Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Klawiatura

184 postów w tym temacie

Ja przywalę trochę z innej beczki.
W mojej klawiaturze wczoraj przestały działać niektóre klawisze (np. b,a,d, spacja)

Próbowałem wyjmowania kabla i oczyszczania go ale to nic nie dało.
Byłbym wdzięczny za każdą pomoc mi udzielona bo Klawiatura ekranowa jest do niczego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwne pytanie (które chyba dotyczy klawiatury, chociaż możliwe że Windy itd.), postanowiłem je napisać tutaj. Więc, jak się robi te ruskie/chińskie/arabskie i inne znaczki, literki, tudzież cyferki? Bo przydałoby mi się to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mialem taką klawiaturę,mozesz ją odrazu wywalic jak ja to zrobilem,albo byla za slaba łączność,albo cos innego.Wkoncu kupilem jakis shit za 20zł i i tak byl lepszy od tej multimedialnej.Pamietaj ze z multimedialną klawiaturą nie zrobisz formatu komputera,bo F8 nie dziala jak F8 tylko jak Volume UP czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 10:45, Chaotizz napisał:

A ja mam dziwne pytanie (które chyba dotyczy klawiatury, chociaż możliwe że Windy itd.),
postanowiłem je napisać tutaj. Więc, jak się robi te ruskie/chińskie/arabskie i inne
znaczki, literki, tudzież cyferki? Bo przydałoby mi się to. ;)



O ile sie nie myle to mozna to wlaczyc w panelu sterowania i wybierasz jezyk czy jakos tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:50, Grzyb Polny napisał:

Ja przywalę trochę z innej beczki.
W mojej klawiaturze wczoraj przestały działać niektóre klawisze (np. b,a,d, spacja)

Próbowałem wyjmowania kabla i oczyszczania go ale to nic nie dało.
Byłbym wdzięczny za każdą pomoc mi udzielona bo Klawiatura ekranowa jest do niczego ;p

kup sobie nową, klawiaturki nie są drogie a bez tego ciezko sie zyje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie, czy jakiśgramowicz mógdłby powiedzieć mi co lepsze zboard Fang czy Merc a może ta z wymienną klawiszologią(chyba podkładkami) bo miałem klawiature chyba z 6 lat doskonała była, ale kabel się oderwał trochę i niezbyt działa, więc kupiłem taką za dyche czy dwie i wcali mi się nie podoba (no cena w tym przypadku = jakość). Mam mało miejsca(no ma się zorganizowany bajzel :D ) więc chyba lepszy będzie Fang, ale Merc ma odrazu wbudowane i tylko 2 dwychy droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to tutaj, temat chyba odpowiedni. :P

Czy płaskie klawiatury (takie ''niby'' jak w notebookach) dobrze sprawdzają się w różnorakich grach? Chodzi mi głównie o m.in. FPSy i samochodówki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 13:40, Linux M napisał:

Czy płaskie klawiatury (takie ''niby'' jak w notebookach) dobrze sprawdzają się w różnorakich
grach? Chodzi mi głównie o m.in. FPSy i samochodówki. ;)


To zależy, jak kto lubi :) Ja osobiście nie lubie płaskich klawiatur, bo nie wygodnie na nich mi się gra. Płaskie klawiatury są także droższe, dlatego polecam ci te "grubsze" :) Powinnieneś wybrac się do sklpeu i zobaczyć na jakiej klawiaturze pracuje ci się najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejs klawiaturki za mozliwie drobna kwote (na pewno mniej niz 100 pln).
Normalny uklad klawiszy, normalna wielkosc, i niski skok klawiszy. Mile widziane pokretlo glosnosci, ale ogolnie nie lubie tych wszystkich dodatkowych klawiszy. Podswietlenie (najlepiej mocne) mile widziane.
Ktos cos takiego ostatnio widzial i moze polecic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:41, Volvox napisał:

Szukam jakiejs klawiaturki za mozliwie drobna kwote (na pewno mniej niz 100 pln).
Normalny uklad klawiszy, normalna wielkosc, i niski skok klawiszy. Mile widziane pokretlo
glosnosci, ale ogolnie nie lubie tych wszystkich dodatkowych klawiszy. Podswietlenie
(najlepiej mocne) mile widziane.
Ktos cos takiego ostatnio widzial i moze polecic? :)


Właśnie moja klawiatura jest mniej więcej taka jaką szukasz - ma pokrętło głośności, cena jest zależna od sklepu - oscyluje w granicach 80-90 zł. Skok wielkości dosyć niski. Brakuje tylko podświetlenia, ale klawisze są dobrze widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klawiatura jak najbardziej normalnej wielkości i kształtu, nie posiadająca żadnych udziwnień i mająca podświetlane klawisze [acz nie wiem, jak to w rzeczywistości wygląda, nie miałem okazji przy niej pracować] - Labtec Ultra Flat Illuminated. niestety nie ma pokrętła do głośności. ale za cenę mniejszą niż 100zł trudno Ci będzie znaleźć klawiaturę z podświetlaniem i choć jednym ''klawiszem'' multimedialnym [czyt. pokrętłem do głośności :P].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:00, pizmak666 napisał:

klawiatura jak najbardziej normalnej wielkości i kształtu, nie posiadająca żadnych udziwnień


Ona jest węższaniz zwykla, przez co ma scisniete klawisze (tam gdzie strzalki).

Przegladam rozne sklepy i powoli trace nadzieje :( Ten logitech 600 jest najblizej doskonalosci na razie, ale tez niestety nie doskonaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 01:56, Volvox napisał:

Ona jest węższa niz zwykla, przez co ma scisniete klawisze (tam gdzie strzalki).


oh, sorry, nie przyjrzałem się wystarczająco...

Dnia 28.01.2009 o 01:56, Volvox napisał:

Przegladam rozne sklepy i powoli trace nadzieje :( Ten logitech 600 jest najblizej doskonalosci
na razie, ale tez niestety nie doskonaly ;)


a ten logitech ma podświetlenie ;> bo jeśli chciałbyś przypadkiem wydać więcej, to microsoft reclusa byłby dla Ciebie chyba idealnym wyborem. ma mocne podświetlenie, pokrętło [nawet dwa! :D], do tego ma normalny układ klawiszy i całkiem wygodną podpórkę pod nadgarstki - nie ślizgają się. jedyny minus to cena ok 200zł. ale płacisz za na prawdę dobrą klawiaturę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować