Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabaw się w projektanta DLC do Mass Effect 3 i zgarnij fenomenalne nagrody!

45 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2012 o 21:14, blackbeaver napisał:

DLC #1: Zbroja konia dla Sheparda
DLC #2: Zbroja dla zbroi konia dla Sheparda XD

A koń co to? Ma być niby w grę wbudowany? Za darmo???
Koń dla Sheparda musi być w DLC#0. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 20:06, Bulkers86 napisał:

A odnośnie konkursu... Jak można zaprojektować DLC jak nie wiemy jak się skończy ME3?


Skończy to jedno, nie wiadomo jakie wątki (główne, poboczne) pojawiają się w trakcie gry. Głupio by zrobić projekt, który w pewnym sensie już jest w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Polak musi na wszystko narzekać ? Może niech roześlą już wam te nagrody. O, jeszcze dopisek DLC - to oznacza pakt z diabłem - wymagana natychmiastowa interwencja .
Ach, zapomniałem, że ta litografia to badziewie i NA PEWNO jest żałosnej jakości, a replika Normandii to szajs i osiada na nim kurz. No jak tak można, skoro dostałem to wymagam!
Ludzie, proszę, ileż można na każdą rzecz/każdy konkurs/news/wiadomość/nagrodę narzekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 08:55, Dootix napisał:

Ludzie, proszę, ileż można na każdą rzecz/każdy konkurs/news/wiadomość/nagrodę narzekać
?


Bo jak firma dopuszcza się jawnego wyzysku i OLEWA fanów (dlc do ME2) to i fani mają prawo być niezadowoleni (ok - zgłoś pomysł na dlc do konkursu - potem patrz jak znów "blokada regionalna blablabla ne wydamy w polsce")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wszyscy święcie oburzeni nie rozumieją, że BioWare nie ma kompletnie nic wspólnego z tym konkursem. I pomysły zgłoszone do konkursu na bank nie będą przerobione na faktyczne DLC.
Ten konkurs organizuje EA Polska więc oddział, który nie ma żadnego wpływu na to co wydaje BW i duży EA.

Co do konkursu. Mnie się podoba. Może nawet jakiś pomysł już mi świta :)
Miło byłoby coś w końcu wygrać w jakimś konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:40, czaki222 napisał:

Widzę, że w komentarzach typowa polska konspiracja.

Uwielbiam, kiedy Polak pisze z pogardą o typowych polskich cechach. Uwielbiam też, kiedy ktoś odzywa się na forum tylko po to, żeby szydzić z innych. Jesteś mistrzem.

Co do konkursu - ciekawie wygląda ta replika. Zastanawiam się tylko, jakich jest rozmiarów. Sądzę też, że nie trzeba ukończyć ME 3, żeby wymyślić jakąś ciekawą propozycję DLC do tej gry (to tak odnośnie jednego z powyższych komentarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ręce mi opadły i nie mogłem odpisać... To jest konkurs gram.pl, nie Bioware- nie musicie się bać, że zbiorą pomysły i je niecnie wykorzystaJą w przyszłych DLC do ME3 - wydaje mi się, że byłoby to fajne (ja bym się ogromnie cieszył), ale raczej poradzą sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2012 o 11:23, Headbangerr napisał:

Co do konkursu - ciekawie wygląda ta replika. Zastanawiam się tylko, jakich jest rozmiarów.
Sądzę też, że nie trzeba ukończyć ME 3, żeby wymyślić jakąś ciekawą propozycję DLC do
tej gry (to tak odnośnie jednego z powyższych komentarzy).


6 cali z kawałkiem, czyli jakieś 16cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 11:23, Headbangerr napisał:

Co do konkursu - ciekawie wygląda ta replika. Zastanawiam się tylko, jakich jest rozmiarów.


Wymiary są podane na stronce Dark Horse. Na długość jest to 6 1/4" czyli w przybliżeniu 16cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to może być opowiadanie? Czy tylko wam zależy na rysunkach/grafikach, nie mam uzdolnień malarskich. Opowiadanie zacząłem pisać, koncept mam na kilka albo kilkanaście stron, może zdążę przed końcem konkursu, ale nie wiem czy jest sens, jeśli nie bierzecie pod uwagę opowiadań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 11:58, Laid_back napisał:

Wybaczcie, ręce mi opadły i nie mogłem odpisać... To jest konkurs gram.pl, nie Bioware

Heh. Pierwsze zdanie sugeruje coś innego...
A skoro wydawca (EA) jest właścicielem developera (Bioware), to trudno o inne podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs fajny pod wzgledem tematu - design dlc to ciekawe zajecie. Tylko nagrody jakies takie..... slabe :). jezeli to DLC bedzie sprzedawane - EA zarobi na nim relatywnie DUZO pieniedzy. Podarowanie w zamian obrazka z podpisem i plastikowego statku..... nie dla mnie :). Ea , dorzuccie alienware''a to pomyslimy hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, specem od uniwersum nie jestem...pewnie w mojej historii byłoby więcej dziur niż w ostatnio omawianej książki w uniwersum ME :D Ale może spróbuję coś fajnego wymyślić jak zdążę się wyrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć się do pytania o opowiadanie. Siedzę od rana i jestem już w dość zaawansowanym stadium tworzenia czegoś jakby scenariusza do DLC na wzór Liar of the Shadow Broker albo Arrival. Planowałem rozrysować do niego mapy i umieścić jako obrazek, zaś sam scenariusz umieścić na gramsajcie i link do niego podać w zgłoszeniu. Jednak jeśli akceptujecie tylko grafiki do DLC jak nowe bronie czy zbroje dla ekipy Sheparda, to chyba próżny trud. My, fani Mass Effect nieumiejący rysować, prosimy o szybką odpowiedź i rozwianie naszych wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania powyżej.Być może napisałbym scenariusz, jeśli starczy sił. Ale jeśli to konkurs plastyczny/graficzny, to próżny mój trud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio były wiele konkursów tekstowych, więc tym razem prosimy Waszą kreatywność kierować bardziej w stronę prac wizualnych (niekoniecznie graficznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcę dodac że sam Stephen King na blogu potwierdził że też ma pomysł na fabułe DLC. Kto chce się z nim zmierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować