Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 13:46, VictoriaKinger napisał:

Powiesz jakie? PLIS!!!


Nie, nie powiem, sama zobaczysz, być może znienawidzisz ten dodatek przez to, ale zapewniam Cię, że mimo tego co teraz będzie wszystko się prawie dobrze kończy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:20, Owczary napisał:

To powiedz mi jak przejść 3 misje z misji dodatkowych(bitwa o theley) bo jakoś kiedyś to przeszlem
lecz dzis mam juz problem ;/


To bardzo proste wystarczy mieć trochę włóczników i łuczników, przy bramach północnych, zachodnich i wschodnich należy postawić po dwie wieże, nie z blisko muru i nie za daleko, tak aby ostrzał był na bramę :) Wtedy nieprzyjaciel pięknie obrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:50, Owczary napisał:

SMD_POMIO
SIEDLERKNEIPE

Nom to chyba w ten weekend się spotkamy :D
mój nick to SUPER_SMOKI138 i też siedlerkneipe ^^
Musimy przyciągnąć na swoją ciemną stronę ViktorieKinger, fajnie by było jak by z nami pograła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:50, Kamil.i.Maciek napisał:

> Powiesz jakie? PLIS!!!

Nie, nie powiem, sama zobaczysz, być może znienawidzisz ten dodatek przez to, ale zapewniam
Cię, że mimo tego co teraz będzie wszystko się prawie dobrze kończy! :-)


Po za tym kończę Krynn. No i wybiłam wszystkich wrogów za południowym mostem. Gdzie jeszcze mogę ich znaleźć (barbarzyńcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:19, VictoriaKinger napisał:

Po za tym kończę Krynn. No i wybiłam wszystkich wrogów za południowym mostem. Gdzie jeszcze
mogę ich znaleźć (barbarzyńcy).

W jakiej to jest Legendzie? :) Bo nie pamiętam nazw map..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:19, VictoriaKinger napisał:

Po za tym kończę Krynn. No i wybiłam wszystkich wrogów za południowym mostem. Gdzie jeszcze
mogę ich znaleźć (barbarzyńcy).


Ja zrobiłem tak, że sprowadziłeś śnieg i po lodzie na północny zachód, tam znalazłem też nieprzyjaciela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 14:29, Kamil.i.Maciek napisał:

To bardzo proste wystarczy mieć trochę włóczników i łuczników, przy bramach północnych, zachodnich
i wschodnich należy postawić po dwie wieże, nie z blisko muru i nie za daleko, tak aby ostrzał
był na bramę :) Wtedy nieprzyjaciel pięknie obrywa


dzieki pomoglo znowu przejde cala gre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:25, Kamil.i.Maciek napisał:

> Po za tym kończę Krynn. No i wybiłam wszystkich wrogów za południowym mostem. Gdzie jeszcze

> mogę ich znaleźć (barbarzyńcy).

Ja zrobiłem tak, że sprowadziłeś śnieg i po lodzie na północny zachód, tam znalazłem też nieprzyjaciela
:-)


Dzięki:D. Skorzystam z propozycji...Przeszedłeś już Legendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:25, Kamil.i.Maciek napisał:

> Po za tym kończę Krynn. No i wybiłam wszystkich wrogów za południowym mostem. Gdzie jeszcze

> mogę ich znaleźć (barbarzyńcy).

Ja zrobiłem tak, że sprowadziłeś śnieg i po lodzie na północny zachód, tam znalazłem też nieprzyjaciela
:-)


To Świetlista Wizja. Po za tym mam pewne "ale" do twej rady. Technologia zmiany pogody i budynek są niedostępne w Krynn. Może znasz jakiś kod?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:24, Owczary napisał:

Nieno sorrka że bytam, ale czy da sie grać w Settlers 2(10 lecie) przez internet???
Dajcie odpowiedz ;]


Dać się da, ale to strasznie czasochłonne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy czasochłonne jak szybka mapa to w godzinkę sie skończy. Ja teraz powróciłem do IV i chciałem sie zapytać Kamila lub Macka :p (siedzicie jednocześnie przy kompie jak piszecie na forum:P) czy przeszedłes/liscie wszystkie misje w IV. Ja dwa dni temu skończyłem Kampanie trojan i sie dowiedziałem czego pragnął Morbus, trochę za dużo serduszek w tym intrze było jak dla mnie. teraz robie podstawowa kampanie. To przeszedłeś wszystkie misje w IV??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 22:27, CrazyBaran napisał:

To przeszedłeś wszystkie misje w IV??

Wszystko przeszedłem w czwórce :) Od A do Z całe 2,5 roku tylko w tą grę grałem :-)
Jak masz pytania to pytaj, myślę, że bardzo wiele z tej gry pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować