Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dziwna sprawa:
Misja: Ostatni bal Lady Boyle, zbieram amulet (w pokojach, gdzie są płaczki, obok niego jest runa), ale nie pojawia się on na liście posiadanych amuletów. Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa:
Misja: Ostatni bal Lady Boyle, zbieram amulet (w pokojach, gdzie są płaczki, obok niego jest runa), ale nie pojawia się on na liście posiadanych amuletów. Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem dziwny problem:

Spoiler

Slackjaw dał mi zadanie, bym odnalazł jednego z jego ludzi w domu dr Galvaniego (czy jak mu tam). Po wykonaniu zadania dochodzi do dziwnej sytuacji - gdy prowadzę rozmowę ze Slackjawem, ten nagle w pewnym momencie (nie zawsze w tym samym) przerywa ją i rzuca się na mnie bez powodu. Szukałem wskazówek w internecie, znalazłem jedynie informacje, że coś takeigo może być spowodowane tym, że wcześniej zaatakowało się jednego z jego ludzi, ale w moim przypadku nie miało to miejsca. Ktoś wie, o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na Steamie zawsze było dopisane (RU) obok nazwy? Mam wersję pudełkową i pamiętam o jakiś dziwnych regionach, ale ominęła mnie ta sprawa mniej więcej :/ Jakie problemy z tego wynikają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była podpisana RHCP (Russia, Hungary, Czech, Poland) to jest niestety efekt umowy Cenegi (a raczej 1C) z Bethesdą. Jeśli się nie mylę to DLC do Dishonored trzeba albo kupować na steamie albo znaleźć sklep, który sprzedaje wersje kluczy pod nasz region. Nie dam jednak głowy, że tak jest, ktoś może bardziej doinformowany się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy ten remaster w wypadku wersji konsolowych będzie miał napisy . Na jakimś sklepie widziałem ze tak a na drugim juz nie . Ktoś wie jaka jest prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 17:24, LastOrder napisał:

Nie wiecie czy ten remaster w wypadku wersji konsolowych będzie miał napisy . Na jakimś
sklepie widziałem ze tak a na drugim juz nie . Ktoś wie jaka jest prawda ?

Pod tym kątem gry-online są na ogół dobrym źródłem, więc nie - prawdopodobnie nie będzie napisów polskich.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 17:44, Harrolfo napisał:

Pod tym kątem gry-online są na ogół dobrym źródłem, więc nie - prawdopodobnie nie będzie
napisów polskich.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28110


Dzięki :) Myślałem ze będzie jakaś wartość dodana i powód żeby się na PS4 zaopatrzyć. Wiadomo że pewnie ten remaster nie sprzeda się zbyt dobrze . Trzeba odkurzyć wersję PS+ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na muve w jesieniobraniu dali dishonored, a z racji tego że jest to jeden z tytułów do nadrobienia zastanawiam się nad zakupem. Podstawowe pytanie, warto dołożyć więcej do goty i czy 50 zł to dobra cena za całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 16:33, Nightdew napisał:

Na muve w jesieniobraniu dali dishonored, a z racji tego że jest to jeden z tytułów do
nadrobienia zastanawiam się nad zakupem. Podstawowe pytanie, warto dołożyć więcej do
goty i czy 50 zł to dobra cena za całość?


Zdecydowanie warto, zwłaszcza wersję GOTY :D Ja w sumie chyba z 200 zl na podstawkę i dodatki wydałem i nie żałuję. Gra jest świetna, tak powinien wyglądać nowy Thief. Jeśli chodzi o mnie, to Dishonored jest jedną z najlepszych gier w jakie zagrałem w ciągu ostatnich kilku lat.
Niektórzy krytykowali podstawkę ze względu na fabułę - wg mnie jest poprawna. Poza tym w obu dodatkach fabularnych dostajemy zadośćuczynienie :D Graficznie nie powala, jednak ma swój własny niepowtarzalny styl, który pokochałem. Natomiast klimat aż się wylewa z ekranu. Fajne jest też to, że grę można przejść jak skradankę cały czas pozostająć niewykrytym, ale równie dobrze można robić co chwilę rzeźnię - w zależności co wolisz ;)
Mi przejście podstawki z dodatkami zajęło około 30 godzin - spokojnie mozna ten czas wydłużyć o 5 godzin jeśli będziesz wszystko dokładnie zwiedzał, pewnie można też sporo skrócić, jeśli wolisz przelecieć grę na szybko :D
50 zł to świetna cena za tyle gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 16:33, Nightdew napisał:

Podstawowe pytanie, warto dołożyć więcej do
goty i czy 50 zł to dobra cena za całość?

DLC są całkiem sympatyczne, więc warto mieć całość.

ALE - nie za taką cenę, zwłaszcza że chodzi o kastrata od c*****, którego taniej można dostać choćby tu: https://www.bundlestars.com/en/game/dishonored-game-of-the-year-edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2015 o 16:47, Kadaj napisał:

ALE - nie za taką cenę, zwłaszcza że chodzi o kastrata od c*****, którego taniej można
dostać choćby tu: https://www.bundlestars.com/en/game/dishonored-game-of-the-year-edition


Dzięki za linka, kupione. Swoją drogą jak wygląda instalacja i granie w przypadku goty? Najpierw instaluje podstawkę, przechodzę i później instaluje dodatki? Czy może od razu jest zainstalowane wszystko? Jeżeli wszystko to w menu głównym osobno wybieram wątek z podstawki, a osobno każdy z dlc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 16:33, Nightdew napisał:

Na muve w jesieniobraniu dali dishonored, a z racji tego że jest to jeden z tytułów do
nadrobienia zastanawiam się nad zakupem. Podstawowe pytanie, warto dołożyć więcej do
goty i czy 50 zł to dobra cena za całość?

DLC co prawda nie są za długie, ale dają ci możliwość szerszego spojrzenia na role w Dauda (jak się okazuje dość ważnej postaci pobocznej z podstawowej gry). Co do ceny, osobiście kupiłem ją na promocji ponad pół roku temu za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2015 o 16:38, Nightdew napisał:

Jeżeli wszystko to w menu głównym osobno wybieram wątek
z podstawki, a osobno każdy z dlc?


Dokładnie w ten sposób. Po przejściu danej misji będziesz miał możliwość jej powtórzenia z menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2017 o 14:25, karolekx23x napisał:

chciałem zakupic gre na steam ale wyskakuje jezyk polski nieobsługiwany ? vzrmu nir mogr kupic po polsku ?

jezeli laczysz sie z steam przez polski IP-dostawce internetu to grach od Betshedy i z podzialem na regiony to bedzie widzial takie tabelki pod pokazem screenow

Brak wsparcia dla języka „Polski”
Ten produkt nie posiada wsparcia dla twojego lokalnego języka. Przed zakupem zapoznaj się z poniższą listą wspieranych języków.

oraz
Uwaga: This version only contains English, Russian, Hungarian, Czech, and Polish languages

sprzecznosc, ale w tym przypadku nie patrzysz jak zwykle na prawo na tabelke z jezykami tylko taka w pomaranczowej ramce, ale jak chcesz miec pewnosc mozesz kupic w pudelku(podstawka w PKK to ok. 30 a sa promocje 2 PKK w cenie 1 czy podobnie) czy sam klucz.  Bo nie wiem czy zakup na steamie to nie jest troche przeplacanie?

Inna kwestia, ze kupno podstawki, a potem dlc moze wyjsc drozej niz kupno wersji zbiorczej nazywanej GOTY. A widze, ze jest tez poprawiona edycja z okazji wyjscia na nowsze konsole -Dishonored Definitive Edition -cz mozna miec ja darmo lub taniej jak sie kupio stare zbiorcze wydanie GOTY lub podstawke tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sarinew napisał:

jezeli laczysz sie z steam przez polski IP-dostawce internetu to grach od Betshedy i z podzialem na regiony to bedzie widzial takie tabelki pod pokazem screenow

Brak wsparcia dla języka „Polski”
Ten produkt nie posiada wsparcia dla twojego lokalnego języka. Przed zakupem zapoznaj się z poniższą listą wspieranych języków.

oraz
Uwaga: This version only contains English, Russian, Hungarian, Czech, and Polish languages

sprzecznosc, ale w tym przypadku nie patrzysz jak zwykle na prawo na tabelke z jezykami tylko taka w pomaranczowej ramce, ale jak chcesz miec pewnosc mozesz kupic w pudelku(podstawka w PKK to ok. 30 a sa promocje 2 PKK w cenie 1 czy podobnie) czy sam klucz.  Bo nie wiem czy zakup na steamie to nie jest troche przeplacanie?

Inna kwestia, ze kupno podstawki, a potem dlc moze wyjsc drozej niz kupno wersji zbiorczej nazywanej GOTY. A widze, ze jest tez poprawiona edycja z okazji wyjscia na nowsze konsole -Dishonored Definitive Edition -cz mozna miec ja darmo lub taniej jak sie kupio stare zbiorcze wydanie GOTY lub podstawke tego nie wiem.

tylko ja przebywam poza granicami kraju, ale takze bliska osoba sprawdzala i w naszym kraju takze to wyskakiwalo. Pomyslalem ze normalnie ktos by mi kupił w Polsce edycje polska w sklepie, najlepiej edycje cyfrowa ale musze miec pewnosc ze normalnie bede mógł w nia grac bez zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, karolekx23x napisał:

tylko ja przebywam poza granicami kraju, ale takze bliska osoba sprawdzala i w naszym kraju takze to wyskakiwalo. Pomyslalem ze normalnie ktos by mi kupił w Polsce edycje polska w sklepie, najlepiej edycje cyfrowa ale musze miec pewnosc ze normalnie bede mógł w nia grac bez zadnego problemu.

Z tym sprawdzaniem to szeroki temat, bo nawet polski dostawca moze byc wykryty jako zagraniczny oraz mozna oszukac strone steama i zobaczyc oferty nieswojego kraju, ale wtedy kupno grozi banem(tak kiedys pisali). GIFT ze steama gry po polsku odpada, bo jest blokada na gift.

A czy klucz z pudelka zadziala poza Polska tego niewiem.

Niby mozliwosc sprawdzenia takiej informacji jest przez steamdb.info czy ale mimo, ze ta strona istnieje juz pare lat, nie widzialem FAQ dla nowicjuszy, jak i co czytac, zeby byc pewny ze zagrasz, wiec pozostaje pytac. Podobno enhanced steam niby tez daje jakies info, ale tez go nie uzywam.

Z tymi blokadami regionalnymi to roznie moze byc, moze byc tak, ze aktywowac klucz trzeba w Polsce i w krajach na wschod i mozna grac wszedzie, a a moze tez byc, ze nawet granie tylko w  okreslonym regionie.

 

Doczytalem, ze  Dishonored Definitive Edition  w wersji PC/steam to prostu inna nazwa wersji zbiorczej GOTY nie to jest super poprawiona edycja.

Edytowano przez Sarinew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Sarinew napisał:

 

wielkie dzieki za pomoc. Steam nie posiada polskiej wersji ale pełno sklepów sprzedaje wersje cyfrowa na steam z polską wersja.

Najgorzej by było jak bym tego bana dostał. Klucz kluczem ale mógłby ktos z bliskich go wprowadzic i nie musiałbym nawet próbowac wprowadzac po za terytorium, tylko pytanie czy bede mógł z tej wersji korzystac jak do tej po ry cała biblioteka gier z steama działa najgorzej ze 2 cześć jest normalnie po polsku a nie chciałbym grac od 2 wiec musze poszukac.

jeszcze raz dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować