Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2012: zobacz żołnierzy w akcji w galerii screenów z ArmA III

16 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2012 o 23:38, barth89 napisał:

Myślicie, że faktycznie koniec 2012 to realny termin?


Nie, przecież jeszcze DayZ teraz robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie obraziłbym się gdyby jednak przesunęli tę Armę o jakieś 3-4 miesiące... raz, że byłaby bardziej dopracowana a dwa że portfel niedomaga i pod koniec 2012 wcale lepiej nie będzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle zamiast niepotrzebnych fajerwerków postawione na realizm....i o to chodzi :D

A zombiaki to pozostawmy jako dodatek ( mam już uczulenie na wszelkiego rodzaju zombiakopodobne gry i mody ...niestety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość słuchania o tym nieskazitelnym DayZ - byle Stalker Mod + ACE gniecie ten mod kliamtycznie.
A co do screenów - gimmie my ArmA III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 23:42, Feallan napisał:

> Myślicie, że faktycznie koniec 2012 to realny termin?

Nie, przecież jeszcze DayZ teraz robią.


Ale DayZ robi sama Bohemia czy twórcy moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jaki komp trzeba mieć do rozdziałki FullHD z pełnymi detalami i pełnymi 60fps?
Słucham? Nie ma takiego? Aha...

To po kiego diabła robić takiego potwora do którego nie kupi się nawet komputera? A jak zmontuje się w SLI 3xGPU to okaże się, że póbór prądu większy niż kuchenka elektryczna.

Niech lepiej Bohemia zrobi wkońcu motion caputure dla żołnierzy (poprawi 0-1 -zero-jedynkową- animacje) i zatrudni kogoś do zrobienia wciągającej fabuły. Przy Arma II szło zasnąć.

Fakt OFP wyszedł 11 lat temu i wówczas mnie wciągnął. Dziś już sam oczekuję szybszych gier i nie ma cierpliwości 40 minut siedzieć w krzakach by patrol mnie minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:20, barth89 napisał:

Ale DayZ robi sama Bohemia czy twórcy moda?


Moda zrobił jeden facet, w dodatku pracownik Bohemii. :) Samodzielną grę robi już jakieś studio wydzielone z Bohemii, produkcją kieruję twórca moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:46, thiefi napisał:

Ciekawy jaki komp trzeba mieć do rozdziałki FullHD z pełnymi detalami i pełnymi 60fps?
Słucham? Nie ma takiego? Aha...


...

Jak ty to robisz, że hejtujesz każdy news na gramie?

1. Nie potrzebujesz 60 fps, żeby komfortowo grać, wystarczy 30
2. Nie potrzebujesz też FullHD ani pełnych detali
3. Mój trzyletni komp wyciąga wszystkie gry (BF3, Crysisa i co tam jeszcze też) w 1920x1080 na prawie pełnych detalach (zazwyczaj ustawiam wszystko na max, obniżam tylko AA i cienie), a nie kosztował fortuny. Także spokojnie, kompy które uciągną Armę 3 na max istnieją, i nie kosztują 10000 zł, tylko raczej 2000. Zakładając, że gra będzie porządnie zoptymalizowana.

Dnia 16.08.2012 o 11:46, thiefi napisał:

To po kiego diabła robić takiego potwora do którego nie kupi się nawet komputera? A jak
zmontuje się w SLI 3xGPU to okaże się, że póbór prądu większy niż kuchenka elektryczna.


4. Co takiego ty zobaczyłeś na tych screenach, że tak się przeraziłeś? Grafika na podobnym poziomie, co BF3, albo i na mniejszym. Ładniejszy styl, ale nic, czego normalny komp by nie uciągnął.

Dnia 16.08.2012 o 11:46, thiefi napisał:

Niech lepiej Bohemia zrobi wkońcu motion caputure dla żołnierzy (poprawi 0-1 -zero-jedynkową-
animacje) i zatrudni kogoś do zrobienia wciągającej fabuły. Przy Arma II szło zasnąć.


5. A skąd wiesz, może zatrudnili? Ale co tam, hejtujmy grę, która jeszcze nie wyszła.

Dnia 16.08.2012 o 11:46, thiefi napisał:

Fakt OFP wyszedł 11 lat temu i wówczas mnie wciągnął. Dziś już sam oczekuję szybszych
gier i nie ma cierpliwości 40 minut siedzieć w krzakach by patrol mnie minął.


6. To graj w Call of Duty, inne gry i tak Ci nie pójdą, bo wymagają SLI 3xGPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:59, Feallan napisał:

> Ale DayZ robi sama Bohemia czy twórcy moda?

Moda zrobił jeden facet, w dodatku pracownik Bohemii. :) Samodzielną grę robi już jakieś
studio wydzielone z Bohemii, produkcją kieruję twórca moda.


I wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia gre kupie, choc czuje ze poczatkowo bedzie momentami niegrywalna, jak ARMA2. Martwi mnie tez brak gry na Steamie w zapowiedziach, bo wolalbym zeby w koncu zaimplementowano jakis sensowny system do gry po sieci. Ten ich autorski to straszna kicha, a najwyrazniej dalej beda to ciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować