Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Viking: Battle for Asgard

13 postów w tym temacie

29zł? haha :D
zamawiam z czystej ciekawości

Swoją drogą skoro opłaca się tłumaczyć (napisy) grę za 30zł któa zapewne sprzeda się w Polsce w ilości 10 egzemplarzy (oby nie) to ja się pytam gdzie jest spolszczenie np do Brderlands 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem dobra, ja się tam dobrze bawiłem przy niej. Za 30 złotych naprawdę warto. Takie ceny powinny mieć gry które premierę miały jakiś czas temu, panowie od Dooma 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ cdp.pl stało się platformą dystrybucji gier w sprzedaży cyfrowej, robi wielki hype dookoła siebie, aby weszła do powszechnego użytku, stad niska cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 20:12, Ifym napisał:

Takie ceny powinny mieć gry które premierę miały jakiś czas temu, panowie od Dooma 3...

Khem, khem, na Steamie Viking stoi 13 eurasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka. Ciesze się że w końcu na PC i po polsku. Cenego ucz się. Taka stara gra i spolszczona, a wy nawet Pochodni 2 nie spolszczycie, nie wspominając już o Borderlandsie 2 rzekomo największym hitem wydawanym przez was w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten tytuł na PS3 ale tam bez znajomości angielskiego ani rusz - jeżeli na PC gra będzie w polskiej wersji językowej, z lepszą oprawą graficzną i w dodatku za 30 zł, to chętnie ją nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wersja pudełkowa będzie wymagała steama czy nie?
Jakoś o tej informacji WSZYSCY zapominają a jest ona dlamnie osobiscie cholernie wazna gdyz wole wydac wiecej kupujac na steamie niz kupic wersje pudelkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 21:42, Ifym napisał:

> Taka stara gra
JAKA?!

Nie wyjmuj słów z ogólnego kontekstu. NIe chodziło że gra jest stara sama w sobie, tylko w porównaniu do nowinek, a została spolszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2012 o 14:17, Skrzypiec napisał:

Nie wyjmuj słów z ogólnego kontekstu. NIe chodziło że gra jest stara sama w sobie, tylko
w porównaniu do nowinek, a została spolszczona.

Bo tą grę wydaje normalny wydawca a nie cenega, nie ma się co dziwić że dbają o to żeby graczom było wygodnie, wydając polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować