Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Poland......Poland never changes (wyniki wyborów)

149 postów w tym temacie

Pożyjemy zobaczymy... najwyżej przez nastepne 5 lat bedziemy stać w miejscu albo się cofać - wtedy kaczory znikną ze sceny, albo się coś ruszy - wtedy powinniśmy się cieszyć, że jest choć troche lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:48, Yasiu89 napisał:

> Ja głosować nie mogłem ( wiek... ), ale ja bym wybrał Kaczyńskiego.
POPIERAM.
Lech K. jest najlepszym Prezydentem
jaki miała Polska i napewno jest lepszy od Kaczora Donalda.


Jest najlepszym prezydentem jaki miała Polska? Ooo ,jeszcze nie widziałeś jego jako prezydenta a już tak twierdzisz. Poczekaj, zobaczymy tą poslkę solidarną i pełne lodówki. Tylko nie proś mnie potem żebym ci pomógł bo nie masz na jedzenie...
W warszawie już zobaczyliśmy. Ciekawe kiedy odbiorą nam paszporty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:49, Uther_Lightbringer napisał:

Lech Kaczynski - Znany jest powszechnie topos, iż jest to człowiek (?), który 23 października 2005 r. został >wybrany na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Specjaliści polityczni mówią, że niedalej jak w przyszłym roku >ten człowiek na dobre "rozpieprzy" Polskę.


Możesz podać nazwiska tych specjalistów? Koledzy z podwórka? ;)

>Okres ten przejdzie do historii jako "IV Rzeczpospolita". Wszyscy mamy jednak nadzieję, że zostanie

Dnia 23.10.2005 o 21:49, Uther_Lightbringer napisał:

wykryta jakaś afera, w której Kaczyński odegra zasadniczą rolę i zostanie odwołany z funkcji prezydenta.


Wszyscy? Dlaczego uogólniasz? Zresztą póki co, jemu nie udowodniono nic, Tusk jest już bardziej obciążony("Nocna Zmiana")

Dnia 23.10.2005 o 21:49, Uther_Lightbringer napisał:

Jak na razie jedynym poważnym kandydatem do objęcia władzy po Lechu Kaczyńskim, jest jego zwolennik, >który kilka dni przed pamiętnymi wyborami udzielił mu poparcia - Andrzej Lepper.


A. Lepper, nie przebije się nigdy, mimo wszystko zbyt dużo jest ludzi w Polsce, którzy nie chcą pracować na swoich rodziców/dziadków, tylko na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:47, Uther_Lightbringer napisał:

Tak człowiek z charakterem ;) ....Prawie
jak Andrzej Lepper.


Ale nie porównuj mi to do Leppera... Jeżeli nie wiesz o co chodzi to nic Ci nie przemówi do rozumu ;)

Yasiu89 >> Jeszcze go Polska nie ma, ale mieć chyba będzie :P Jeżeli nie żartujesz to jesteś jednym z niewielu którzy wiedzą na tym 4um co naprawdę dobre ( nie mówię, że Tusk nie jest dobry, ale jest gorszy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK... fabuła jest, ogólny zarys jest. Teraz tytuł

Duck Messiah of Death and Chaos
+ dodatek: Tales of Stolen Moon

Jeszcze tylko wydawca, pół roku i erpeg trafi do tłoczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:57, Cheed napisał:

Wszyscy? Dlaczego uogólniasz? Zresztą póki co, jemu nie
udowodniono nic, Tusk jest już bardziej obciążony("Nocna Zmiana")


Choćnikt tego nie powiedział dowód pierwszy masz - udawanie studentów PW i oszukiwanie ludzi mówiąćżę studenci ci protestowali. okłąmywanie studentów że Tusk jest za płatnym szkolnictwem. Kłąmstwa z pustą lodówką

Dnia 23.10.2005 o 21:57, Cheed napisał:

A. Lepper, nie przebije się nigdy, mimo wszystko zbyt dużo jest ludzi w Polsce, którzy nie chcą pracować na swoich
rodziców/dziadków, tylko na siebie...



No to sobie popatrz na solidarność KAczek - to też jest taka praca nie na siebie właśnie. poza tym, czemu Lepper poparł Kaczkę? BO kaczka ma podobne dfo niego pomysły co do rozdawnictwa nie swojej kasy "potrzebującym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:03, michal19 napisał:

> Jeszcze
> tylko wydawca, pół roku i erpeg trafi do tłoczni

A cenzura? A czy tłocznia przetrwa?

Spokojnie... podziemie już się tworzy...

Może czas na zwyczajne pospolite ruszenie... Niestety to ludzie wybrali i nie będą robić protestu przeciw temu, na co się sami skazali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:58, Dark_Kai230 napisał:

Yasiu89 >> Jeszcze go Polska nie ma, ale mieć chyba będzie
:P Jeżeli nie żartujesz to jesteś jednym z niewielu którzy wiedzą na tym 4um co naprawdę dobre ( nie mówię, że Tusk nie
jest dobry, ale jest gorszy ).

Nie żartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć bractwo Czarnych Strażników, złożone z przeciwników kaczora-dyktatora... można tam zbierać wszystkie jego potknięcia i nie tylko. a potknięć będzie wiele... Polska się zbroi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:09, DevilFish napisał:

można tam zbierać wszystkie jego potknięcia i nie tylko. a potknięć będzie wiele... Polska się zbroi...

A myślisz, że Tusk by nie miał potknieć? Pewnie by miał więcej niż Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie wiem co wy macie do Kaczyńskiego (mi jest on obojętny) i napiszczie w czym Tusk jest od niego lepszy (ja się polityką nie interesuje) bo ma się rozumieć że woleliście jego na prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, ostatni post w tej sprawie - znalazłem pewnegorodzaju podsumowanie

Lech Kaczyński wygrał wśród wyborców z wykształceniem podstawowym, zasadniczym i średnim; Donald Tusk - wśród studentów i osób z wyższym wykształceniem. Na Kaczyńskiego głosowało 72 proc. osób z wykształceniem podstawowym; 67 proc. z wykształceniem zasadniczym zawodowym i 54 proc. ze średnim. Tusk zwyciężył wśród studentów - 64 proc. oraz osób z wykształceniem wyższym - 61 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:24, KHRoN napisał:

ok, ostatni post w tej sprawie - znalazłem pewnegorodzaju podsumowanie

Lech Kaczyński wygrał wśród wyborców z wykształceniem
podstawowym, zasadniczym i średnim; Donald Tusk - wśród studentów i osób z wyższym wykształceniem. Na Kaczyńskiego głosowało
72 proc. osób z wykształceniem podstawowym; 67 proc. z wykształceniem zasadniczym zawodowym i 54 proc. ze średnim. Tusk
zwyciężył wśród studentów - 64 proc. oraz osób z wykształceniem wyższym - 61 proc.


Czy ten sposób chcesz pokazać, że np: głupsi na Kaczyńskiego zagłosowali czy co ? Tak było prawie od początku - kto na Tuska ten mądry, a reszta co na Kaczyńskiego to głupki :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

luuuudzie... za bardzo przezywacie... "kaczor dyktator", "tworzymy podziemie" wy poprostu szukacie taniej pozywki na pogadanki nie znajac zbytnio sprawy... . Tusk byl tylko i wylacznie produktem politycznego marketingu... Kaczynski moim skromnym zdaniem jest bardziej dojrzaly i swiadomy.

pozdrawiam (i czekam na wiadro pomyj wylane prosto na moja osobe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować