Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 17:17, Gothic 12 napisał:

Tibia śmierdzi !!!!!! Zamknąć ten temat !!!!!!!!! TIBIA JEST GŁUPIA !!!!!!!!!


No, na szczęście to nie ty decydujesz, jakie tematy zamknąć. Dzięki Bogu.

And... the only one who stinks here is... you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:20, XardasiK napisał:

> Tibia śmierdzi !!!!!! Zamknąć ten temat !!!!!!!!! TIBIA JEST GŁUPIA !!!!!!!!!

No, na szczęście to nie ty decydujesz, jakie tematy zamknąć. Dzięki Bogu.

And... the only one who stinks here is... you :)


racja dobze ze nie on dacyduje ktore tematy co ok!! a po zatym za obraze pozondych gier powinien trafic do wienzienia :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2007 o 21:58, albinskia napisał:

racja dobze ze nie on dacyduje ktore tematy co ok!! a po zatym za obraze pozondych gier powinien
trafic do wienzienia :D :P


Proponuję zainstalować FF 2.0 :P
A takich jak on najlepiej ignorować, bo jego wypowiedź jest na poziomie pierwszoklasisty. Nie podałem żadnego argumentu, nie uzasadnił wypowiedzi, nic. Jak dla mnie kolejny niespełniony tibijczyk, bo właśnie oni działają wg takiego schematu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:11, Mały Herkulesik napisał:

Siema.Chciałem poprosić żeby ktoś napisał mi dokładną instrukcje na temat jak można przesłać
pacc komuć.
Prosze o szybką odpowiedz.
Z góry dzięki.


tibia.pl-->forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie Tibiii jest to nudna gra !!! Grałem w nią przez długi czas lecz później mi się znudziła gdyż nie działo się nic nowego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:13, Marcilek napisał:

Nie lubie Tibiii jest to nudna gra !!! Grałem w nią przez długi czas lecz później mi się znudziła
gdyż nie działo się nic nowego !!!


Dokładnie. Ja straciłem na nią rok życia zamiast grać w normalne gierki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:13, Marcilek napisał:

Nie lubie Tibiii jest to nudna gra !!! Grałem w nią przez długi czas lecz później mi się znudziła
gdyż nie działo się nic nowego !!!


Z tej wypowiedzi wynika, że przez długi czas nie była nudna. No chyba, że lubisz grać w nudne gry. :) Anyway powinieneś się cieszyć, że przez ten "długi czas" dostarczała ci rozrywki.

radess
>Dokładnie. Ja straciłem na nią rok życia zamiast grać w normalne gierki :(

Podaj mi definicję "normalnej gierki". Może od tego zaczniemy. Skoro ta gra jest nienormalna to po co w nią grałeś rok? Przecież to dość długi okres czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:17, Gothic 12 napisał:

Tibia śmierdzi !!!!!! Zamknąć ten temat !!!!!!!!! TIBIA JEST GŁUPIA !!!!!!!!!


LOL i stat. -.-

No cóż brak jakiejkolwiek fabuły i monotonia to największe minusy Tibii, grafika ujdzie bo liczy się grywalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 14:28, Sir Jedi napisał:

No cóż brak jakiejkolwiek fabuły i monotonia to największe minusy Tibii, grafika ujdzie bo
liczy się grywalność :)


Fabuła jest... Co prawda mało kto o niej wie i jest raczej niezauważalna podczas rozgrywki, ale jest. Składa się na nią genesis Tibii, niektóre questy, książki, legendy opowiadane przez NPC. Nie ma się co dziwić, że mało kto wie o tym, bo większość graczy skupia się jedynie na expieniu i skillowaniu, a nawet gdyby chcieli poznać Tibię od strony fabularnej to z doświadczenia wiem, że dla wielu angielski byłby przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 14:34, mroczny mrok napisał:

Questy też raczej są nudne i monotonne... Ale to w końcu jest MMORPG....


A które questy widziałeś czy chociaż wykonywałeś? Niektóre questy są ciekawe, wręcz pasjonujące. ;D Te poważniejsze questy zaczynają się dopiero od 50l-60lvl. Wcześniej jest raczej nudno, ale za to jak się idzie na Banshee quest czy Fire Axe quest to jest ciekawie. Cały obszar PoH, sam w sobie jest wielkim questem. ;) A pod nim Pits of Inferno i potężne artefakty do zdobycia. Większość ludzi zniechęca się questami już na rooku, bo są to questy typu "weź przedmiot ze skrzyni i uciekaj zanim cię zabiją", ale nie można zapominać, że są też bardzo rozbudowane zadanie, które wykonuje się po kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są też bardzo rozbudowane

Dnia 04.02.2007 o 14:40, Luke Shadow napisał:

zadanie, które wykonuje się po kilka godzin.


Wiem, moi koledzy grają w Tibię niemiłosiernie i kilka questów wykonywali przy mnie. Ale to i tak tyczy się zabijania potworów i wypadu ze skarbem.
No chyba że istny labirynt Desert Quest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz argumentów ?! Chćby na grafika!Wszystko kwadratowe i te nazwy typu "cyce"i różnego rodzaju głupoty.Ale najgorsza jest grafa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:23, Gothic 12 napisał:

Chcesz argumentów ?! Chćby na grafika!Wszystko kwadratowe i te nazwy typu "cyce"i różnego rodzaju
głupoty.


Hmm... A odpowiedz sobie kto wymyślił taką nazwę... Taaak, właśnie fani. Oryginalna nazwa to cyclops.

Dnia 04.02.2007 o 15:23, Gothic 12 napisał:

Ale najgorsza jest grafa !!


A do czego ci grafika w takiej grze?... Grafa jest dodatkiem. Tworząc tą grę postawiono na grywalność, klimat (którego już i tak nie ma) i niskie wymagania sprzętowe i przy okazji jest za darmo. Nie wspominając już o tym, że na grafice 2D oparta jest cała mechanika gry, dzięki czemu wojny stają się ciekawsze, bo nie wystarczy mieć najlepszą postać, ale trzeba też pomyśleć podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:23, Gothic 12 napisał:

Chcesz argumentów ?! Chćby na grafika!Wszystko kwadratowe i te nazwy typu "cyce"i różnego rodzaju
głupoty.Ale najgorsza jest grafa !!


Moim zdaniem nie grafa jest tam najgorsza. Tragedia w tej grze jest według mnie masa noobków (czytaj dzieci) które to używaja zwrotów typu: plx fre itens... Takie texty to w Tibi podstawa, wiem bo grałem. Zresztą zobaczcie foto. Ono bardzo dobrze oddaje to co poweidziałem.

20070204161643(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:32, Luke Shadow napisał:

Fabuła jest... Co prawda mało kto o niej wie i jest raczej niezauważalna podczas rozgrywki,
ale jest. Składa się na nią genesis Tibii, niektóre questy, książki, legendy opowiadane przez
NPC. Nie ma się co dziwić, że mało kto wie o tym, bo większość graczy skupia się jedynie na
expieniu i skillowaniu, a nawet gdyby chcieli poznać Tibię od strony fabularnej to z doświadczenia
wiem, że dla wielu angielski byłby przeszkodą.


Haha, nie nazywaj fabułą parę opowiadań na Tibia.com + parę opowiadań stworzonych przez graczy. Co do questów, to nie są nudne np. wykonanie dezerta na pvp gdzie idziesz z o wiele wyższymi lvl to jest przeżycie.

Gothic 12 - młody jesteś i w nie wiele gier grałeś. Z łatwością wymienię Ci parę gierek w które zagrałbym z wielką ochotą a mają gorszą grafikę niż TIBIA.

Masa Noobów która zalała Tibie jest najważniejszym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:15, Sir Jedi napisał:

wykonanie dezerta na pvp gdzie idziesz z o wiele wyższymi
lvl to jest przeżycie.

Zadne przeżycie, sprytny gracz wylogowywuje się w pomieszczeniu z nagrodami.

Dnia 04.02.2007 o 19:15, Sir Jedi napisał:

Masa Noobów która zalała Tibie jest najważniejszym problemem.

Dokładnie. To bardzo duży minus Tibi. Co gorsza większość z nich to Polacy :( W dodatku w innym jezyku niż polski sobie z nimi nie pogadasz... Utrudnia to granie.

Ogólnie jednak sam zaprzestałem grania, z powodu przeświadczenia o ogromnych stratach na wysokim lvl wrazie śmierci. Każdy kto padł na wyższym niż 45 lvl wie o czym gadam. A poza tym ograniczenia Facc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować