Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komentarz w sprawie wycieku danych osobowych klientów sklepu gram.pl

31 postów w tym temacie

Dobrze, że komentarz w tej sprawie się pojawił. A, że aż tak mnie to nie ukuło (zmieniłem miejsce zamieszkania dawno temu z trzy razy) to tak naprawdę jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, gdy logowałem się do sklepu Gram.pl, żeby złożyć zamówienie po wstukaniu swojego adresu e-mail i hasła zalogowałem się na konto zupełnie obcej mi osoby. Nie dość, że miałem dostęp do jej danych osobowych to i jeszcze spokojnie mogłem zrobić na tę osobę zakupy. Wysłałem w tej sprawie e-mail do Gram.pl, ale odpowiedzi żadnej nie otrzymałem. Tak, więc zaistniała sytuacja nie jest jedynym i nie jest tylko incydentem. Coś z Waszym systemem jest nie tak, jak być powinno, a przynajmniej na tamtą chwilę nie było. Takie rzeczy nie mają prawa w ogóle zaistnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakieś 1,5 roku temu miałem dokładnie to samo ;) wylogowałem się i napisałem o tym gdzieś na forum wtedy. Oczywiście jak w każdej niewygodnej sprawie dla gramu cisza :)

Co do tego wycieku z jednej strony niby oburzenie o nic z drugiej strony jeżeli wtedy nie było informacji (a nie pamiętam by była) tak informowanie teraz jest po prostu żałosne i już by mozna było na upartego wyciągać konsekwencje gdyby ktoś to sobie do serca wziął.

Ale było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nawet nie mam tego maila na ktorego sie wtedy tutaj rejestrowalem, podejrzewam ze nie jestem odosobnionym przypadkiem, wiec szkodliwosc tego zdarzenia jest raczej znikoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować