Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

To, że jest starszy na papierze nic nie znaczy. Mentalnie mógł się zatrzymać w gimnazjum. Z tego co pamiętam, wdowiakm często pisał posty "na siłę". Spamował na prawo i lewo, niewiele wnosząc do tematu. Wiem, że sam miałem z tym problemy, ale to minęło, tej łatki jednak już się nie pozbędę. Mam swoje zdanie i będę się go trzymał. Wolę modków w stylu siga, czy chociażby kNOTa (którego nie dane mi było poznać, aczkolwiek przeczytałem trochę jego postów) - wyrazistych. To są osobowości, oni mają/mieli charakter. Nie mam żadnego problemu do wdowiakma, jest spoko gościem, pomocnym i w ogóle. Pewnie taki powinien być modek... No ale lubię wysraziste postacie.

Co do postu Sandro. Naprawdę wierzysz, że to co pisywałem w temacie o piłce nożnej to szczere posty? Serio, bardzo łatwo was sprokowować, w sumie to było naprawdę zabawne. ;) (o, emotka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 19:52, Chaotizz napisał:

Co do postu Sandro. Naprawdę wierzysz, że to co pisywałem w temacie o piłce nożnej to
szczere posty? Serio, bardzo łatwo was sprokowować, w sumie to było naprawdę zabawne.

Kolejny pokaz mentalnej dojrzałości.

Swoją drogą, cały czas nie rozumiem co próbujesz osiągnąć. Przychodzisz po roku (a może kilku latach?) nieobecności i jęczysz, że ci źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 19:52, Chaotizz napisał:

Co do postu Sandro. Naprawdę wierzysz, że to co pisywałem w temacie o piłce nożnej to
szczere posty?

Błagam... Ja się tak tłumaczyłem w wieku 13 lat, kiedy stawiałem pierwsze kroki na forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 19:52, Chaotizz napisał:

Nie mam żadnego problemu do wdowiakma, jest spoko gościem, pomocnym i w ogóle. Pewnie taki powinien być modek... No ale lubię wysraziste postacie.

Moderator jest od tego żeby pilnować porządku a nie od imponowania osobowością. Jeśli uważasz go, jako usera, za ciekawego partnera do dyskusji to dobrze ale brak "wyrazistego charakteru" nie jest żadnym argumentem przy ocenie tego jak dobrze moderator się spisuje na stanowisku (za to pomocność i obecność na forum wręcz przeciwnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi. Niewiedze można w fajny sposób wykorzystać. A skoro nikt nie wie o co mi chodzi, to tym lepiej dla mnie.

Poza tym jeśli stać was tylko na doczepienie się jednego zdania w moim poście, skomentowanie go w dość prymitywny sposób to chyba nie mamy o czym dyskutować. Naprawdę podziwiam ludzi, którzy myśleli, że moje posty w temacie "Piłka nożna"... A zresztą. Skoro ktoś brał te posty na poważnie (a tym bardziej wdawał się w śmieszną dyskusję ze mną, haha) to trochę przykre.

Trochę EOT, więc może skonczymy dyskusję?

kaharot - uwzględniłem to na końcu mojego posta, masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:36, Dared00 napisał:

Znowu coś ze skrzynką? Przestałem dostawać powiadomienia.


A pisałeś jakieś zgłoszenie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:37, Isildur napisał:

> Znowu coś ze skrzynką? Przestałem dostawać powiadomienia.
A pisałeś jakieś zgłoszenie dzisiaj?

Co najmniej jedno. Zaraz zrobię jeszcze raz i zobaczę.

EDIT: Nvm, wpadły teraz oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:39, Dared00 napisał:

Co najmniej jedno. Zaraz zrobię jeszcze raz i zobaczę.


Ok, wysłałem zgłoszenie na swój post i napisałem ze swojego maila testowego maila na skrzynkę i nów nie działa ;/

Ok zgłoszę problem ponownie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:41, Isildur napisał:

Ok, wysłałem zgłoszenie na swój post i napisałem ze swojego maila testowego maila na
skrzynkę i nów nie działa ;/

Sprawdź jeszcze raz, mi przed chwilą oba potwierdzenia wpadły. Może po prostu wolno chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:43, Dared00 napisał:

Sprawdź jeszcze raz, mi przed chwilą oba potwierdzenia wpadły. Może po prostu wolno chodzi.


Nie doszła wiadomość, zajrzę za godzinę może wtedy się pojawią, problem zgłosiłem w razie czego.

EDIT:

Mail z prywatnego doszedł oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:00, KrzysztofMarek napisał:

> Obawiam się że dostałem wtedy zakaz tego typu "praktyk" a szkoda.
Gdybyś wtedy zacytował Prezydenta

Spoiler

("spieprzaj dziadu")

, to nikt nie mógłby złego
słowa powiedzieć :-D


O ile dobrze kojarze to za cytowanie tresci, ktore moderatorzy pozniej usuwaja sa niewiele mniejsze "nagrody"; chyba z wulgaryzmami tez tak bylo.

@Chaotizz

Dnia 03.06.2014 o 21:00, KrzysztofMarek napisał:

Forum i tak nie żyje, na dobrą sprawę wystarczyłby jeden mod. Byle nie Isildur.


Co prawda postow teraz ludzie pisza ok. 10 razy mniej niz w 2007 roku, to jeden mod to za malo, musi byc jakis backup, bo nie kazdy ma czas, zeby conajmniej dwa razy dziennie, o roznych porach, dzien w dzien tu zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 04:10, Pablo1989 napisał:

Czy jeszcze ktoś kontroluje/akceptuje demoty ?
Bo tak przesłałem jeden osatnio i go nie ma.

Poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się