Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Bartkowi Żarkowi ze sklepu gram.pl (gry cyfrowe)

194 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2013 o 15:07, vigusek napisał:

Witam.
Mieszkam w UK i bardzo chciałbym kupować gry w polskiej wersji językowej. Czy oferta
sprzedaży gier w wersji cyfrowej obowiązuje także za granicą?


Na chwilę obecną sprzedaż cyfrowa jest możliwa tylko na terenie Polski, ale pracjemy nad tym aby w przyszłości była taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już poruszyłem wątek Crusader Kings 2:
w trakcie zakupów nie bylem w stanie dodać do jednego koszyka The Old God i któregokolwiek z "pomniejszych" DLC (norse portraits np), co zmusiło mnie do paru kliknięć więcej i 2 róznych zakupów ;)
Is that a bug or feature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 11:47, loczekzord napisał:

Skoro już poruszyłem wątek Crusader Kings 2:
w trakcie zakupów nie bylem w stanie dodać do jednego koszyka The Old God i któregokolwiek
z "pomniejszych" DLC (norse portraits np), co zmusiło mnie do paru kliknięć więcej i
2 róznych zakupów ;)
Is that a bug or feature?

Tia tak to wygląda faktycznie, zmienimy na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do pre-ordera Europy Universalis IV, niestety nie dostałem odpowiedzi w innym wątku:

Jest on na takich samych warunkach, jak kupienie na steamie (tj. dostanę też pre-purchase bonusy, DLC ogłoszone w czerwcu, lipcu i sierpniu - czyli 100 years war unit pack i te kilka niezapowiedzanych jeszcze) czy po prostu teraz sobie zamawiam normalne EU IV, które dostanę około premiery(bez wspomnianych DLC)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Padł mi CDROM. A posiadam na płytach oryginalnego MASS EFFECT Platynowa Kolekcja Edycja Rozszerzona. Da sięjakoś pobrać klienta gry? Grę zarejestrowąłem na EA ale tam nie moge nic znaleźć. Tylko mass effect 2 i 3 tam jest. Czy tutaj z gram.pl można jakoś klienta gry pobrać i zainstalowac? Próbowąłem w STEAM ale tam mi tego klucza nie przyjmuje. Pewnie dlatego że to platynowa kolekcja... sam nie wiem. Mass effect zakupiłem jakies 4 lata temu plus minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 18:55, Blackart69 napisał:

Kupiłem Company of Heroes 2 w preorderze ale nie dostałem dodatkowych bonusów - skórek
do czołgów i dodatkowych generałów.

jest dodatkowy kod do DLC dostepny w szczegolach zamowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 09:12, BartonPL napisał:

Witam, mam pytanie co do pre-orderu Company of Heroes 2... ile trzeba czekać na otrzymanie
klucza? (zakup wersja cyfrowa)

chyb zrealizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym może dostał odpowiedź?

"Czy pre-order Europy Universalis IV na takich samych warunkach, jak na Steamie (tj. dostanę też pre-purchase bonusy, DLC ogłoszone w czerwcu, lipcu i sierpniu - czyli 100 years war unit pack i te kilka niezapowiedzanych jeszcze) czy po prostu teraz sobie zamawiam normalne EU IV, które dostanę około premiery(bez wspomnianych DLC)?"

już nawet napisałem do pomocy sklepu gram.pl, ale minęły 3 dni i nikt mi nie odpowiedział....chyba będę musiał zrezygnować z zamówienia więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będą w ofercie sklepu wiedźmińskie puzzle jako osobny produkt? Na razie widzę tylko zestawy z grą, którą posiadam i nie mam komu sprezentować kolejnego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 11:09, Zb4wiciel napisał:

A ja bym może dostał odpowiedź?

"Czy pre-order Europy Universalis IV na takich samych warunkach, jak na Steamie (tj.
dostanę też pre-purchase bonusy, DLC ogłoszone w czerwcu, lipcu i sierpniu - czyli 100
years war unit pack i te kilka niezapowiedzanych jeszcze) czy po prostu teraz sobie zamawiam
normalne EU IV, które dostanę około premiery(bez wspomnianych DLC)?"

już nawet napisałem do pomocy sklepu gram.pl, ale minęły 3 dni i nikt mi nie odpowiedział....chyba
będę musiał zrezygnować z zamówienia więc...

tak jak steam wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy zechce pan odpowiedzieć na pytanie: czy cena gry w sklepie ma wpływ na zysk dystrybutora/wydawcy? Mianowicie, często mogę spotkać się z ogromnymi różnicami w cenach gier oraz ze spadkiem cen gier wraz z upływem czasu.

Czy więc dystrybutor/wydawca zarabia odpowiednio mniej wraz z obniżką cen w sklepach, czy też po prostu sprzedawcy zmniejszają swoją marżę?

Czy np. gra SimCity, którą obecnie mogę kupić za 60 zł, da taki sam zysk dystrybutorowi/wydawcy jak ta kupiona przy 120 zł? Nie mówię oczywiście o tańszych seriach, które pewnie oznaczają inne umowy. Chodzi mi o sytuację, gry cena gry spada od premiery o połowę, ale dalej jest to te same pudełko, co przy premierze. Czy traci tu po prostu sprzedawca, który nie umiał sprzedać towaru? Czy też może jest inaczej?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy Dragon Commander, którego spolszczenie będzie dostępne dopiero za m-c będzie wydany w PL - chodzi mi o instrukcję, pudełko i wszystkie "fizycznie namacalne" elementy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że z kart Total War: Rome 2 zniknęły informacje o DLC Pakiet Kultur Greckich. Coś się stało i gram.pl nie otrzyma kodów na dodatek czy jakiś błąd? Ponadto jesli to błąd: DLC dotyczy tylko zamówień na wersję pudełkową gry czy również na tańszą edycję cyfrową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kiedy w ofercie waszego sklepu będzie znów dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7, karta graficzna GeForce gtx 660M
Napisałem do Was 2 e-maile, niestety bez jakiejkolwiek odpowiedzi po 24 h.
Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować