Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Criterion: co chcielibyście zobaczyć w Burnout Paradise 2?

38 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2013 o 10:26, Scorpio100 napisał:

Licencjonowane samochody.


Marzenie ściętej głowy ;). Moim zdaniem Burnout Paradise 2 powinien zawierać ciekawe tryby dla wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, to mi wystarczyłoby pozostanie przy mechanice z Burnout: Paradise i może tylko (aczkolwiek nie jest to konieczne) poprawienie grafiki.
No i zawsze patrzę przychylnym okiem na umożliwienie graczom korzystania z własnych nagrań podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 10:55, Dared00 napisał:

Czego NIE chicałbym zobaczyć w BP2? Otwartego miasta.

Marzenie ściętej głowy.


To dobrze :P
Widzę, że należysz do grupy, która nie przestawiła się po starych Burnoutach, na otwarty świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 11:04, Diverso napisał:

To dobrze :P
Widzę, że należysz do grupy, która nie przestawiła się po starych Burnoutach, na otwarty
świat?

Próbowałem się przestawić, i nawet już zaczynałem się przywyczajać, ale potem znowu odpaliłem Revenge''a.

Paradise w porównaniu do Revenge''a i poprzednich Burnoutów był diabelnie wolny i monotonny. Dodatkowo szukanie wyścigów irytowało. Otwarte światy w ścigałkach to dla mnie po prostu bardzo irytujący system menusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby po prostu dodać w Paradise opcję, żeby od razu wskoczyć do wyścigu. Mnie osobiście strasznie się podobał otwarty świat w BP, ale czasem chciałem odpalić konsolę tylko po to, żeby zaliczyć kilkadziesiąt takedown''ów, bez zbędnego szukania odpowiedniego wyścigu i straty czasu na dojazd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki ma być Burnout Paradise 2?

Taki jak prawdziwe Burnouty, czyli to co było przed nudnym, monotonnym i imo źle zaprojektowanym Paradise. Innymi słowy - niech wrócą do korzeni, ponieważ ich najnowszy Burnout zasysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie: wolałbym zamknięty świat i to co dostałem grając w Takedown :) Paradise był fajny, ale kurczę... podobnie jak w nowym Most Wanted nie podoba mi się taka forma podania gry. Ale zobaczymy co to będzie. Gra pewnie będzie zjadliwa i smaczna, ale nie wierzę że posiedzę przy niej dłużej niż jakieś 10h max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może warto by pójść trochę w stronę powieści "siły rynku" richarda morgana. Pojedynki na drodze to poważna sprawa. Można w ten sposób zabić kogoś z konkurencyjnej korparacji i potem jeździć w obawie przed zemstą. A gdyby komuś takiemu w ramach zemsty ukatrupić kogoś z rodzinki to spawa staje sie naprawdę osobista i multi szaleje ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, o to moja lista życzeń:
- Autolog (Crashlog?), to by znacznie zwiększyło grywalność gierki oraz element społeczny.
- Photo Mode for crying out f*****n'' loud jak to niektórzy mawiają
- optymalizacja na wysokim poziomie
- przesadyzm w każdym calu jak na Burnout''a przystało
- tryb normalnych szybkich wyścigów multi, czasami chce się wejść na jeden szybki wyścig, więc zabawa z tymi lobby itd. jest szalenie nieefektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować