Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2012 o 19:09, Henrar napisał:

Gra wymaga Steamworks - nie ma GfWL. To oznaczenie na pudełku oznacza, że gra jest zgodna
z Win Vista/7, obsługuje blokadę rodzicielską, ma wsparcie pada od X360 i obsługuje rozdzielczości
panoramiczne.

Dziękuję uprzejmie. Kamień z serca.
W takim razie zaczekam na kod z kg i zamawiam. 70 zł to nie 200, zwłaszcza, że granie w fpsy na padzie... ah, siedzę cicho :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protip - kod zniżkowe z Kompanii to zawsze twój adres e-mail, na jaki masz zarejestrowane konto. Możesz sprawdzić, czy przypadkiem zniżka nie aktywowała się przed mailem od Cenegi.

Odnośnie nowego, interaktywnego trailera - zupełnie nie żałuję preordera. Liczę tylko, że gra nie będzie skandalicznie krótka i mamy hit dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie wątku parę osób zamieściło screenshot z zamówienia ze steelbookiem, który dodawany jest do pre-orderów. Obecnie przy zamówieniu pojawia się samo DLC, skończyły im się czy jak? A może steelbook pojawi się dopiero po potwierdzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 23:52, paraGaladh napisał:

Na poprzedniej stronie wątku parę osób zamieściło screenshot z zamówienia ze steelbookiem,
który dodawany jest do pre-orderów. Obecnie przy zamówieniu pojawia się samo DLC, skończyły
im się czy jak? A może steelbook pojawi się dopiero po potwierdzeniu?

Jak zamawiałem to gdzieś mignęła mi informacja, że steelbooki są na wyczerpaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 23:52, paraGaladh napisał:

skończyły im się czy jak?

Skończyły im się. Zacytuję pracownika muve z forum portalu: "Niestety nie możemy domówić steelbooków, działa to trochę inaczej. Gdybyśmy mogli, zrobilibyśmy to dla Was bez zastanowienia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem czy zamawiać tę grę. Czy jest tutaj na forum ktoś kto się zna na mobilnych kartach i mógłby doradzić, czy gra powinna zadziałać na Radeonie Mobility HD 5650 1 GB RAM? Resztę mojej konfiguracji podałem wyżej. Niezmiernie zależy mi na opinii kogoś obeznanego w tym temacie, bo chcę uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto. Dzięki z góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 09:15, Janek_Izdebski napisał:

Nadal nie wiem czy zamawiać tę grę. Czy jest tutaj na forum ktoś kto się zna na mobilnych
kartach i mógłby doradzić, czy gra powinna zadziałać na Radeonie Mobility HD 5650
1 GB RAM
? Resztę mojej konfiguracji podałem wyżej. Niezmiernie zależy mi na opinii
kogoś obeznanego w tym temacie, bo chcę uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto. Dzięki
z góry. :)

Teoretycznie gra powinna pójść na Twoim laptopie, bo nie wygląda na jakąś super zaawansowaną pod względem grafiki, ale tak jak już Ci pisałem, nie da się tego zagwarantować :) bardzo dziwnie prezentują się minimalne wymagania sprzętowe - jak dla mnie są bardzo wysokie zważywszy na fakt, że gra wygląda po prostu przeciętnie. Jeśli z tym GTX 460 w minimalnych okaże prawdą, to raczej nie pójdzie Ci gierka...jednak szczerze wątpię czy wymagania sprzętowe będą aż tak wysokie. Testy tej karty pokazują, że potrafi ona wygenerować ponad 30 kl/s nawet w dużo bardziej zaawansowanych graficznie grach. Moja rada: poczekaj trochę po premierze, rozejrzyj się po forach i zobacz na jakich sprzętach ludzie tą gierkę odpalają. Jak coś to się po prostu pytaj - jeśli okaże się, że na słabych kartach ludziom chodzi bez problemu, czyli jest dobrze zoptymalizowana, to i Tobie najprawdopodobniej pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na ile to pewne, ale wychodzi na to, że doszło przecieku recenzji gry na dość znanym serwisie CVG. Produkcja niby zgarnęła 9,5/10.
Chodzą też słuchy, że na siłę grę da się ukończyć w 4 godziny...

http://www.dsogaming.com/news/first-dishonored-review-score-leaked-game-finished-by-some-people-under-four-hours/

http://neogaf.com/forum/showthread.php?t=494582

I bonus, pierwsze 15 minut: http://youtu.be/xFR2hkS2t_w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 20:22, mtsach napisał:

Nie wiem, na ile to pewne, ale wychodzi na to, że doszło przecieku recenzji gry na dość
znanym serwisie CVG. Produkcja niby zgarnęła 9,5/10.
Chodzą też słuchy, że na siłę grę da się ukończyć w 4 godziny...

To było do przewidzenia. Choć pewnie to jest przejście po łebkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście po łebkach, pewnie na najniższym poziomie trudności i na złamanie karku :D. Nie przejmuję się tym jeszcze, chociaż pamiętam, jak ludzie twierdzili, że każda część ME zajmowała im kilkadziesiąt godzin, a ja kończyłem je w kilkanaście i to na dodatek przy powyżej 90% odkrytej gry.

Zresztą, niech sobie będą i 4 godziny - ale niech zapadną w pamięć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4h? Słyszałem o 20h, a z tego chciałbym aby to było przynajmniej 10h. W tym momencie wpadł mi na myśl Hitman, który jako cichy zabójca musiał nieźle kombinować aby dobrze rozegrać dany poziom. Można też było wpaść na rambo i wytłuc wszystkich w 10min na danym etapie. Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego Fallouta można skończyć w 10 minut - ale czy to czegoś dowodzi? Ktoś pewnie grał na tępaka, wszystkich mordował, może nawet na najniższym poziomie trudności, nie ma się czym przejmować. Misję "Trail of Blood" w Thiefie 2 (w czwórce nie będzie już Erica Brosiusa ;( ) mogę przejść w kilka minut - ale co z tego, skoro jest to szaleńczy bieg na pałę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 19:28, Riddl3r napisał:

UWAGA UWAGA!
Game.co.uk dorzuca świetny dodatek do gry- w polskich sklepach takiego nie widziałem.
http://www.game.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/HubArticleView?hubId=170303&articleId=170304&catalogId=10201&langId=44&storeId=10151&cm_sp=dishonoured-_-topnav-_-dishonored
72 karty tarota z dishonored :]

http://sklep.wirtus.pl/produkt/742416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Wirtusem bym tak nie szalał, bo oni lubią wysyłać gry strasznie późno od złożenia zamówienia. U mnie towar, który niby mieli w magazynie (według strony www) wysłali mi po ponad tygodniu.

Dishonored zamawiałem na Muve i załapałem się na steelbooka + zniżkę 40% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować