Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śpiewajcie o cudach, odpalajcie fajerwerki, PlayStation Store od dziś w polskiej wersji językowej!

12 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Niemal pięć lat musieliśmy czekać na to, aż Sony wreszcie zainteresuje się polskimi graczami na tyle, by wprowadzić PlayStation Store w polskiej wersji językowej. Całość nie jest najwyższej jakości, ale hej, przynajmniej jest!

Przeczytaj cały tekst "Śpiewajcie o cudach, odpalajcie fajerwerki, PlayStation Store od dziś w polskiej wersji językowej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest po polsku, ale moim zdaniem powinni się z tłumaczeniem bardziej postarać... Mieli na to dużo czasu. Trzeba było wynająć jakiegoś tłumacza czy coś, bo chyba dla Sony to nie problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez różnicy jaka wersja językowa, ale podoba mi się, że Sony coraz bardziej dba o Polaków. Tłumaczenie muszę przyznać baaaardzo przeciętne, ale pewnie po jakimś czasie poprawią. Krok w dobrą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, ja też się bardzo ciesze że po tylu latach dostałem wesoły mix języka polskiego z angielskim...
jeżeli tak bardzo się cieszycie to spróbujcie po tych wspaniałych zmianach zakupić utwór w SingStore ^^ enjoy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować