Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Jestem teraz na Pustyniach Tuskarii po uwolnieniu orka Soroka mam 2 ścieżki aby wykonać z nim misję. Albo pokonać rozzłoszczoną przez świetokractwo bóstwo pająków o imieniu Szigilla czy jak jej tam, bądź udobruchanie jej poprzez składanie ofiar z ludzi światła. wybrałem 2 opcję pierwsza ofiara poszła bez szwanku, ale przy drugiej jaskini Sorok już się ociąga ze złożeniem ofiary choć wyczyściłem teren dookoła by mógł spokojnie kontynuować ceremonię. to napotykany błąd i po prostu muszę wybrać pierwszą możliwość wykonania misji, czy jednak coś robię nie tak, czy po prostu tylko u mnie pojawił się taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 01:25, adurg napisał:

Jestem teraz na Pustyniach Tuskarii po uwolnieniu orka Soroka mam 2 ścieżki aby wykonać
z nim misję. Albo pokonać rozzłoszczoną przez świetokractwo bóstwo pająków o imieniu
Szigilla czy jak jej tam, bądź udobruchanie jej poprzez składanie ofiar z ludzi światła.
wybrałem 2 opcję pierwsza ofiara poszła bez szwanku, ale przy drugiej jaskini Sorok już
się ociąga ze złożeniem ofiary choć wyczyściłem teren dookoła by mógł spokojnie kontynuować
ceremonię. to napotykany błąd i po prostu muszę wybrać pierwszą możliwość wykonania misji,
czy jednak coś robię nie tak, czy po prostu tylko u mnie pojawił się taki problem?


Przyznam, że nigdy nie wybrałem tej opcji, jakoś mnie odrzucało to że musiałbym latać po mapie i składac jakieś ofiary. Jeśli masz save''a to proponuje się cofnąć i wybrać zabicie wielkiej pajęczycy, nie powinna stanowić większego problemu dla armii... i tak nawiasem mówiąc zanim się to zrobi lepiej postawić kilka wież obronnych przed baza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko wziąłem save''a i wybrałem pierwszą opcją, druga coś nie trybiła. Ogólnie podstawkę już mam za sobą. Teraz nieudolnie męczę się w pierwszym dodatku z lodową wiedźmą, kurcze nawet w podstawce nie miałem tak trudnej walki, babka normalnie zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 23:49, adurg napisał:

Spoko wziąłem save''a i wybrałem pierwszą opcją, druga coś nie trybiła. Ogólnie podstawkę
już mam za sobą. Teraz nieudolnie męczę się w pierwszym dodatku z lodową wiedźmą, kurcze
nawet w podstawce nie miałem tak trudnej walki, babka normalnie zniechęca


Tak, to ciężka walka (jeśli dobrze kojarzę, chodzi o walkę po przetransportowaniu krasnoludów z powrotem do lokacji z pierwszej misji?). Staraj się skupić całą siłę ofensywną właśnie na niej, olej przyzwane stworzenia, bo one chyba i tak zginą wraz z jej śmiercią. I ustaw wojsko w jakimś kącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2013 o 23:55, ManweKallahan napisał:

Tak, to ciężka walka (jeśli dobrze kojarzę, chodzi o walkę po przetransportowaniu krasnoludów
z powrotem do lokacji z pierwszej misji?). Staraj się skupić całą siłę ofensywną właśnie
na niej, olej przyzwane stworzenia, bo one chyba i tak zginą wraz z jej śmiercią. I ustaw
wojsko w jakimś kącie.


Tak dobrze kojarzysz :) Wiem, wiem, olewam stwory i staram się tylko na nią atakować, ale i tak dostaje w dupsko, Chyba już z dwa tyg w tym stoję (za każdym razem ładuję save''y przez 20 min i wychodzę; ile można podejść robić), przykuło moją uwagę by wojsko schować w jakimś kącie, może w końcu gra ruszy do przodu, bo już rączki mnie świerzbią by użyć ciemnej strony mocy (kodów) ;p na szczęście nigdy z nich nie korzystałem i mam nadzieję że nie będę musiał.
P.S. drugi dodatek do 2, Faith in Destiny dobry jest i na tym samym silniku, bo po 6 lat dopiero wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 16:09, adurg napisał:

P.S. drugi dodatek do 2, Faith in Destiny dobry jest i na tym samym silniku, bo po 6
lat dopiero wyszedł?


Nie grałem, ale z tego co wiem opinie są podzielone, a nawet negatywne. Co do silnika, to z tego co się orientuję to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w Ostrej Sklale i chcę wykonać questa na ostrze ziemi, lecz nie mogę ostrzymać tego questa od Skarviga. Może jest jakaś misja aby odblokować właśnie tą ? Nie wiem, stoje w miejscu. Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 12:56, Karols32 napisał:

Pomoże ktoś ?

Nie wiem, dawno gralem, a nawet nie pamietam czy tam bylem;)
wg tej solucji http://crpg.insi.pl/spellforce/ostra-skala/821a chyba nie ma specjalnych warunkow, chyba, ze aktywacja menhira jest wazna, a moze trzeba inne mini questy wczesniej wymienione zrobic?

filmik z gry moze cos podpowie ?
http://www.youtube.com/watch?v=aR00fvaPyvQ

Probowales pewnie juz teleportowac sie do innej lokacji i wrocic do ostrej skaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się