Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Właśnie zamówiełm sobie grę Soldiers: Ludzie Honoru tylko że jak to często bywa najpierw robię potem myślę :). I czy dokonałem dobrego wyboru kupując tą grę czy lepiej ją sprzedać w "urzywkach"?
(juz słyszę "to zależy jakie gry lubisz", hehe uprzedzę Was w tym i powiem że lubię RPG, RTS i ciekawe "miksy" różnych gatunków np. SpellForce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, dokonałeś świetnego wyboru ;)

Gra Soldiers: Ludzie Honoru jest taką ''mieszanką'' Commandosa z Blitzkriegiem z tym, że w odróżnieniu od tamtych gier, S: LH ma o niebo większe możliwości oraz świetną grafikę. Co prawda, poziom niektórych misji jest zbyt "wyśrubowany", ale dla chcącego nic trudnego. Na pewno nie pożałujesz dodając tą grę do swej ''półki'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:15, Andrij napisał:

Właśnie zamówiełm sobie grę Soldiers: Ludzie Honoru tylko że jak to często bywa najpierw robię potem myślę :). I czy dokonałem
dobrego wyboru kupując tą grę czy lepiej ją sprzedać w "urzywkach"?
(juz słyszę "to zależy jakie gry lubisz", hehe uprzedzę
Was w tym i powiem że lubię RPG, RTS i ciekawe "miksy" różnych gatunków np. SpellForce)

dobrze zrobiles, ta gra jest swietna!!! wszyscy mowią o tym ze jest za trudna ale wedlug mnie to przesada (ta gra do latwych nie nalezy ale bez pszesady!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba tą grę mam od roku :P Jak będziesz miał problemy z jakąś misją, a zapewne tak będzie, to pisz tutaj to Ci pomogę :] Możemy też pograć w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poradników nie chce :P bo psują satysfakcję z przechodzenia (może nie tak jak kody ale jednak :P)


Dev ---> Jak mi dostarczą i trochę potrenuję to oczywiście zagramy przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 27.10.2005 o 08:45, Andrij napisał:

Dev ---> Jak mi dostarczą
i trochę potrenuję to oczywiście zagramy przez neta


To gry jeszcze nie masz? Przejdź trening, jedną kampanię i daj mi znać i gramy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zainstalowałem :) i powiem że wydanie gry mnie miło zaskoczyło. Może i pudełko jest male ale jego zawartość świetna. Nie wiem czemu ae mam dożywotnią gwarancję choć gra została wydana ponad rok temu, dysk dodatkowy z różnymi materiałami no i jeszcze kilka fajnych rzeczy.


Dev ----> zagramy gdzieś w poniedziałek albo w niedziele wieczorem jak juz sie osfoję zinterfejsem itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 28.10.2005 o 19:30, Andrij napisał:

Dev ----> zagramy gdzieś w poniedziałek albo w niedziele wieczorem jak juz sie
osfoję zinterfejsem itp itd.


Żeby nie było to ja zawsze przy potyczkach w sieci(no może prawie zawsze) korzystam z GameSpy Arcade... wtedy widze kto i jak pięknie załozył i się dołączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić tę grę. I patrząc na wasze wypowiedzi, oraz na screeny przekonałem się, że ta gra musi być w moim domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 21:27, Steciu napisał:

Zastanawiam się czy kupić tę grę.


Powiem krótko tu się nie ma nad czym zastanawiać, gra warta pieniędzy. Chociarz ja tam za nią nie płaciłem bo kupiłem 5 gierek z extra klasyki i zamówiłem właśnie Soldiersów :P Ale krótko Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak Andrij. No nie przekonują mnie wasze wypowiedzi!!! Raczej kupie Codename Panzers Faza Pierwsza... chociaż jak mnie przekonacie to może. No nie wiem!!!
Normalnie DÓŁ!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codename Pazners jest o wiele gorszy od Soldiers... Co więcej wg. mnie to najgorsza obecnie pozycja jeśli chodzi o gry osadzone w II wś. Sherman wytrzymujący 7 strzałów Tygrysa? Nie dziękuje... Wole Soldiers :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować