysta z weekendu i być może wieczorem ktoś jeszcze się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować