Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sleeping Dogs 2? United Front Games z chęcią przygotuje kontynuację

9 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Twórcy Sleeping Dogs są szczęśliwi, że ich tytuł zadebiutował jako reprezentant świeżej marki, a nie kolejna odsłona serii True Crime. I wierzą, że będzie im dane przygotować jeszcze jedną grę.

Przeczytaj cały tekst "Sleeping Dogs 2? United Front Games z chęcią przygotuje kontynuację" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zagram, bo Sleeping Dogs to jedna najlepszych gier tego roku, jak dotąd. Tylko niech poprawią jazdę samochodami... i żeby było coś fajnego do roboty po skończeniu gry. W takim GTAIV, w którym teoretycznie nie zostawało nic przynajmniej całkiem miło ścigało się z policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra, pomimo kilku średnich elementów potrafiła mnie naprawdę wciągnąć. Z chęcią zagrałbym w drugą część. Na forum ktoś zaproponował nawet aby stworzono coś w rodzaju epizodów jak w GTAIV, świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 10:09, Liptox napisał:

Marna podróbka GTA.
Gra tak denna że aż swoją przygodę zakończyłem po paru h grania, nie zdzierżyłem tego.

A dlaczego? Bo dla mnie prawdę mówiąc SD jest pod pewnymi względami znacznie lepsze od GTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę i powiem szczerze, że jestem zawiedziony tym, że SD2 nie ma jeszcze nawet w przygotowaniu :( Z ogromną chęcią nabędę kolejną odsłonę tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować