• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Karanthir666

King''s Bounty Pack wersja na Steam. Czy jest spolszczenie?

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.07.2012 o 22:40, Karanthir666 napisał:

Jak w temacie. Da się spolszczyć te gry? Moje poszukiwania w necie spełzły na niczym.


To niemożliwe. Zapewne paczka na steamie to jedna instalacja wszystkich trzech gier. Albo i oddzielnie.. ale musiałbyś znaleźć spolszczenie do każdej gry osobno. Ogólnie gra nie warta świeczki. Jak nie umiesz angielskiego to lepiej daj sobie spokój. Łatwiej i trochę drożej kupisz wszystkie gry osobno, albo w pakiecie w polskiej wersji od Cenegi. O ile wiem jest złota edycja King''s Bounty. Za 60 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2012 o 22:46, vegost napisał:

To niemożliwe. Zapewne paczka na steamie to jedna instalacja wszystkich trzech gier.
Albo i oddzielnie.. ale musiałbyś znaleźć spolszczenie do każdej gry osobno. Ogólnie
gra nie warta świeczki. Jak nie umiesz angielskiego to lepiej daj sobie spokój. Łatwiej
i trochę drożej kupisz wszystkie gry osobno, albo w pakiecie w polskiej wersji od Cenegi.
O ile wiem jest złota edycja King''s Bounty. Za 60 zł ?

A więc tak. Wszystko co napisałeś jest nieprawdą. Są to 3 osobne gry. Żadne 3 w 1. Dalej. Angielski znam dosyć dobrze, ale byłoby miło mieć język PL. Jak nie ma, to trudno. No nie wiem czy 50 zł więcej to trochę. To za 60 zł. to Crossworlds GOTY czyli dodatek Armored Princess ze wszystkimi nowymi duperelami. Bez podstawki. Czyli 60 + 25 wychodzi 85 zł. A ja paczuszkę na Steamie kupiłem za 7,49 Euro. Czyli za ok. 30 zł. Wg. mnie jest różnica i to spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2012 o 22:55, Karanthir666 napisał:

A więc tak. Wszystko co napisałeś jest nieprawdą. Są to 3 osobne gry. Żadne 3 w 1. Dalej.
Angielski znam dosyć dobrze, ale byłoby miło mieć język PL. Jak nie ma, to trudno. No
nie wiem czy 50 zł więcej to trochę. To za 60 zł. to Crossworlds GOTY czyli dodatek Armored
Princess ze wszystkimi nowymi duperelami. Bez podstawki. Czyli 60 + 25 wychodzi 85 zł.
A ja paczuszkę na Steamie kupiłem za 7,49 Euro. Czyli za ok. 30 zł. Wg. mnie jest różnica
i to spora.


No skoro mówisz paczuszkę to są to trzy w 1 a nie gry osobno kupione. Chyba, że specjalna oferta na steamie, że masz trzy gry do kupienia w cenie jednej. Precyzja nie boli. Nie chodziło mi o GOTY a o złotą edycję King''s Bounty. Było to sprzedawane jakiś czas temu jeszcze. Jak znasz angielski to po cholerę ci polski język ? Na steamie próżno szukać gry z polskim językiem. Jest tego jak na lekarstwo. Lepiej kupić pudełka u nas. Nie jest to drogie bo podstawka jest za 20 zł + dodatki też za 20 zł. Razem 60 zł jak poszukasz złotej edycji to dasz za wszystko 45 - 50 zł. To niewiele i masz po Polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2012 o 23:22, vegost napisał:

No skoro mówisz paczuszkę to są to trzy w 1 a nie gry osobno kupione. Chyba, że specjalna
oferta na steamie, że masz trzy gry do kupienia w cenie jednej. Precyzja nie boli. Nie
chodziło mi o GOTY a o złotą edycję King''s Bounty. Było to sprzedawane jakiś czas temu
jeszcze. Jak znasz angielski to po cholerę ci polski język ? Na steamie próżno szukać
gry z polskim językiem. Jest tego jak na lekarstwo. Lepiej kupić pudełka u nas. Nie jest
to drogie bo podstawka jest za 20 zł + dodatki też za 20 zł. Razem 60 zł jak poszukasz
złotej edycji to dasz za wszystko 45 - 50 zł. To niewiele i masz po Polsku.

Fakt, moje niedopatrzenie. Uwierz mi, szukałem całego packa w jednym pudełku i nie znalazłem. No i jedyne wyjście to mieć polską wersję i z niej przekopiować potrzebne pliki. Czyli polonizacja mija się z celem. No chyba, że ktoś zna inny sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 09:42, Karanthir666 napisał:

Fakt, moje niedopatrzenie. Uwierz mi, szukałem całego packa w jednym pudełku i nie znalazłem.
No i jedyne wyjście to mieć polską wersję i z niej przekopiować potrzebne pliki. Czyli
polonizacja mija się z celem. No chyba, że ktoś zna inny sposób :P


Chodziło mi o tą edycję: http://www.gram.pl/prod_9w3rJ,0_Kings_Bounty_Zlota_Edycja.html. Jeszcze w sklepach jest. Jak dobrze poszukasz to za 40 zł zakupisz :) + do tego dodatek za 20 zł crossworlds i już :P Oczywiście wyjdzie drożej, ale ja zawsze wspierałem polskie wydania :D Nie wiem, czy można tak polonizować gry ze steama. Może się okazać, że jak podmienisz jakieś pliki na nasze polskie to steam może uznać, że gra nie jest kompletna i ściągnie ją po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 13:36, vegost napisał:

Chodziło mi o tą edycję: http://www.gram.pl/prod_9w3rJ,0_Kings_Bounty_Zlota_Edycja.html.
Jeszcze w sklepach jest. Jak dobrze poszukasz to za 40 zł zakupisz :) + do tego dodatek
za 20 zł crossworlds i już :P Oczywiście wyjdzie drożej, ale ja zawsze wspierałem polskie
wydania :D Nie wiem, czy można tak polonizować gry ze steama. Może się okazać, że jak
podmienisz jakieś pliki na nasze polskie to steam może uznać, że gra nie jest kompletna
i ściągnie ją po raz kolejny.

To już musztarda po obiedzie, skoro te gry są już kupione od niedzieli :P Co do spolszczenia, to da się. Chyba z miesiąc temu w ten sposób spolszczyłem Dark Messiah Of Might & Magic Single Player. Wgrałem spolszczenie także do Trine 1 i World of Goo i wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 14:02, Karanthir666 napisał:

To już musztarda po obiedzie, skoro te gry są już kupione od niedzieli :P Co do spolszczenia,
to da się. Chyba z miesiąc temu w ten sposób spolszczyłem Dark Messiah Of Might & Magic
Single Player. Wgrałem spolszczenie także do Trine 1 i World of Goo i wszystko jest dobrze.


W takim wypadku musisz szukać gdzieś samego spolszczenia i wtedy spróbować je spolszczyć. Innego wyjścia raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 14:31, vegost napisał:

W takim wypadku musisz szukać gdzieś samego spolszczenia i wtedy spróbować je spolszczyć.
Innego wyjścia raczej nie ma.

Normalnie zapomniałem, że mam Wojowniczą Księżniczkę po polsku z CDA. Zainstaluję i zobaczę czy mój pomysł zadziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 16:03, vegost napisał:

No to zobacz, potem napisz czy działa. Ja osobiście mam wątpliwości ;p

Działa :D Ponieważ nie wiedziałem jakie pliki są odpowiedzialne za lokalizację, skopiowałem wszystkie foldery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 17:04, Karanthir666 napisał:

> No to zobacz, potem napisz czy działa. Ja osobiście mam wątpliwości ;p
Działa :D Ponieważ nie wiedziałem jakie pliki są odpowiedzialne za lokalizację, skopiowałem
wszystkie foldery.


Lol :) No cóż, w takim razie cieszę się i miłej gry ci życzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 18:15, vegost napisał:

Lol :) No cóż, w takim razie cieszę się i miłej gry ci życzę :p

Dzięki, dzięki. Przynajmniej wiesz, że spolszczanie steamowych gier jest możliwe i raczej bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 21:53, Karanthir666 napisał:

Dzięki, dzięki. Przynajmniej wiesz, że spolszczanie steamowych gier jest możliwe i raczej
bezpieczne.


Wiedza się przyda, ale nie zrobię z niej raczej użytku. Jestem zwolennikiem polskich wersji językowych i to w pudełku. Na Steamie kupuje tylko gry niezależne, których próżno szukać na pułkach sklepowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2012 o 23:30, vegost napisał:

Wiedza się przyda, ale nie zrobię z niej raczej użytku.

Nigdy nie mów nigdy :)

Dnia 01.08.2012 o 23:30, vegost napisał:

Jestem zwolennikiem polskich wersji językowych i to w pudełku. Na Steamie kupuje tylko gry niezależne, których próżno szukać na pułkach sklepowych :)

Ja też byłem zwolennikiem pudełkowych gier. Do czasu aż zobaczyłem ceny w promocji na Steami :D Co do polskich wersji gier. Trawię jedynie kinową wersję. Są wyjątki z dubbingiem, ale niewiele. Jak widzę jakąś nowszą grę dostępną jedynie z dubbingiem, to wybieram grę po angielsku. Takie moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.08.2012 o 06:46, Karanthir666 napisał:

Nigdy nie mów nigdy :)

Pamiętam jak polszczyłem tylko stare gry, wydawane w roku 2000. Teraz obecnie prawie każda gra ma polonizację podczas premiery. Nie ma potrzeby już się w to bawić :)

Dnia 02.08.2012 o 06:46, Karanthir666 napisał:

Ja też byłem zwolennikiem pudełkowych gier. Do czasu aż zobaczyłem ceny w promocji na
Steami :D Co do polskich wersji gier. Trawię jedynie kinową wersję. Są wyjątki z dubbingiem,
ale niewiele. Jak widzę jakąś nowszą grę dostępną jedynie z dubbingiem, to wybieram grę
po angielsku. Takie moje zdanie :P


Wiem wiem, że na steamie czasami są fajne promocje. Jak ostatnia summer, ale w większości gry po angielsku :) Poza tym, kuszą ceną, ale czy potem będziesz w to grał ? Znam parę osób, co kupiło pełne paczuszki gier od Id Software czy THQ Collection. Zapłacili za wszystko 100 Ojro a było tych gier od cholery. I jak mi mówią, nie grali w nic jeszcze. Wiesz to strata kasy. Niby tanio, ale nie grasz bo np już przeszedłeś kiedyś. Sam kupiłem tylko dwie gry niezależne za 2 ojro i jedno DLC do Isaaca :P I ciągle w to gram. Te 4 zł nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam potrzebuje spolszczenia do Spolszczenie do Kings Bounty: Crossworlds GOTY (game of the year) Czyli Amored princess+Crossworlds . Szukam i szukam lecz na nic me wysiłki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2016 o 19:58, MRPUMP napisał:

Witam potrzebuje spolszczenia do Spolszczenie do Kings Bounty: Crossworlds GOTY (game
of the year) Czyli Amored princess+Crossworlds . Szukam i szukam lecz na nic me wysiłki
...


Spolszczenia do spolszczenia wtf? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować