Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

..

Dnia 07.10.2005 o 19:57, Egan Wolf napisał:


Sprawdziłem dokładnie. Trzeba mu dać łuk z czarnego
cisu... Kuszę to on chciał chyba z tego zrobić o ile dobrze pamiętam :)

Czyli mnie więcej w jakimś stopniu oboje mieliśmy racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wszystko gra (choć wystąpiły nieścisłości w odpowiedziach, to chyba orientuję się o kogo chodzi;), ale powiedzcie mi jeszcze, czy z tymi przedmiotami mogę się udać do ww postaci od razu po ich zdobyciu, czy dopiero gdy otrzymam jakiś stosowny do tego quest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 20:03, GanD napisał:

Dobrze, wszystko gra (choć wystąpiły nieścisłości w odpowiedziach, to chyba orientuję się o kogo chodzi;), ale powiedzcie
mi jeszcze, czy z tymi przedmiotami mogę się udać do ww postaci od razu po ich zdobyciu, czy dopiero gdy otrzymam jakiś
stosowny do tego quest?

no raczej po otrzymaniu questa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zębem i łukiem nie dostajesz questa. Po prostu idziesz do tych ludzi i rozmawiasz z nimi.

==>Seqiu
Sorki, że zaprzeczam znowu Twój post, ale ja dopiero to przechodziłem, więc pamiętam. Nie wiem kiedy Ty ostatnio grałeś w SF... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Nie wiem kiedy Ty ostatnio grałeś w SF... :)
W Zakon Świtu grałem ostatnio kiedy zakupiłem sobie extra grę, w czerwcu 2004 roku ;) obecnie gram w Oddech Zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niedawno zaciukałem Ulathera i właśnie gram trollami. Dżiżys ale oni mają beznadziejnie podłożony głos (wojownicy- robole są ok)! Tez tak uważacie? Za to są nie do zdarcia- moje leczenie nie bardzo na nich działa, muszę cały zapas many zużyć żeby ich wyleczyć po jakiejś ciężkiej bitwie. Ale to chyba znaczy że zbliżam się do końca, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Ale to chyba znaczy że zbliżam się do końca, nie?
no, powiem Ci, że jeszcze troche ci zostało. W każdym bądz razie jedno cyfrowa liczba map ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam kolejne pytko. Mam krew demona i potrzebuje ja do dwóch questów (Krew i Ostrze Ziemi)- czy muszę wybrać czy da się tego zdobyć więcej? Ostrze Ziemi to broń jedno- czy dwuręczna?
Seqiu----> no tak w końcu dopiero zacząłem Trollami a jeszcze Elfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:04, Budo napisał:


Mam kolejne pytko. Mam krew demona i potrzebuje ja do dwóch questów (Krew i Ostrze Ziemi)- czy muszę wybrać czy da się
tego zdobyć więcej? Ostrze Ziemi to broń jedno- czy dwuręczna?
Seqiu----> no tak w końcu dopiero zacząłem Trollami a
jeszcze Elfy.

Da się - krew demona daje w Mulandirze Argch (czy jakoś tak - i to 2 flaszki)
Ostrze Ziemi jest jednoręczne - jedno z 2 najbardziej wypasionych broni w podstawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.10.2005 o 10:12, Aragi napisał:

Da się - krew demona daje w Mulandirze Argch (czy jakoś tak - i to 2 flaszki)
Ostrze Ziemi
jest jednoręczne - jedno z 2 najbardziej wypasionych broni w podstawce


Eee, jednoręczne to nie dla mnie, buuu. A Mulandir cały przeszedłem tylko teraz męczę się jeszcze z obstawą Mechlana i tego Argch''a jeszcze nie spotkałem. Jaka jest druga najbardziej wypasiona broń? Mam teraz Topór Dusz i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2005 o 10:12, Aragi napisał:

Ostrze Ziemi
jest jednoręczne - jedno z 2 najbardziej wypasionych broni w podstawce

Mi tam lepiej się grało w Zakonie Świtu tym mieczem z dusz... nazwa chyba brzmiała ostrze dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:52, Seqiu napisał:


> Ostrze Ziemi
> jest jednoręczne - jedno z 2 najbardziej wypasionych broni w podstawce
Mi tam lepiej się grało
w Zakonie Świtu tym mieczem z dusz... nazwa chyba brzmiała ostrze dusz.


No, ja mam Topór Dusz, bliźniacza broń- w queście można było sobie wybrać co chcesz- miecz, topór czy pierścień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zastanawiam się nad kupnem gry i mam kilka pytań. Wiem, że w Spellforce jest 6 ras, ale jakich? I jak to jest z bohaterem? Jak się go rozwija i takie tam? Proszę o sensowną odpowiedź na moje dziwne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:02, Tomislav napisał:

Witam
Zastanawiam się nad kupnem gry i mam kilka pytań. Wiem, że w Spellforce jest 6 ras, ale jakich? I jak to jest z bohaterem?
Jak się go rozwija i takie tam? Proszę o sensowną odpowiedź na moje dziwne pytania.


http://spellforce.cdprojekt.com/

google przyjacielem internauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2005 o 10:15, Budo napisał:


Eee, jednoręczne to nie dla mnie, buuu. A Mulandir cały przeszedłem
tylko teraz męczę się jeszcze z obstawą Mechlana i tego Argch''''a jeszcze nie spotkałem. Jaka jest druga najbardziej wypasiona > broń?

To jednoręczna broń- miecz "Ostrze Światła"? z questa "Krew" szybka, dodaje obrażenia od błyskawic - długo z nią chodziłem w Feniksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:03, Budo napisał:

> Witam
> Zastanawiam się nad kupnem gry i mam kilka pytań. Wiem, że w Spellforce jest 6 ras, ale jakich? I jak to
jest z bohaterem?
> Jak się go rozwija i takie tam? Proszę o sensowną odpowiedź na moje dziwne pytania.

http://spellforce.cdprojekt.com/

google
przyjacielem internauty.


OK. Ale mogłeś sobie darować ten tekst „google przyjacielem internauty” Jak zadaje pytanie, to oczekuje konkretnej odpowiedzi. Aczkolwiek dzięki za adres strony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:02, Tomislav napisał:

Witam
Zastanawiam się nad kupnem gry i mam kilka pytań. Wiem, że w Spellforce jest 6 ras, ale jakich? I jak to jest z bohaterem?

Avatar - to "Ty" - człowiek (męższczyzna lub kobieta) - woj lub mag.
W grze kierujesz rasami: ludzi, elfów, troli, orków, ciemnych elfów i krasnoludów - czyli 3 jasne i 3 ciemne strony, każda z tych ras ma trochę inne cechy i różne surowce.
można przyzywać również bohaterów (do 5 sztuk) w podstawce i w Feniksie są to ludzie w Oddechu Zimy do dyspozycji są też inne stwory. To tak po krutce - szczegóły po szczegółowym pytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.10.2005 o 11:19, Tomislav napisał:

OK. Ale mogłeś sobie
darować ten tekst „google przyjacielem internauty” Jak zadaje pytanie, to oczekuje konkretnej odpowiedzi. Aczkolwiek
dzięki za adres strony. Pozdrawiam.


Adres strony był bardzo konkretną odpowiedzią. To nie była żadna ironia, tak sobie napisałem. Dodam jeszcze tylko że Twój bohater nie ma konkretnej profesji, ale zestaw cech który możesz dowolnie modyfikować. Tzn. od Ciebie zależy kim grasz i jak grasz. Możesz np. stworzyć wojownika, ale dla bajeru dasz mu tez możliwość władania jakąś szkołą magii. Jednak im więcej cech będziesz rozwijał tym słabszy będzie Twój hero w każdej z nich. Na początku tego nie widać, ale teraz (21 lev) widzę że nie jestem ani dobrym wojem ani dobrym magiem. Więc nie opłaca za bardzo się rozmieniać na drobne. Aha nie pakuj w broń dystansową w podstawce nie znalazłem do tej pory żadnej dobrej broni z tej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konkretne odpowiedzi i rady. Coraz bardziej ciągnie mnie do tej gry. A jak to jest z rozgrywką na sieci? Czy istnieją jakieś rankingi, czy coś? Już postanowiłem, kupię tą grę. Oczywiście w czasie trwania akcji 1+1=3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>powiedzcie mi jeszcze, czy z tymi przedmiotami mogę się udać do ww postaci od razu po ich zdobyciu, czy dopiero gdy otrzymam jakiś stosowny do tego quest?

Możesz się do nich udać od razu, bo w grze nie ma questu żebyś np. przyniósł rajtuzy goblina krawcowej, to raczej taki bonus - jeśli się domyślisz to dobrze, zostaniesz wynagrodzony jakąś fajną rzeczą; przykładowo po zaniesieniu rajtuzów krawcowej dostaniesz spodnie które pozwalają ci biegać 10% szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się