Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tony Hawk`s Pro Skater HD trafił na Xbox Live Arcade - zobacz nasze gameplaye

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Przed kilkoma chwilami w sieciowej usłudze Xboksa 360 pojawił się długo oczekiwany Tony Hawk’s Pro Skater HD, a na naszych łamach możecie już zobaczyć gameplaye z lokacji Hangar i School II.

Przeczytaj cały tekst "Tony Hawk's Pro Skater HD trafił na Xbox Live Arcade - zobacz nasze gameplaye" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko super - tylko wydaje mi się, że w orginale samo ollie nie było tak potężne (zwłaszcza w hangarze widać, że Tony za wysoko skacze).

Kurcze - 2 i 3 część znam na pamięć chlip, chlip. Ile razy je przeszedłem to już nawet nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj słabego mają gracza, bo idzie mu kiepsko z tak wymaksowaną postacią. Bo jeśli zawsze tak zasuwa i ma 3 metrowe skoki to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać jest zmniejszona w stosunku do mapy, dlatego musi wysoko skakać, żeby dało sie wykonywać zadania, przeznaczone dla skejta w rozmiarach z dawnych czasów. Popatrzcie jak duzy jest dzwonek na scianie, i przypomnijcie sobie jak kiedyś przedstawiały się proporcje. Wg mnie dobre posuniecie. Na prawdę maja być mapy z thps3 w postaci dlc za 5zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o rety rety rety .... :D:D jeszcze 3 mogli dodać <3 jak zobaczyłem pierwszy gameplay w hangarze z helikopterem to aż łezka w oku się zakręciła :) super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować