Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Bartkowi Żarkowi ze sklepu gram.pl (gry cyfrowe)

194 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2014 o 10:10, elambasadore napisał:

Jak zwykle w przypadku takich sytuacji proszę o podanie numeru zamówienia.


Zamówienie numer QN01221452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujacy problem- chce nabyc 3 gry w dystrybucji cyfrowej, zalozylem i aktywowalem konto, nastepnie umiescilem wybrane 3 gry w koszyku, wybralem metode platnosci, wybralem czy chce paragon czy fakture, podalem imie, nazwisko i gdy chce finalizowac zamowienie nic sie nie dzieje- strona wraca do wpisywania imienia i nazwiska i nie idzie dalej a powinno przejsc do realizacji platnosci- usilowalem zlozyc zamowienie na przegladarkach IE najnowszy, Chrome, Opera i "wisi" w tym samym miejscu. Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 13:34, Wojtekm33 napisał:

Mam nastepujacy problem- chce nabyc 3 gry w dystrybucji cyfrowej, zalozylem i aktywowalem
konto, nastepnie umiescilem wybrane 3 gry w koszyku, wybralem metode platnosci, wybralem
czy chce paragon czy fakture, podalem imie, nazwisko i gdy chce finalizowac zamowienie
nic sie nie dzieje- strona wraca do wpisywania imienia i nazwiska i nie idzie dalej a
powinno przejsc do realizacji platnosci- usilowalem zlozyc zamowienie na przegladarkach
IE najnowszy, Chrome, Opera i "wisi" w tym samym miejscu. Co sie dzieje?

juz po problemie- widocznie byly chwilowe problemy na stronie- po godzinie zamowienie poszlo i juz zostalo zrealizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 17:22, elambasadore napisał:

Powinno być już ogarnięte:)


Tak - już zostało ogarnięte. Wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
właśnie zauważyłem, że można już zamawiać Catlevanie 2 na PC :) Mam tylko jeszcze jedno pytanie: czy wiadomo coś w sprawie EK (będzie/nie będzie)? Jeszcze raz przperaszam za kłopot (pytanie w niewłaściwym dziale) i z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 12:40, dudi92 napisał:

Hej,
właśnie zauważyłem, że można już zamawiać Catlevanie 2 na PC :) Mam tylko jeszcze jedno
pytanie: czy wiadomo coś w sprawie EK (będzie/nie będzie)? Jeszcze raz przperaszam za
kłopot (pytanie w niewłaściwym dziale) i z góry dzięki za odpowiedź.


Niestety edycja kolekcjonerska nie będzie dostępna w naszym sklepie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały wątek zacząłem tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=91759&u=8

A tu streszczenie:
Zakupiłem cyfrową wersję gry To The Moon. Dostałem na maila kod, ale nie ma informacji gdzie mam go wpisać.
Link do pobrania gry (swoją drogą bardziej niewidoczny chyba nie mógłby być): http://www.wirtualnypunkt.pl/to_the_moon_[dobra_gra]_[wersja_esd],0,3398.html
Prowadzi do "Produkt chwilowo niedostępny".

Co teraz mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2014 o 22:24, ronin_o napisał:

Cały wątek zacząłem tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=91759&u=8

A tu streszczenie:
Zakupiłem cyfrową wersję gry To The Moon. Dostałem na maila kod, ale nie ma informacji
gdzie mam go wpisać.
Link do pobrania gry (swoją drogą bardziej niewidoczny chyba nie mógłby być): http://www.wirtualnypunkt.pl/to_the_moon_[dobra_gra]_[wersja_esd],0,3398.html
Prowadzi do "Produkt chwilowo niedostępny".

Co teraz mam zrobić?


Przepraszam za całą sytuację - nie dostaliśmy od wydawcy "zaktualizowanych" kluczy. Wysłaliśmy maila do wydawcy z prośbą o wysłanie nowej partii kluczy i mam nadzieję, że w poniedziałek już wszystko będzie naprawione. Oczywiście w takiej sytuacji przewidujemy zwrot pieniędzy. Proszę o podanie numeru zamówienia, a osobiście skieruję sprawę do DOK-u i przypilnuję żeby problem został rozwiązany jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować