Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2015 o 13:41, Kadaj napisał:

Jakiś tam macie. : >

Hehe, przed następnym głosowaniem zbierze się listę osób mi przychylnych i całkowicie nie przychylnych, po czym zbanuje się tych drugich. Yes, yeeees <mina Pana Burnsa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Was poinformować, że Abi_Dalzim nie jest już Moderatorem w serwisie gram.pl
Dziękuję mu za współpracę i powodzenia :)

Nie będę podawał powodu rezygnacji, jeśli Abi_Dalzim będzie chciał sam poda powód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem, bo stwierdziłem, że mam za mało czasu aby rzetelnie zajmować się forum i wypełniać obowiązki moderatorskie. Zmiana pracy, długie nieobecności w domu i urodzenie się mojego drugiego syna sprawiły, że czasu mam masakrycznie mało, więc postanowiłem z moderowanie dać sobie spokój.

Mam nadzieję, że nie będziecie mnie wspominać bardzo źle ;)

Pozdrawiam wszystkich gramowiczów i życzę łagodnych moderatorów i samych korzystnych zmian na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 19:21, Abi_Dalzim napisał:

/.../i urodzenie
się mojego drugiego syna /.../

Drugi syn, powiadasz? No to nie zapomnij, żeby przy przewijaniu stać z boku. Bo czy staniesz od strony nóg, czy od strony głowy, obsika Cię dokumentnie. Znam to z praktyki :_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 19:21, Abi_Dalzim napisał:

Zmiana pracy, długie nieobecności w domu i urodzenie się mojego drugiego syna sprawiły, że czasu mam masakrycznie mało, więc postanowiłem z moderowanie dać sobie spokój.

Od razu na to wpadłem, gdy zobaczyłem ogłoszenie Isildura, bo pamiętam, że niedawno się chwaliłeś drugim potomkiem. Ale nie chciałem się tym chwalić, bo w końcu była to tylka moja teoria, która, jak się okazało, sprawdziła się. :)

Dnia 12.02.2015 o 19:21, Abi_Dalzim napisał:

Mam nadzieję, że nie będziecie mnie wspominać bardzo źle ;)

Mamy nadzieję, że jeszcze wrócisz na to stanowisko. ;)

Dnia 12.02.2015 o 19:21, Abi_Dalzim napisał:

Pozdrawiam wszystkich gramowiczów i życzę łagodnych moderatorów i samych korzystnych zmian na forum :D

A ja Ci życzę jak najwięcej sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. :) Nie zrozum mnie źle, ale to bardzo dobrze z Twojej strony, że zrezygnowałeś. W końcu nie chcesz być nieaktywnym modem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 19:34, Prince_Miki napisał:

Od razu na to wpadłem, gdy zobaczyłem ogłoszenie Isildura, bo pamiętam, że niedawno
się chwaliłeś drugim potomkiem. Ale nie chciałem się tym chwalić, bo w końcu była to
tylka moja teoria, która, jak się okazało, sprawdziła się. :)


SKROMNOŚĆ jego drugie imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uznałem, że przyczyna odejścia to nie moja sprawa i tyle. ;) Poza tym nie chciałem, by ktoś się moją teorią zasugerował, bo nie musiała być ona w końcu prawdziwa. :)

BTW: A skromność to dobra rzecz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 19:29, KrzysztofMarek napisał:

Drugi syn, powiadasz?/.../, obsika Cię dokumentnie.

Zapewniam, że już pierwszy syn jest do tego zdolny ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 12:00, TYHE napisał:

> Drugi syn, powiadasz?/.../, obsika Cię dokumentnie.
Zapewniam, że już pierwszy syn jest do tego zdolny ;->

Robię się roztargniony na stare lata i w czasie pisania umknęło mi, ze to był już drugi syn. Masz oczywiście rację, ale ... różnie bywa, przy pierwszym mogło się to trafić mamie, a nie jemu. Córki tego nie potrafią i co tu mówić o równości płci? A Pani Doktor pochwali się swoimi osiągnięciami w tej materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2015 o 18:05, KrzysztofMarek napisał:

Robię się roztargniony na stare lata i w czasie pisania umknęło mi, ze to był już drugi
syn. Masz oczywiście rację, ale ... różnie bywa, przy pierwszym mogło się to trafić
mamie, a nie jemu. Córki tego nie potrafią i co tu mówić o równości płci? A Pani Doktor
pochwali się swoimi osiągnięciami w tej materii?


Powiedz to mojej córce. Z dwójki bliźniaków to ona jest bardziej... bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > Powiedz to mojej córce. Z dwójki bliźniaków to ona jest bardziej... bardziej.
>
A mogę powiedzieć, czemu nie. Jak wpadnie w zachwyt nad sobą, to powiedz jej, żeby wysiusiała się na stojąco i nie obsikała przy tym. Chłopcy to potrafią, a dziewczynki, nawet skrajne feministki nie. No i gdzie tu równość? Chłopaki górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy dwóch nowych Moderatorów:

- Pietro87
- Outlander-pro

Życzę powodzenia i cierpliwości ;)

Witam, po drugiej stronie barykady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim z drugiej strony barykady :)

Żartobliwie chce się powiedzieć, że w miasteczku pojawił się nowy szeryf, a na serio to mam nadzieję, że okazji do korzystania z moderatorskich opcj i będzie jak najmniej :)
Stara gwardia raczej mnie kojarzy, nowi użytkownicy pewnie nie bardzo, bowiem od dłuższego już czasu więcej czytam, niż piszę, ale spokojnie, czuwam!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Gramowiczów :]

@Kaerobani

Udzielam się, udzielam, po prostu musimy mijać się w innych tematach :)
Choć osobiście Twojej ksywki nie kojarzę, jakieś nowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Gramowicze będą teraz mieli... pietra. Hehe. He. -_-

Dobrze widzieć kolejne znajome nicki w moderatorskiej kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, chyba tak jest w istocie, bo ja się przerzuciłem na komentarze do tekstów niż bywanie w tematach, ale pogadamy sobie na privie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się