Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II: Heart of the Swarm - trailer prezentujący nowe jednostki i obszerny gameplay

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Na trwających w ten weekend zawodach MLG Spring Championship można zobaczyć w akcji Starcraft II: Heart of the Swarm. Blizzard zadbał też o tych, którzy nie byli w stanie dotrzeć do Anaheim.

Przeczytaj cały tekst "Starcraft II: Heart of the Swarm - trailer prezentujący nowe jednostki i obszerny gameplay" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram terranami tak samo jak nie gram ludzmi w warcrafcie, wiec mnie nie interesuja, lecz nowe jednostki sa super. A zwlaszcza protosowe. No miazga z wyrocznia, totalnie nie moge sie doczekac na podrasowane ultrariski zergow, choc wydaja sie przekoksane, ale co tam xd. Must have x10000. Koniecznie. Zachwycony jestem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 10:30, KrisK91 napisał:

Nowe jednostki terran nie wyglądają za ciekawie. Te zergów i protosów są po prostu rewelacyjne.
Najbardziej spodobał mi się Sawrm Host. No i ciekawe czy gracze w końcu zaczną korzystać
z ultralisków :)



Ja zawsze mialem przynajmniej dwa w moim roju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te jednostki sporo zmiszczą obecny balans w SC 2. Terranie faktycznie wyglądają obecnie kiepsko- jak by od każdego mieli dostać łomot. Nawet przy prezentacji ich własnych nowych jednostek w filmiku walczyli z innymi ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegieli z tą żmiją u zergów, ponieważ wyławia wszytkie niewygodne jednostki, tak naziemne jak i powietrzne. Na szczęscie zerg będzie mial poważny problem z wydobyciem minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Blizz obiecywał, że dodatki nie będą wprowadzały nic do multi by nie wymuszać kupna, no chyba, że te nowe jednostki dojdą w jakimś patchu dla wszystkich to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam to dodatek nie tylko dodaje nowe jednostki, ale i usuwa stare. Mothership i Carrier chyba znikną, ale nie jestem pewien. Nie było ich jednak na filmiku, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 21:27, luzac napisał:

Tempest zastępuje Carriera, Mothership Core natomiast może zostać przebudowany w Mothershipa.

Zmienili to? Mothership już nie wylatuje? Wydawało mi się, że core miało go całkowicie zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowe" jednostki nie zachwycają... ja sobie zakup Hots odpuszczę na razie, wygląda to słabo a mapa jaka nudna, żadnych nowych elementów na mapie? Bardziej mnie nakręca teraz Generals 2 i CoH 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 02:26, Smash-PL napisał:

"Nowe" jednostki nie zachwycają... ja sobie zakup Hots odpuszczę na razie, wygląda to
słabo a mapa jaka nudna, żadnych nowych elementów na mapie? Bardziej mnie nakręca teraz
Generals 2 i CoH 2.

Żadna z tych gier nie ma szans ze Starcraftem 2. Przy CoH2 zawiedzie "legendarny" support Relica (chociaż pierwszy CoH i tak miał więcej patchy niż DoW). Generals 2 natomiast ma mieć tony dlc, więc zabiją multi już na starcie. No chyba, że chcesz grać w multi, w którym ten, kto więcej zapłacił ma dostęp do większej liczby jednostek (a je mają też sprzedaać) i map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować