Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Zauważyłem u niektórych ludzi na innych forach w podpisach informacje o grach, w jakie dany ktoś grał w danym tygodniu i ogólnie. Mógłby mi ktoś wyjaśnić ten program/usługę bardziej obszernie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-Fire to komunikator internetowy stworzony specjalnie dla graczy - po zassaniu tego programu i rejestracji będziemy mogli rozmawaić z innymi graczami posiadającymi ten program (np. ja gram w Guild Wars - ty grasz w WoW''a a możemy sobie gadać ;P) Można zrobić drużynowego Voice-Chata (np: na clanówki)... Program prowadzi statystyki "przegranych" godzin w daną grę - można tym programem robić screenshoty które później pokazujesz w swoim profilu... Program ma naprawdę wiele opcji - i może być naprawdę przydatny :).

Mój Profil:
http://www.xfire.com/profile/krzysztofk91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój profil: http://profile.xfire.com/lukaszeq

Ja tego programu używam już od równo roku i musze przyznać, że bardzo ułatwił mi życie. Dowiedziałem się, ile czasu marnuję przed kompem grając. ;) Poznałem masę ciekawych ludzi (polskich znawców WOWa, holenderskich specjalistów od ET - greetz 2 ultraplus and snake, probably you aren''t reading this text;)). Moim zdaniem to ciekawy program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry program ujatwiający komunikację z innymi graczami i wirtualną rozrywkę :) Zauważyłem ,że coraz więcej osób zaczyna go używać.Możesz spokojnie rozmawiać np. grając w grę i nie wychodząc z niej. Ogólnie bardzo przydatny komunikator :)
Mój profil:
www.xfire.com/profile/mateosik13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XFire w jakiś sposób "podłącza się" do ekranu gry i dopisuje swoje okno, używając DirectXa (ale głowy nie dam), dzięki czemu nie koliduje z grą, nie migocze, jak czasami okna GG (np. o otrzymanej wiadowości), nie minimalizuje gry, ale pojawia się ładnie pięknie, a ty tylko używasz jakiegoś skrótu klawiszowego i gadasz, nie przerywając mordowania ;) Jedną z dodatkowych funkcji jest liczenie czasu spędzonego na graniu w różne gry (choć jak próbowałem, to w wypadku niektórych gier działa to zawdonie) oraz możliwość uzyskania linku do obrazka z odpowiednimi danymi, który możesz umieścić np. w podpisie na jakimś forum czy na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój profil
http://www.xfire.com/profile/ttbos

ja tego cudenka uzywam do kumunikacji miedzy kolegami z danej gry lub tez innych bajerów ktore ono posiada i jak widac jest pokazane kto ile gra w dana gre ;] lub w jake gra gry ja ten proram mam zainstalowany od konca Lutego poczatek Marca a jak widac 440godzin w niecałe 4 miesiace gry w W3 robi wrazenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:12, żyrafa napisał:

a czy xfire nie sciaga zadnych np spywarow lub wirow??i czy pokazuje WSZYSTKIE gry w jakie
gram??


Nigdy mi sie to nie zdazylo a xfire uzywam od roku,Pokazuje gry w które mozesz zagrac przez neta w zakladce "servers",a pozatym mozesz przez niego gadac jak na gg i skype POLECAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:15, danielbr napisał:

> a czy xfire nie sciaga zadnych np spywarow lub wirow??i czy pokazuje WSZYSTKIE gry w jakie

> gram??

Nigdy mi sie to nie zdazylo a xfire uzywam od roku,Pokazuje gry w które mozesz zagrac przez
neta w zakladce "servers",a pozatym mozesz przez niego gadac jak na gg i skype POLECAM :D

ale chodzi mi o to czy liczy czas w w gry ktore gram w single player??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:18, żyrafa napisał:

> > a czy xfire nie sciaga zadnych np spywarow lub wirow??i czy pokazuje WSZYSTKIE gry
w jakie
>
> > gram??
>
> Nigdy mi sie to nie zdazylo a xfire uzywam od roku,Pokazuje gry w które mozesz zagrac
przez
> neta w zakladce "servers",a pozatym mozesz przez niego gadac jak na gg i skype POLECAM
:D
>
ale chodzi mi o to czy liczy czas w w gry ktore gram w single player??


Tak,liczy ale tylko gdy masz go włączonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem wczoraj xfire i odrazu mam kilka pytan;)1.Odrazu pozainstalowaniu pisalo ze sciaga jakis tam patch,czy powinno go sciagac??przeciez sciagnelem juz chyba w najnowszej wersji:/2.Grajac np w fife wc 2006 mialem raz na 2 min 1 s lag:/czy wam tez tak sie dzieje??moze przez to ze sciagalo:/3.Czemu xfire prawie caly czas uploaduje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Grajac

Dnia 31.08.2006 o 10:39, żyrafa napisał:

np w fife wc 2006 mialem raz na 2 min 1 s lag:/czy wam tez tak sie dzieje??moze przez to ze
sciagalo:/3

To nie zależy od Xfire.Jeżeli masz lagito jest to wina serwera,lub zapchanego łącza.
.Czemu xfire prawie caly czas uploaduje??
Licho wie...ale bez przesady.Nie jest taki częsty.Mi dzisiaj ściągneło patcha... po 6 miesięcznej nieobecności(nie grałem na sieci,to i programiku się nie używało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 11:25, Lumbago napisał:

To bedzie totalny offtop. Widze że lubisz Z. F. Skurcz


bulgarski poscikk 8) przypadkowo trafilem na film dawno temu, a tego avka pokochalem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 11:25, Darkstar181 napisał:

>Grajac
> np w fife wc 2006 mialem raz na 2 min 1 s lag:/czy wam tez tak sie dzieje??moze przez
to ze
> sciagalo:/3
To nie zależy od Xfire.Jeżeli masz lagito jest to wina serwera,lub zapchanego łącza.
.Czemu xfire prawie caly czas uploaduje??
Licho wie...ale bez przesady.Nie jest taki częsty.Mi dzisiaj ściągneło patcha... po 6 miesięcznej
nieobecności(nie grałem na sieci,to i programiku się nie używało)

a jak moge odswiezyc liste??chodzi o to ze jak kumpel np wlazi na jakis serwer to mi pisze na jaki weszedl i pokazuje ze ma 0 punktow,i tak przez nastepne minuty i nie wiem jak odswiezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tego programu nie czaje... niby zainstalowałem niby jest gry wykrywa... ale jakoś tak nie porywa mnie... no i jeszcze ten zasrany lag podczas grania w csa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować