Zaloguj się, aby obserwować  
Nemoris

Szukam gry online nie wymagajacej dużej ilości czasu

9 postów w tym temacie

Hej

Szukam gry online, która:
- opiera się głównie na myśleniu
-ma rozbudowany system rywalizacji z innymi
-nie zabiera dużo czasu
Gram obecnie w GW2 ale to jednak gra tego typu,gdzie liczą się jednak bardzo umiejętności wymagające refleksu itd.(a nie mam czasu na doszkalanie tych aspektów) a nie samo bądź głównie myślenie.Poza tym nie podoba mi się to,że jednak tam nie ma żadnego rankingu,na czym mi zależy bo uwielbiam rywalizować z innymi.
Wydaję mi się że powinienem spróbować jakiejś strategii ale sam w sumie nie wiem,może SC2,albo jakaś gra przeglądarkowa ? :)

Z góry dzięki bo nie mogę nic znaleźć już długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 16:38, Nemoris napisał:

Hej

Szukam gry online, która:
- opiera się głównie na myśleniu
-ma rozbudowany system rywalizacji z innymi
-nie zabiera dużo czasu
Gram obecnie w GW2 ale to jednak gra tego typu,gdzie liczą się jednak bardzo umiejętności
wymagające refleksu itd.(a nie mam czasu na doszkalanie tych aspektów) a nie samo bądź
głównie myślenie.Poza tym nie podoba mi się to,że jednak tam nie ma żadnego rankingu,na
czym mi zależy bo uwielbiam rywalizować z innymi.
Wydaję mi się że powinienem spróbować jakiejś strategii ale sam w sumie nie wiem,może
SC2,albo jakaś gra przeglądarkowa ? :)

Z góry dzięki bo nie mogę nic znaleźć już długi czas.

Path of Exile? Jest rozbudowana i powinna się spodobać :] Albo Tera online- świetny tryb walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 17:23, Nemoris napisał:

Hm,ale TERA to w sumie mmo,więc odpada.Path of Exile raczej też.


Może Total War seria ma tryb multiplayer w tym roku wychodzi Rome 2, masz wszystko co chcesz online, nie wymaga dużo czasu, myślenie i nie musisz mieć jakiegoś świetnego refleksu :). Rywalizacji z innym aż tak rozbudowanej nie ma ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 16:38, Nemoris napisał:

-opiera się głównie na myśleniu
-ma rozbudowany system rywalizacji z innymi
-nie zabiera dużo czasu


sprwadz/ sobie to: http://www.gram.pl/news/2013/03/02/gramtv-gramy-w-the-banner-saga-factions.shtml

nie jestem tylko pewien obecnosci rankingow.

jeszcze to moze Cie zainteresuje: http://www.bloodlinechampions.com/

tez darmowe. skupione na pojedynkach. jednak troche zrecznosciowe - ale nie takie dezorientujace jak GW2 (rzut izometryczny w miejsce 3d) i szybsze.

Dnia 07.03.2013 o 16:38, Nemoris napisał:

może SC2


wymaga duuuuuuuuuuuuuuuzo wiecej zrecznosci niz GW2. moze nie w najnizszych ligach, ale potem decyduje sekndy i szybkosc/ilosc klikania na sekunde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 16:38, Nemoris napisał:

<ciach>


Po mojemu to do momentu w którym nie zdecydujesz się na coś większego najodpowiedniejsze byłoby dla Ciebie zajrzenie na Kongregate.com i wyszukanie gierek po tagu "Multiplayer". Jasne, część z nich jest dość mało rozbudowana, kolejne posiadają różnorakie, irytujące timery - ale znaleźć się tam da parę perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkimi za odpowiedzi :) !
Odnośnie bloodline champions to grałem trochę w lola/dote,a znając mnie to jak zacznę grac w grę tego typu to się za bardzo wkręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci polecić w zasadzie grę Stronghold Kingdoms jest to wersja MMO znanej Twierdzy. Dużo różnych rankingów tam istnieje od produkcji broni poprzez liczbę zabitych wilków kończąc na podbitych wioskach. W zasadzie nie musiałbyś dużo czasu poświęcać jeśli byś skupił się na ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować