Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Risen 3: Titan Lords

394 postów w tym temacie

W rogu R3 "beta", na porownanie z faktycznej gry to sie jeszcze poczeka. A jeszcze te roznice w jasnosci miedzy grami. Porownanie takie sobie, bo nie wiadomo jakie ustawienia graficzne byly wlaczone.

Dodatkowego sprzetu w edycji Władcy Cienia duzo jest, ale wszystkie wrocilyby do pudelka oprocz gier,soundtrackow czy figurki. Dziwne, ze mapa taka mniejsza ,a karty wieksze. A ta brosza bardzo przypomina logo gothica 1, a jakby narysowac glowe figurki wyrozniajac rogi, a twarz/czaszke tak sobie to tez podobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2014 o 13:55, kesik93 napisał:

Jeżeli chodzi o optymalizację to wersja beta chodziła bardzo znośnie w 1080p, na full
detalach na Core 2 Duo 3 GHz, 4 GB RAM i GeForce 9800 GT.
A same wymagania są niższe niż te do R2.


Serio? Kurcze to na moim lapku powinno tez śmigać :)..
Kurde wolałbym ją na PS3 ale niestety tam nie będzie polskiej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 21:34, Damianuss1 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=FMgI448Fz10 Czyżby gameplay w wersji na Xboxa360? Tragedii
nie ma, ale widać, że tekstury np w środku okrętu to rozpaćkana kaszka :p. Wygląda lepiej
niż 1, a nawet 2, jest progres hehe.


Tragedii nie ma? To chyba najgorzej wyglądający tutorial w historii gier :D Te przestoje przy informacji jaki przycisk wcisnąć. Co to ma być? XD

Wiadomo, że potem tego nie będzie, no ale cholera, to wygląda tak żałośnie, że nie mam słów.

Co do wersji to pewnie PC z podpiętym padem od Xboxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 21:38, tytacz napisał:

Tragedii nie ma? To chyba najgorzej wyglądający tutorial w historii gier :D Te przestoje
przy informacji jaki przycisk wcisnąć. Co to ma być? XD

Początek sie przeboleje.

Dnia 11.08.2014 o 21:38, tytacz napisał:

Wiadomo, że potem tego nie będzie, no ale cholera, to wygląda tak żałośnie, że nie mam
słów.

To pirania im trzeba wybaczać takie niedoróbki.

Dnia 11.08.2014 o 21:38, tytacz napisał:

Co do wersji to pewnie PC z podpiętym padem od Xboxa ;)

To wersja na xboxa 360 gdyż taka krąży po sieci już i jest jedyną którą w ogóle można odpalić bo nie ma blokady czasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest niemal taka sama jak w Risen 2. Więcej niby mi nie potrzeba, nikt nie kupuje przecież gier PB dla doznań wizulanych (nie zdziwiłbym się, gdyby kolejna gra PB również korzystała z tego samego silnika), ALE ! Twarze... Zarówno ta (nie)piękna pannica, jak i również główny bohater swymi obliczami przypomnieli mi czasy... dawne , gdy nikt nawet nie marzył o synchronizacji twarzy rodem z L.A Noire.
Dobrze że twórcy nie boją ''bawić'' się silnikiem i wykorzystują go do zbliżeń podczas walk i tym podobnych. Niby nic wielkiego i chwilami wygląda to dosyć sztucznie, ale to coś nowego i pewien krok do przodu; "Kto nie idzie do przodu ten się cofa".

Główny bohater - nie będę oceniał go po kilku minutach filmiku, ale jeżeli okaże się "pipką" to gra sporo straci. Dubbing jest koszmarny, ale my będziemy mogli rozkoszować się (oby!) polską wersją :)

Ciekaw jestem co Piranie tym razem zmajstrowały. Jutro premiera :) Mam niejednoznaczne przeczucia, ale twórcy Gothica jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Wystarczy mi .. klimat. Jestem gotów na poszukiwania setek kwiatków, odbieranie przesyłek i zamiatanie - jeżeli tylko uderzy mi w twarz morska fala konkretnego klimatu :D Oby tylko ten Bezimienny miał charakter !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 23:04, Scyzoryk17 napisał:

(...) , gdy nikt nawet
nie marzył o synchronizacji twarzy rodem z L.A Noire.


I szkoda, że na L.A. Noire się skończyło.

Dnia 11.08.2014 o 23:04, Scyzoryk17 napisał:

(...) Dubbing jest koszmarny, ale my będziemy mogli rozkoszować
się (oby!) polską wersją :)


Cenega potwierdziła, że będzie tylko wersja z napisami. Wiem też, że była jakaś petycja, ale nic z niej nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 23:04, Scyzoryk17 napisał:

Główny bohater - nie będę oceniał go po kilku minutach filmiku, ale jeżeli okaże się
"pipką" to gra sporo straci. Dubbing jest koszmarny, ale my będziemy mogli rozkoszować
się (oby!) polską wersją :)


Nie pocieszymy się, bo lokalizacja obejmuje tylko napisy. Głosy zostaną angielskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widzę mam duże obawy co do tej gry.

Nie chodzi mi oczywiście o grafikę (bo ta w grach od tego studia nigdy nie była priorytetem) tylko o to jak R3 jest podobne na tym materiale do R2, które w mojej opini był najsłabszą grą Pirani do tej pory.

Nigdzie do tej pory nie znalazłem również informacji co do tego czy zobaczymy w R3 jakieś większe miasto/osadę. Ma ktoś może informacje na ten temat? Jeżeli znowu dostaniemy 2-3 domowe "miasteczka" jak w Risen 2 to nie kupię tej gry nawet na wyprzedaży za 2,49 euro.

90% klimatu ich dotychczasowych gier to były właśnie te duże miasta, które jak na tamte czasy robiły olbrzymie wrażenie. Khorinis to moje ulubione miasto w grach EVER, uwielbiałem odkrywać i poznawać jego tajemnice, włamywać się, wykonywać misję i doskonalic swoją postać. Nie można tego porównać z chodzeniem po praktycznie identycznych jaskiniach i wyspach w Risen 2.

Ehh, mam nadzieję że się mylę i Piranie udowodnią swoją klasę, bo naprawdę życzę im jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawialiście grę?
premierę u nas wyznaczono chyba na 15 sierpnia,czyli na święto i na Empik.com już pisze,że planowana data wysyłki zamówienia,to 18 sierpnia,czyli do odbioru będzie dopiero za tydzień,19 sierpnia...czy jest szansa,że gra wcześniej pojawi się w marketach?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 09:34, lis_23 napisał:

Gdzie zamawialiście grę?
premierę u nas wyznaczono chyba na 15 sierpnia,czyli na święto i na Empik.com już pisze,że
planowana data wysyłki zamówienia,to 18 sierpnia,czyli do odbioru będzie dopiero za tydzień,19
sierpnia...czy jest szansa,że gra wcześniej pojawi się w marketach?.


Według informacji prasowej Cenegi, grę będzie można kupić w sklepach w czwartek. Muve (tam zamawiałem) zobowiązało się wysłać grę odpowiednio wczesniej, aby dotarła do kupujących przed piątkiem.

Nie wiem jak Empik, ale może warto zadzwonić i spytać się o odbiór osobisty w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2014 o 09:39, tytacz napisał:


Według informacji prasowej Cenegi, grę będzie można kupić w sklepach w czwartek. Muve
(tam zamawiałem) zobowiązało się wysłać grę odpowiednio wczesniej, aby dotarła do kupujących
przed piątkiem.

Nie wiem jak Empik, ale może warto zadzwonić i spytać się o odbiór osobisty w czwartek?


W Empiku jest przede wszystkim odbiór w wybranym salonie,u mnie w zamówieniu pisze,że planowana data wysyłki to 18 sierpień ale ta data jest w 90% przypadków zmieniana na wcześniejszą,oby tak było w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny tym razem, że filmik który wcześniej opisywałem to gameplay z konsolowej wersji. Na YT już zaczynają się pojawiać "łalki". Tej grze chyba rzeczywiście bliżej do 2 Risena niż do pierwszego. Nie czuję tego klimatu od początku, jak ktoś wspomniał wcześniej - brak wielkich miast. Znowu zaczyna się na jakiejś wyspie, ponownie piasek, palmy... Wstrzymam się chyba do pierwszych recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Minimapa
-Jednym kliknieciem powrót na statek z dowolnego miejsca na swiecie...
-Wyskakiwanie informacji o pozostałych potworach do zabicia, lub rzeczy do zebrania
-Świecenie dłoni podczas użycia silnego ataku

Tej grze bliżej do Arcani niż do Gothica ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 19:24, Karol44 napisał:

-Minimapa

No trzeba rzadziej otwierać mapy.

Dnia 12.08.2014 o 19:24, Karol44 napisał:

-Jednym kliknieciem powrót na statek z dowolnego miejsca na swiecie...

To tak samo jak w poprzedniej części.

Mnie boli jedynie brak łuków i tarcz jak i obecność muszkietów, jak i system walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 19:33, Firefly94 napisał:

Mnie bardziej boli, że świat gry nie jest otwarty, tylko bardziej przypomina ten z Risena
2 czy, o zgrozo, Fable.

Fable był dobrym RPG''iem co ty chcesz, lepiej żeby się wzorowali na tym niż na innych RPG''ach jak choćby nudnym Two Worlds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować