Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2012 o 01:09, vegost napisał:

Mi się w niej coś nie podoba. Klimat, D3 wydaje mi się, że jest grom dla dzieci :) Te
wszystkie animację postaci i

Spoiler

do tego śmieszną scenka z Cainem, który "niby" się bije
ze szkieletami heh

. To raczej już nie jest mroczna gra a śmieszna gra :)


Ja wręcz przeciwnie. Czuję klimat, ale animacja postaci gracza wygląda marnie. Ogólnie grafika jest taka trochę rozmazana (na ustawieniach High i 1920x1080). Pomimo tego, gra mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 00:17, Zgreed66 napisał:

Ktos wie jak wyglada sprawa z wyzszym poziomem trudnosci? Jakies to proste na normalu
;p

Nie wiem dokładnie czy ten wyższy poziom to hardcore czy jest jeszcze jakiś ;p, ale na hardcorze mam 5lvl barbarzyńcą i w katedrze walczyło się prawie tak samo łatwo ja na normalu, tylko raz pota użyłem. Ale Blizzard mówił że poziom trudności będzie śię zwiększał wraz z postępami w grze także może i będzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, beta "dla wszystkich", ale nie dla mnie. Mam tak wolny internet, że musiałbym czekać wieki na ściągnięcie. No cóż, pozostaje czekać na pełną wersję i kupić pudełeczko 15 maja.

Piszcie jak wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Król szkieletów dostał w kość ^^
Po tym teście moje przekonanie co do Diablo III wzmocniło się i przyznam, że warto będzie pomyśleć poważnie o zakupie gry...

20120421021827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 02:19, Skimarus napisał:

Król szkieletów dostał w kość ^^
Po tym teście moje przekonanie co do Diablo III wzmocniło się i przyznam, że warto będzie
pomyśleć poważnie o zakupie gry...

Ja tam już przeszedłem bete 3 razy (Demon Hunter, Barbarian, Wizard). Za każdym razem bawiąc się świetnie, a najtrudniej było Wizardem. Gra już zamówiona także pozostało porgać w betę do końca weekendu i czekać do 15 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, dla mnie gra nie warta takiej kupy kasy. Zdecydowanie poczekam aż stanieje o dobrą stówkę. Klimat przez te kolorki już nie ten, jakoś tak za cukierkowo, jakbym grał w Torchlighta. Graficznie nie powala, choć cieszę się że chodzi na maxie i to bardzo dobrze, dziś wiele gier oprócz tego że nie oferują dobrej grafiki to jeszcze się rżną. Na tyle lat co minęło od DII to mogliby się postarać trochę bardziej, polecieli w rysunkowo kolorowe klimaty jak dla mnie na łatwiznę (no chyba, że pełna wersja będzie jakaś lepsza, ale wątpię).

Ogólnie stare dobre Diablo, hack''n''slash pełną gębą, choć ciut mnie znużyło po ponad godzinie...starzeję się? Chyba tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 03:00, KhazarOne napisał:

Szału nie ma, dla mnie gra nie warta takiej kupy kasy. Zdecydowanie poczekam aż stanieje
o dobrą stówkę. Klimat przez te kolorki już nie ten, jakoś tak za cukierkowo, jakbym
grał w Torchlighta.

W Torchlighta ?.... człowieku tam grafika jest wręcz bajkowa... mimo iż nie jestem jakimś mega fanem i aż tak nie zwracam uwagi na grafikę w grach lecz w "Torczu" mnie ta bajkowość odrzuca.
Poza tym klimatu D1 nic już nie przywróci. Co do grafiki no cóż sama w sobie trąci wiekiem. Specyficzną rzeczą Blizzarda jest dawanie nam może i technologicznie zacofanych gier ale jakich. D2 jaki był ??. A setki tysięcy gra w to do dziś. BN nie dzieli a łączy. Na tym polega sukces. Ja 200 plnsów już miałem od dawna odłożone i z czystym sumieniem zapłacę tyle za tą grę bo wiem, że wiele naprawdę wiele chwil spędzę na tej grze. Przede wszystkim grając po BN ze znajomymi jak i z ludźmi z gram.pl

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 01:09, vegost napisał:

To raczej już nie jest mroczna gra a śmieszna gra :)

Ile ty masz lat żeby się gier bać. A te filmiki no cóż. zawsze możesz wcisnąć ESC zanim filmik dobrze nie załączy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ściągnąłem betę, odpaliłem, przeszedłem na jedno, dość krótkie posiedzenie i wrażenia są póki co mało zachęcające, by nabyć ten produkt:
- Grafika 100lat za murzynami, efekty takie se, szału naprawdę nie ma, jak na topową grę,
- Totalny brak wyzwania w grze, nigdy nie zszedłem poniżej połowy życia swoją mniszką,
- Dialogi to dno... Naprawdę... Kto to kurna pisał?!
- Muzyka i dźwięk nie powalają,
- TOTALNIE liniowe możliwości rozwoju bohatera,
- Scenariusz nie wciąga, mimo wszelakich starań i wodotrysków.

Z plusów:
+ Fajny system rozbudowy kowala, tworzenia przedmiotów itp, za to duży plus.
+ No, klika się, znaczy hack&slash jest.
+ Stare, dobrze znane postacie powracają...
+ Wygodne ułożenie klawiszy przy sterowaniu.

W sumie - dla mnie ktoś musiał upaść na głowę, żeby za grę tej jakości chcieć 200zł. Za 80zł bym się skusił, w obecnej formie uważam rzecz za nieporozumienie. Na rynku jest obecnie multum gier tego gatunku, które spokojnie mogą z produktem Blizzarda konkurować, a są dużo tańsze.

I tak, mam oryginalne Diablo II, kupione w starym, dużym pudle podczas premiery i uwielbiam tą grę, zatem wiem o czym mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 04:37, Cebul86 napisał:

- Grafika 100lat za murzynami, efekty takie se, szału naprawdę nie ma, jak na topową
grę,

Blizzard znany jest z tego, że wydaje gry opóźnione. Czegoś się spodziewał... Rewolucji. Jak było w przypadku Diablo II ? To samo. D2 jak na swoje czasy mogło wyglądać o wiele lepiej. W tej grze nie chodzi o grafę

Dnia 21.04.2012 o 04:37, Cebul86 napisał:

- Totalny brak wyzwania w grze, nigdy nie zszedłem poniżej połowy życia swoją mniszką,

BETA ogólnie rzecz biorąc jest łatwa więc nie wiem zbytnio czego się spodziewałeś. Chcesz aby Ci było trudniej to lataj chociażby z białymi itemami.

Dnia 21.04.2012 o 04:37, Cebul86 napisał:

- Dialogi to dno... Naprawdę... Kto to kurna pisał?

Przecież to nie RPG aby dialogi wyglądały rodem z tego typu gier.

Dnia 21.04.2012 o 04:37, Cebul86 napisał:

- Muzyka i dźwięk nie powalają,

Muzyki z D2 ogólnie nic nie przebije. Jednak nowy osobnik od muzyki się nawet spisał. Choć wydaje mi się, że w BECIE coś ta muzyka jest specjalnie wyciszona.

Dnia 21.04.2012 o 04:37, Cebul86 napisał:

- TOTALNIE liniowe możliwości rozwoju bohatera,

To fakt w tej kwestii Blizzard poszedł ostro na łatwiznę i uprościł strasznie to.

Dnia 21.04.2012 o 04:37, Cebul86 napisał:

- Scenariusz nie wciąga, mimo wszelakich starań i wodotrysków.

Scenariusz w becie jest mocno okrojony. Beta jest niczym streszczenie tego co będzie. Została zrobiona na potrzeby testów. Pocięta i posklejana. Chyba nie sądzisz, że by spoilerowali własną grę. Wiele smaczków fabularnych i tajemnic zostawili na pełną wersję.

Dnia 21.04.2012 o 04:37, Cebul86 napisał:

I tak, mam oryginalne Diablo II, kupione w starym, dużym pudle podczas premiery i uwielbiam
tą grę, zatem wiem o czym mówię ;)

Też mam to Diabelstwo jednak tam już nic nie robią i praktycznie nic nie zmieniają. Mam jej po prostu już dosyć po tylu latach grania. Cały czas to samo i to samo po każdym ladderze.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko po pierwszym skilu doktor traci możliwość ataku wręcz można wyłączyć te ghule na żecz ataku wręcz .Może mieć też łuk (barbarian nie) ale jak go używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się już bawią betą a mnie ta beznadziejna instalacja pokazuje że mam za stary system i nie chce wbić nawet 1% instalacji.... oczywiście mam Viste 32 ze wszystkimi aktualizacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 01:28, MacRam9 napisał:

Nie wiem dokładnie czy ten wyższy poziom to hardcore czy jest jeszcze jakiś ;p, ale na
hardcorze mam 5lvl barbarzyńcą i w katedrze walczyło się prawie tak samo łatwo ja na
normalu, tylko raz pota użyłem. Ale Blizzard mówił że poziom trudności będzie śię zwiększał
wraz z postępami w grze także może i będzie trudno.


W diablo poziomy trudności wyglądają tak, przechodzisz normal , odblokowuje się koszmar który zaczynasz postacią jaką skończyłeś normal(z lvl, umiejętnościami , przedmiotami i wszystkim innym) tylko teraz mimo takiej postaci jest znacznie trudniej , po koszmarze odblokowuje się piekło w którym , zaczynamy postacią z koszmaru ale jest znacznie trudniej. A na końcu mamy inferno , zmiany identyczne jak na poprzednich poziomach trudności ale tu już nie zdobywamy lvl ,by wejść na ten poziom musisz mieć maksymalny 60lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2012 o 09:27, ZubenPL napisał:


W diablo poziomy trudności wyglądają tak, przechodzisz normal , odblokowuje się koszmar
który zaczynasz postacią jaką skończyłeś normal(z lvl, umiejętnościami , przedmiotami
i wszystkim innym) tylko teraz mimo takiej postaci jest znacznie trudniej , po koszmarze
odblokowuje się piekło w którym , zaczynamy postacią z koszmaru ale jest znacznie trudniej.
A na końcu mamy inferno , zmiany identyczne jak na poprzednich poziomach trudności ale
tu już nie zdobywamy lvl ,by wejść na ten poziom musisz mieć maksymalny 60lvl.

Czyli jak w Titan Quest, też były poziomy normalny--->epicki---->legendarny i kontynuujemy je tą samą postacią, zmieniał się tylko poziom trudności mobów, lepsze itemy wypadały i kilka nowyrz rzeczy w dotychczasowych poziomach się odblokowywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czemu to badziewie wymaga stałego dostępu do netu. Nie będę mógł na wakacjach pograć nawet w singla, w polskiej dziczy intenetu nie uświadczysz :P

BTW, chyba w sklepie gram przyda się dodadać info, że gra wymaga stałego dostepu do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 04:37, Cebul86 napisał:

W sumie - dla mnie ktoś musiał upaść na głowę, żeby za grę tej jakości chcieć 200zł.
Za 80zł bym się skusił, w obecnej formie uważam rzecz za nieporozumienie. Na rynku jest
obecnie multum gier tego gatunku, które spokojnie mogą z produktem Blizzarda konkurować,
a są dużo tańsze.


NP? Bo ja nie znalazłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 09:35, Mysurek napisał:

Czyli jak w Titan Quest, też były poziomy normalny--->epicki---->legendarny i kontynuujemy
je tą samą postacią, zmieniał się tylko poziom trudności mobów, lepsze itemy wypadały
i kilka nowyrz rzeczy w dotychczasowych poziomach się odblokowywało.


:D poczułem się staro - raczej "czyli jak w diablo 1 i diablo 2 i grach które ten system skopiowały" ;] ale żeby nie było - mam wrażenie że na powierzchni mapy zostały skopiowane z tq- bliz doszedł do wniosku że nielosowane są ładniejsze

ja w bete chyba już nie zagram - przekonała mnie do kupna a potem przechodzić to jeszcze raz nowymi postaciami - bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pobrałem wczoraj wieczorem Diablo , włączam , pojawia się uptade , gdy się już z uptad''uje to nic mi się nie pojawia , żadna instalka ani nic. Wiecie o co chodzi :]??. Pograłbym sobie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsza część Diablo. Praktycznie wszystkie zmiany i nowości są świetne :)
Szkoda tylko że są problemy z logowaniem i wywala z BN, ale to w końcu Beta i między innymi od usuwania takich błędów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować