Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

13 lat sobie liczę, ale wiek nie ma tu nic do rzeczy bo mój brat ma 18 i też tak ma ;p. Może jesteśmy obaj nienormalni ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tibia jest ciekawa tak do ~30lvlu :) Ja doszedłem do 21 i mi się znudziło. W Tibii po prostu nie ma co robić, w przeciwieństwie do takiego Runescape, gdzie jest kupa rzeczy do zrobienia (swoją drogą, też mi się już znudziło :P ).

Byłem lekko uzależiony od Tibii, byłem tego świadom. Mogłem przestać w to grać, ale po prostu nie chciałem :) Po kilku miesiącach po prostu już nie odczuwałem chęci ponownego jej włączenia.

A teraz, z racji tego, że moi kumple, sąsiad i brat znowu grają, zainstaluję sobie Tibie na Linuksie (bo z niego korzystam), zrobie knighta 15lvla ze skillami 80/80 i sprzedam. Czasu będę miał sporo, bo Tibia sobie będzie działała w tle, a ja udzielał się w społeczności polskiego internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tibia jest ciekawa tak do ~30lvlu :) Ja doszedłem do 21 i mi się znudziło. W Tibii po prostu nie ma co robić, w przeciwieństwie do takiego Runescape, gdzie jest kupa rzeczy do zrobienia (swoją drogą, też mi się już znudziło :P ).

Byłem lekko uzależiony od Tibii, byłem tego świadom. Mogłem przestać w to grać, ale po prostu nie chciałem :) Po kilku miesiącach po prostu już nie odczuwałem chęci ponownego jej włączenia.

A teraz, z racji tego, że moi kumple, sąsiad i brat znowu grają, zainstaluję sobie Tibie na Linuksie (bo z niego korzystam), zrobie knighta 15lvla ze skillami 80/80 i sprzedam. Czasu będę miał sporo, bo Tibia sobie będzie działała w tle, a ja udzielał się w społeczności polskiego internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2007 o 20:33, Zyzio Ziom napisał:

A teraz, z racji tego, że moi kumple, sąsiad i brat znowu grają, zainstaluję sobie Tibie na
Linuksie (bo z niego korzystam), zrobie knighta 15lvla ze skillami 80/80 i sprzedam.


Po co? :P Tzn po co najtowi na 20lvl skille 80/80? Takie skille ja miałem na 45lvlu, a i tak wszyscy byli zdziwieni i mało kto miał wyższe niż ja (na tym lvlu). Najt na 15lvlu nawet nie wykorzysta dobrze takich skilli, bo damage zależy też od lvlu. Bardziej się opłaca to "wyważyć". Poza tym, takie skille nie uchronią przed PK, bo postać na 15lvl i tak schodzi na 2 SD od porządnego sorca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 21:55, witek194 napisał:

czy tibia to nie jest kolejna gra z serii lego??


Nie, nie jest. T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmumiem ludzi, ktorzy kupuja takie wychodowane postacie.Jaka oni maja przyjemnosc grania postacia zrobiona przez kogos.Ja wole sam dojsc do konca i sie cieszyc ze swojej wlasnje postaci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2007 o 20:35, Zyzio Ziom napisał:

Linuksie (bo z niego korzystam), zrobie knighta 15lvla ze skillami 80/80 i sprzedam.


Nie jest to możliwe,na samym skillowaniu na rotach (na tym lvl na slimy nie pójdziesz) wbije ci sie sam około 30lvla zanim wbijesz takie skile :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2007 o 01:11, Manieklbl napisał:

Nie jest to możliwe,na samym skillowaniu na rotach (na tym lvl na slimy nie pójdziesz) wbije
ci sie sam około 30lvla zanim wbijesz takie skile :p


Po pierwsze, z lvlem przesadziłeś, a po drugie może trenować na slimach, albo z innym graczem. Wtedy nie będzie lvlował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:07, Szympek napisał:

Wątpię aby 15lvl przeżył trening na slimach :P.


Dlaczego nie? Z dobrym sprzętem, przede wszystkim tarczą, stałymi dostawami jedzenia (na exure) i jakoś pójdzie. A nawet jeśli nie, to zawsze zostaje trening z innym graczem. Trochę się trzeba pomęczyć z przygotowywaniami, ale później jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:09, Luke Shadow napisał:

> Wątpię aby 15lvl przeżył trening na slimach :P.

Dlaczego nie? Z dobrym sprzętem, przede wszystkim tarczą, stałymi dostawami jedzenia (na exure)
i jakoś pójdzie. A nawet jeśli nie, to zawsze zostaje trening z innym graczem. Trochę się trzeba
pomęczyć z przygotowywaniami, ale później jest ok.

Ja grałem na non pvp więc zapomnialem że na pvp jest taka możliwość że można z graczem.A na slimach nie ma szans 15lvlem nawet w mms,slimy sa mocne nawet 60lvli potrafia jebnac za 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:07, Szympek napisał:

Wątpię aby 15lvl przeżył trening na slimach :P.


Oj nie powiedziałbym jak masz dobre skille, wytrenowane na monku to da radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:28, driv4r napisał:

Ja nie gram w tibie ale graem miałem 12 poziom i mnię okradli teraz uważam tibię za szajs


BO Cię okradli Noobie, dlatego uważasz Tibie za szajs.

NooBki: nie piszcie postów typu: Tibia to LIPAAAAAAAA, Tibia TO szajS, czy Tibia jest beznadziejna ponieważ nie potrzebnie spamujecie, STATY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:32, Sir Jedi napisał:

BO Cię okradli Noobie, dlatego uważasz Tibie za szajs.

NooBki: nie piszcie postów typu: Tibia to LIPAAAAAAAA, Tibia TO szajS, czy Tibia jest
beznadziejna ponieważ nie potrzebnie spamujecie, STATY!!!


Czy ja się czepiam twojego zdania co do tibi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego :) Fakt, że Tibia jest nudna nie oznacza, że to szajs. Wiadomo, że gra jest jaka jest grafiką nie powala a i można przez nią zabić kogoś albo przynajmniej pobić (mame) to jak ktoś nie ma kompa do gier i nie musi chodzić do szkoły :P to jest w co grać. Tyle, że jak ktoś się za bardzo w to wciągnie to ciężko mu się odciągnąć od kompa, a wtedy potrzebna jest kuracja anty-komputerowa. Znam kilku takich ludzi co maniaczyli w to strasznie ale pojechali gdzieś na wakacje i jak wrócili to już ich nie ciągło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:34, driv4r napisał:

Czy ja się czepiam twojego zdania co do tibi????

Co prawda nie jest to pytanie skierowane do mnie lecz do Sir Jedi, lecz odpowiem Tobie.
Nie. Nie czepiasz się zdania Sir Jedi o Tibi. Ale on sam sie ciebie słusznie czepia. Hasła tego typu jak "Tibia to szajs" i tym podobne to SPAM! Dlaczego? A jakie dałeś uzasadnienie? Żadne. TO, że Cię okradli? Rany i tyle? No wybacz ale się nie wysiliłeś. Jeśli byś powiedział, że Tibi nie lubisz ponieważ jest taka a taka, ma takie a takie niedogodności, gra nie należy do przyjemnych ponieważ tak i siak. Argument + uzasadnienie. Nic trudnego. Wtedy nikt by do ciebie nie miał pretensji o spamowanie na forum. W dodatku nikt nie mógł by się czepiać opini, bo niby dlaczego? Każdy ma tutaj swoje prawo do własnego zdania i nikt nie może mu tego zabronić. Tym bardziej jeżeli się sensownie argumentuje swoje odpowiedzi.
Tyle mojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować