Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Bartkowi Żarkowi ze sklepu gram.pl (gry cyfrowe)

194 postów w tym temacie

Witamy w wątku dedykowanym wszystkim kwestiom związanym z zakupami gier cyfrowych w sklepie gram.pl - na Wasze pytania odpowiadają tutaj pracownicy sklepu.

Podstawowe informacje dotyczące funkcjonowania sklepu, znajdziecie tutaj:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp

Pytania dotyczące oferty gier podełkowych w sklepie gram.pl: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166

W pilnych sprawach prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta: Poprzez formularz: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
lub telefon: 022 33 22 232 (pon-pt 10:00 - 17:00)

Jeśli macie pytania lub uwagi dotyczące odbiorów osobistych w sieci salonów Sferis, zapytajcie Konsula Action S.A.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968
Z pozdrowieniami,
Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
Otrzymałem potwierdzenie zrealizowania płatności za preorder edycji cyfrowej Crysis 3 wraz z informacją o możliwości pobrania klucza. Plik, który powinien go zawierać jest jednak pusty. Czy klucze będą udostępniane dopiero w dniu wysyłek wersji pudełkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 09:25, Michalos napisał:

Witam serdecznie,
Otrzymałem potwierdzenie zrealizowania płatności za preorder edycji cyfrowej Crysis 3
wraz z informacją o możliwości pobrania klucza. Plik, który powinien go zawierać jest
jednak pusty. Czy klucze będą udostępniane dopiero w dniu wysyłek wersji pudełkowych?


proszę o przesłanie numeru zamówienia na dok@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać w jaki sposób wygląda ściąganie gier Milestone z dystrybucji elektronicznej? To jasne, że wszystkie gry z oferty cyfrowej wydawane przez EA aktywują się na Origin, a jak jest w tym wypadku? Po opisie wnioskuje, że dostarczacie link i klucz do nobox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chciałbym się zapytać czy jest możliwość dodania Prince of Persia Zapomniane Piaski do paczki już zamówionej z grą Crysis 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 01:33, Herr_Pietrus napisał:

Chciałem zapytać w jaki sposób wygląda ściąganie gier Milestone z dystrybucji elektronicznej?
To jasne, że wszystkie gry z oferty cyfrowej wydawane przez EA aktywują się na Origin,
a jak jest w tym wypadku? Po opisie wnioskuje, że dostarczacie link i klucz do nobox?


Do części gier Milestone wymagane jest tylko pobranie pliku z grą , do części pliku z grą oraz klucza aktywacyjnego.
Nie jest to powiązane z żadną platformą dystrybucji kluczy typu nobox.
Jest to klucz odrazu do pliku sciagniętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 19:27, Qetri napisał:

Witam,
Chciałbym się zapytać czy jest możliwość dodania Prince of Persia Zapomniane Piaski do
paczki już zamówionej z grą Crysis 3


niestety nie ma takiej mozliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 19:49, pat_ron napisał:

Do części gier Milestone wymagane jest tylko pobranie pliku z grą , do części pliku z
grą oraz klucza aktywacyjnego.
Nie jest to powiązane z żadną platformą dystrybucji kluczy typu nobox.
Jest to klucz odrazu do pliku sciagniętego


Czyli rozumiem, że plik z grą jest udostępniany na waszych własnych serwerach? Zastanawiam się po prostu, jak będzie wygalać ponowne ściągniecie po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 10:54, Herr_Pietrus napisał:

> Do części gier Milestone wymagane jest tylko pobranie pliku z grą , do części pliku
z
> grą oraz klucza aktywacyjnego.
> Nie jest to powiązane z żadną platformą dystrybucji kluczy typu nobox.
> Jest to klucz odrazu do pliku sciagniętego

Czyli rozumiem, że plik z grą jest udostępniany na waszych własnych serwerach? Zastanawiam
się po prostu, jak będzie wygalać ponowne ściągniecie po jakimś czasie.


tak dokładnie wszystkie pliki są przechowywane na naszym serwerze i tam też będą zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem u Was grę w wersji cyfrowej. Battlefield 3 Premium Edition. Gra była prezentem dla chorego kolegi, który leży w szpitalu. Kupiłem kod produktu. Okazało się po tygodniu kiedy pojechałem do kolegi wraz ze znajomym, że wy sprzedaliście mi kod do Battlefield Limted Edition... A to różnica ogromna !!! Nie ma dostępu do wszystkich dodatków jakie są w Premium !!! To jest oszustwo !!! Nr zamówienia WV01341346 Kupiłem od Was grę, która się nie zgadza z Waszym opisem !!! Moje nazwisko Łukasz Latkowski. Teraz ja chcę zwrotu pieniędzy, bo w sklepie Origin ta wersja jest za 89 zł, a nie jak u Was za 129,90 zł !!! Weźcie sobie ten kod produktu i oddajcie mi pieniądze oszuści !!! Mam potwierdzenie na mailu. Nie wymigacie się !!! Jeśli mi nie oddacie pieniędzy, to sprawa trafi do rzecznika praw konsumenta !!! Proszę o natychmiastowy odzew !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 11:43, majowy86 napisał:

Witam. Kupiłem u Was grę w wersji cyfrowej. Battlefield 3 Premium Edition. Gra była prezentem
dla chorego kolegi, który leży w szpitalu. Kupiłem kod produktu. Okazało się po tygodniu
kiedy pojechałem do kolegi wraz ze znajomym, że wy sprzedaliście mi kod do Battlefield
Limted Edition... A to różnica ogromna !!! Nie ma dostępu do wszystkich dodatków jakie
są w Premium !!! To jest oszustwo !!! Nr zamówienia WV01341346 Kupiłem od Was grę, która
się nie zgadza z Waszym opisem !!! Moje nazwisko Łukasz Latkowski. Teraz ja chcę zwrotu
pieniędzy, bo w sklepie Origin ta wersja jest za 89 zł, a nie jak u Was za 129,90 zł
!!! Weźcie sobie ten kod produktu i oddajcie mi pieniądze oszuści !!! Mam potwierdzenie
na mailu. Nie wymigacie się !!! Jeśli mi nie oddacie pieniędzy, to sprawa trafi do rzecznika
praw konsumenta !!! Proszę o natychmiastowy odzew !!!



Witam serdecznie,

oczywiście się tym zajmiemy, przekaże do DOK, w poniedziałek się nasz pracownik się z Panem skontaktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby sprawa się wyjaśniła i rozstrzygnęła. Pozytywnie. To nie jest mała kwota! Tym bardziej proszę się nie dziwić, że poczułem się zbulwersowany... Czekam na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 17:51, Kajmal napisał:

Czy będzie jeszcze, możliwość zakupu DLC(Revolution) do Black Opsa 2?

Niestety firma LEM wstrzymała wydanie tego dodatku w Polsce, trudno powiedzieć, kiedy będzie dostępny u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
Otrzymałem potwierdzenie zrealizowania płatności za preorder edycji cyfrowejStarcraft II HotS wraz z informacją o możliwości pobrania klucza. Plik, który powinien go zawierać jest jednak pusty. Premiera była dzisiaj - jednak dalej nie mozna pobrac kodu.

prosil bym o szybka interwencje w tym temacie

- nr zamowienia - WS00291344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówilam resident evil 6 pre order u was z mysla ze dostane ta gra dzien przed premiera, tak jak to macie napisane "najpozniej dzien przed premiera", lub, "ciesz sie gra kiedy inni czekaja"... premiera 22 marzec. 21 marca dostaje meila ze gra zostala wyslana, wiec moje pytanie brzmi czy bede musiala na ta gre czekac caly dzien czy moze jednak bede mogla ja odebrac od rana? a i jeszcze jedno, gdybym wiedziala ze gre i tak bede miala w dzien premiery to kupila bym ją normalnie w sklepie z pewnascia ze bede miala ją od rana, a nie teraz bede czekac niewiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 00:06, raksasza napisał:

zamówilam resident evil 6 pre order u was z mysla ze dostane ta gra dzien przed premiera,
tak jak to macie napisane "najpozniej dzien przed premiera", lub, "ciesz sie gra kiedy
inni czekaja"... premiera 22 marzec. 21 marca dostaje meila ze gra zostala wyslana,
wiec moje pytanie brzmi czy bede musiala na ta gre czekac caly dzien czy moze jednak
bede mogla ja odebrac od rana? a i jeszcze jedno, gdybym wiedziala ze gre i tak bede
miala w dzien premiery to kupila bym ją normalnie w sklepie z pewnascia ze bede miala
ją od rana, a nie teraz bede czekac niewiadomo ile

Chodzi o pewnie tekst: "Ponad 90% naszych klientów otrzymało grę najpóźniej dzień przed premierą".
Jest to prawda, bo najlepiej sprzedające się gry (głównie premiery Electronic Arts) dostajemy 2-3 dni przed premierą. Inne, "mniejsze" tytuły otrzymujemy najpóźniej dzień przed premierą, więc do naszych klientów trafiają w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mieszkam w UK i bardzo chciałbym kupować gry w polskiej wersji językowej. Czy oferta sprzedaży gier w wersji cyfrowej obowiązuje także za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować