Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might and Magic: Duel of Champions w planach Ubisoftu?

17 postów w tym temacie

Oby nie robili więcej takich szmatławców jak clash... to była totalna porażka, a sprzedawało się jedynie przez posuchę na markę M&M i dostępność na przenośne.
Poprosimy prawdziwego, porządnego RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam nadzieje, ze to nie kolejny Clash of Heroes. Powinni powrocic do starej slynnej serii M&M i stworzyc cos na ksztalt 6, 7 lub 8 czesci :) Oj, pograloby sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem... mnie tam się Clash podobał. Wiadomo. To nie to co oryginalni herosi ale jak gdzieś była chwilka można było sobie bitwę czy dwie rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marudzicie, clash mnie wciągnęło - jak na spinoff pomysł wyjątkowo udany - pisze to w odniesieniu do wersji na ds.

Niestety tytuł z newsa sugeruje multi i przeglądarkę (mam nadzieję że nie wykrakałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 12:26, The_Seth napisał:

@Naimad-PL

Popieram!


Ja też, choć beż Arkane Studios pieron wie co by z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na moim serwisie tj. ( www.duelofchampions.pl ) Została dodana opcja tworzenia decków. Jak na razie jest to wersja pre alfa (choć w pełni działająca).
W przyszłości zostanie dodana opcja komentowania decków, oceniania, ograniczenia dotyczące decków (min 50 kart, max 200), oraz dodane zostaną linki podczas wyświetlania decków wraz z ich miniaturkami po najechaniu na nazwę karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam was na serwis o grze duel of champions.
Znajdziecie tu polskie Community, poradniki, sugestie, najświeższe informacje, deck builder oraz wiele więcej.
www.duelofchampions.pl serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować