• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Beneq2

Mikrofon tactic 3d alpha problem

Pytanie

Witam zakupiłem 2 tygodnie temu słuchawki creative tactic 3d alpha i mam problem z mikrofonem, podpięte do słuchawek nie działają ale jak podpinam do komputera sam mikrofon działa normalnie. W czym może być problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Upewnij się że mikrofon nie jest wyciszony, sprawdź ustawienia w komunikatorach głosowych.
EDIT: Wyciszony w panelu Sound Blaster, nie na pilocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W panelu sterowania Sound Blaster przejdź do zakładki VoiceFX, włącz tą opcję, maksymalnie podgłoś słuchawki (zarówno na pilocie jak i na komputerze), kliknij test i mów (co chcesz :D). Jeśli siebie usłyszysz, to coś masz skopane z programem\-ami w których korzystasz z mikrofonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale zastanawia mnie czemu na tej i na tej karcie muzycznej nie działa mikrofon podpięty w słuchawkach, a jak podepnę sam mikrofon do karty muzycznej to wtedy dopiero działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem te słuchawki ale ich nie polecam. Są bardzo słabe a mikrofon często szwankuje. W mojej opinii lepiej kupić tactick RAGE bo są w nich naprawione wszystkie częste błędy techniczne z alphy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2013 o 16:46, Beneq2 napisał:

Ale zastanawia mnie czemu na tej i na tej karcie muzycznej nie działa mikrofon podpięty
w słuchawkach, a jak podepnę sam mikrofon do karty muzycznej to wtedy dopiero działa


najpewniej kabel jest trzaśnięty w którymś miejscu :) przerabiałem to na tacticach, także zmiana sterowników itp nic tu nie da, oddaj je na reklamację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować