Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista cyfrowych gier w sklepie gram.pl

13 postów w tym temacie

Szkoda, że nie macie Trials Evolution: Gold Edition w formie cyfrowej i z promocją jak w przypadku wydania pudełkowego. Bo bym z chęcią kupił, a na pudle mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 17:08, Kadaj napisał:

Przydałoby się też wyszukiwanie według platformy, na której się te gry
aktywuje. ;p

Popieram. :) Ale oczywiście chwali się, że Gram poszerza asotyment produkcji cyfrowych. Czy wiadomo, kiedy w ofercie pojawią się gry wydawców zastrzeżonych do tej pory dla Cenegi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przydałoby się też wyszukiwanie według platformy, na której się te gry
> > aktywuje. ;p
> Popieram. :) Ale oczywiście chwali się, że Gram poszerza asotyment produkcji cyfrowych.
> Czy wiadomo, kiedy w ofercie pojawią się gry wydawców zastrzeżonych do tej pory dla Cenegi?
> :)
>
Pracujemy cały czas nad ofertą :) mamy już następne tytuły przygotowane do wydania myślę, że na najbliższe 2-3 miesiące narazie . Co do wydawców to nie puszczę pary z ust ale pracujemy intensywnie nad pozyskaniem istotnych dla graczy wydawców :) a efekty można będzie śledzić na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 19:15, pat_ron napisał:

Pracujemy cały czas nad ofertą :) mamy już następne tytuły przygotowane do wydania
myślę, że na najbliższe 2-3 miesiące narazie .

Zróbcie wszystko, by mieć katalog wydawców i gier na następne 5-6 miesięcy, a nie tylko na najbliższe 2-3 miesiące. :)

Dnia 18.03.2013 o 19:15, pat_ron napisał:

Co do wydawców to nie puszczę pary z ust ale pracujemy intensywnie nad pozyskaniem istotnych
dla graczy wydawców :) a efekty można będzie śledzić na bieżąco.

Oj, uchylcie troszkę rąbka tajemnicy, proszę. :)

Osobiście liczyłbym bardzo, myślę także, że większość gramowiczów by mnie w tym poparła, by w Waszym katalogu dystrybucji cyfrowej pojawiły się gry od Acti, Square Enix, Take Two, Warnera. :)

Natomiast największym marzeniem byłoby umieszczenie w ofercie kluczy zachodnioeuropejskich/brytyjskich (bez blokad regionalnych) dla gier od Bethesdy/ZeniMaxu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pracujemy cały czas nad ofertą :) mamy już następne tytuły przygotowane do wydania
> > myślę, że na najbliższe 2-3 miesiące narazie .
> Zróbcie wszystko, by mieć katalog wydawców i gier na następne 5-6 miesięcy, a nie tylko
> na najbliższe 2-3 miesiące. :)

Spokojnie :) mówię o stanie na dzisiaj, każdego dnia coś się dzieje i cały czas nasze portfolio będzie się powiększać

> > Co do wydawców to nie puszczę pary z ust ale pracujemy intensywnie nad pozyskaniem
> istotnych
> > dla graczy wydawców :) a efekty można będzie śledzić na bieżąco.
> Oj, uchylcie troszkę rąbka tajemnicy, proszę. :)
>
> Osobiście liczyłbym bardzo, myślę także, że większość gramowiczów by mnie w tym poparła,
> by w Waszym katalogu dystrybucji cyfrowej pojawiły się gry od Acti, Square
> Enix
, Take Two, Warnera. :)
>
> Natomiast największym marzeniem byłoby umieszczenie w ofercie kluczy zachodnioeuropejskich/brytyjskich
> (bez blokad regionalnych) dla gier od Bethesdy/ZeniMaxu. :)

Niestety nic nie powiem :) Wydawcy zacni zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 22:19, pat_ron napisał:

Niestety nic nie powiem :) Wydawcy zacni zobaczymy jak to będzie

Wiem, że zacni. Zróbcie wszystko, żeby niebawem byli w Waszej ofercie dystrybucji cyfrowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 20:19, Janek_Izdebski napisał:

Osobiście liczyłbym bardzo, myślę także, że większość gramowiczów by mnie w tym poparła,
by w Waszym katalogu dystrybucji cyfrowej pojawiły się gry od Acti, Square
Enix
, Take Two, Warnera. :)


Widzę, że nie tylko dla mnie są to kluczowi wydawcy :D W sumie to na gry EA najlepsze promocje są na Originie, ale gry Acti są u nas koszmarnie drogie, więc gram.pl miałoby tu jakieś pole do popisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 23:42, pawbuk napisał:

Widzę, że nie tylko dla mnie są to kluczowi wydawcy :D W sumie to na gry EA
najlepsze promocje są na Originie, ale gry Acti są u nas koszmarnie drogie, więc gram.pl
miałoby tu jakieś pole do popisu :D

Zgadzam się. Ale nie należy też zapominać o Beth/ZeniMaxie, bo to co robi z grami tego wydawcy Cenega woła o pomstę do nieba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Przydałoby się też wyszukiwanie według platformy, na której się te gry
> > > aktywuje. ;p
> > Popieram. :) Ale oczywiście chwali się, że Gram poszerza asotyment produkcji cyfrowych.
>
> > Czy wiadomo, kiedy w ofercie pojawią się gry wydawców zastrzeżonych do tej pory
> dla Cenegi?
> > :)
> >
> Pracujemy cały czas nad ofertą :) mamy już następne tytuły przygotowane do wydania myślę,
> że na najbliższe 2-3 miesiące na razie . Co do wydawców to nie puszczę pary z ust ale
> pracujemy intensywnie nad pozyskaniem istotnych dla graczy wydawców :) a efekty można
> będzie śledzić na bieżąco.
Przydało by się aby ktoś też napisał dokładny poradnik jak się gry pobiera, jakiego " wspomagacza" użyć do pobierania ich i tak dalej, a skąd mam pewność że zabezpieczenia nie przeszkodzą mi w instalacji tytułów?
Dlatego nie mogę się przerzucić z wersji pudełkowej na cyfrowa, mam opory. A może by też dodać tak ważne kwestie jak w razie nalotu służb udowodnić ze legalnie zakupiliśmy grę a nie że to pirat?
Takie rzeczy też są niestety ważne, mimo że z pozoru wydaje sie błahostkami. i jak nagrać to na CD, może chce zachować grę, ale mam mało miejsca na dysku aby przechowywać? i nie ściągać jej powtórnie z konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 09:35, Qumi napisał:

Jest Starcraft 2 Heart of the Swarm a nie ma Wings of Liberty :/ ?

Też się zdziwiłem z tego powodu. W ogóle sprawa dystrybucji gier Blizzarda w wersji cyfrowej na Gram.pl jest bardzo dziwna, ale bardzo interesująca zarazem. :)

Jak kiedyś pisał Michał Gembicki z CD Projektu na forum cdp.pl, żaden z oficjalnych sklepów poza Battle.netem nie ma praw do sprzedaży cyfrowej produktów Blizzarda. Nawet cdp.pl, który jest dystrybutorem pudełkowych wersji, nie miał wynegocjowanej takiej możliwości. Keyshopy pomijam, bo nie są to oficjalne sklepy typu Gram.pl, Muve.pl, cdp.pl, polski Origin czy Sklep.gry-online.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować