Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

najlepsze gry jakie macie

272 postów w tym temacie

Cóż, cierpię na brak funduszy, więc ograniczam się często do freeware i emulacji, więc z tych dwóch kategorii będzie to:
- ADOM ;)
- Golden Sun 1&2
- Final Fantasy VI

Z innych, które udało mi się tak czy inaczej kupic:
- Warcraft II & III (wprawdzie po BNie bardzo niewiele grałem, bo ogólnie no cienki jestem jeśli o erteesy chodzi, to grając w kampanie bawiłem się naprawdę doskonale)
- Diablo I & II (jak wyżej w sumie :P)
- seria Heroes of M&M (duuużo czasu mi to swego czasu wydarło z życiorysu)

Obywatelstwo honorowe (czyli doskonałe gry, ba, uważam że chyba najlepsze, w jakie do tej pory grać mi się zdarzyło, ale niestety nie posiadam ich na własność :( ):
- Final Fantasy VII & VIII
- Planescape: Torment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2006 o 20:10, siepu napisał:

Obywatelstwo honorowe (czyli doskonałe gry, ba, uważam że chyba najlepsze, w jakie do tej pory
grać mi się zdarzyło, ale niestety nie posiadam ich na własność :( ):
- Final Fantasy VII & VIII
- Planescape: Torment


Pozwól, ze to skomentuję :P

- Planescape: Torment - TAK !!!
- Final Fantasy - NIE !!!

End of Transmission :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje perełki to:

Metal Gear Solid 2 : Substance na PC''ta

wczoraj zaopatrzyłem sie w Sagę Fallouta...

mam także Sagę Baldur''s Gate już jakieś 2 lata..;)


Tak to na tyle a mam PSX''a to też mam trochę... Driver, Spyro: The Dragon, Pandemonium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej najlepsza gierą jest Heroes of Might and Magic. Niestety tylko za dużo czasu nie mam i gram może 2 godziny na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:14, Dann napisał:

Pozwól, ze to skomentuję :P

- Planescape: Torment - TAK !!!
- Final Fantasy - NIE !!!

End of Transmission :P


Hmm, to ja odpowiem :) Te dwie części Final Fantasy to jedyne gry (od razu powiem, że mam spore luki, jeśli o jRPG chodzi, konsoli nigdy w domu nie miałem), które pod względem postaci bohaterów, potęgi emocjonalnej historii oraz klimatu (MUZYKA!) przewyższają Tormenta (który jednak wciąż przewyższa te gry niesamowitą fabułą i lepszą mechaniką - ta w FF VII była wybitnie nieudana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2006 o 20:18, siepu napisał:

Hmm, to ja odpowiem :) Te dwie części Final Fantasy to jedyne gry (od razu powiem, że mam spore
luki, jeśli o jRPG chodzi, konsoli nigdy w domu nie miałem), które pod względem postaci bohaterów,
potęgi emocjonalnej historii oraz klimatu (MUZYKA!) przewyższają Tormenta (który jednak wciąż
przewyższa te gry niesamowitą fabułą i lepszą mechaniką - ta w FF VII była wybitnie nieudana).


Hehe ... toć ja nic nie mówię :)
Moze i dla niektórych cała saga Final Fantasy jest największym arcydziełem światowej kultury i sztuki :P ale dla mnie generalnie wszystkie gry RPG stricte konsolowe po prostu odpadają (a więc przede wszystkim te z literką "j" na początku).
Ja dla takich gier mam jeden skrót, ktory ktoś podsunął mi w swojej wypowiedzi na innym forum juz jakis czas temu - PKP :P.
Pozwól, ze go nie rozwinę, gdyż zaraz dorwałaby mnie masa wygłodniałych fanbojów omawianego gatunku ; ) Zresztą to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą to tylko moje zdanie.

Mhm, przecież cię nie pogryzę za to, o gustach się nie dyskutuje :) Uważam tylko, że bardzo wiele tracisz.
Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 22:11, siepu napisał:

Zresztą to tylko moje zdanie.

Mhm, przecież cię nie pogryzę za to, o gustach się nie dyskutuje :) Uważam tylko, że bardzo
wiele tracisz.
Eot.


A skąd ja mam to wiedzieć, ze mnie nie pogryziesz ? ;P
Wole nie ryzykować ; ) Poza tym jak nie Ty, to zapewne ktos inny :P. Tak czy inaczej masz racje: o gustach się nie dyskutuje ;)

EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry, które mam są "naj", a w szczególności seria Balur’s Gatea, seria Gothica, oraz super mega ekstra WarCraft ]I[.

Odnośnie FF, to grałem tylko w VII i jest naprawdę warta przynajmniej zapoznania się z nią. Dann może przekona Cię fakt, że legendarny Secret Service dał mu 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 23:11, Tylkoś napisał:

moja naj lepsza gra to Age Of Empire i co wy na to

Gra jak gra, jedna z najlepszych strategii, chociaż nie powiedział bym nigdy, że najlepsza. Bo jest wiele dobrych strategii zasługujących na to zaszczytne miejsce pierwsze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s Gate 2,Herosi 3 i oczywiście seria Gothic:) Przeszedłem je milion razy na wszystkie sposoby, lubię do nich wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 11:48, tread71 napisał:

- Splinter Cell
- Commandos 2 ( aco ? jest moda na oldsql :P:P:P )
- Gothic
- TES Morowind
- SWAT 4
- Warhammer 40k Dawn of War
- Prince of Persia TT


niezła kolekcja mi wydaje się najlepsz POP:TT
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować