Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft przejmuje studio odpowiedzialne za serię Anno

6 postów w tym temacie

Chciałbym nowe Anno wracające do korzeni - 2070 zupełnie mi nie podeszło. Wiem, że po czterech odsłonach (plus dodatki) ciężko już coś więcej wymyślić, ale przeniesienie serii w przyszłość jednak nie trafiło w moje gusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zainteresowałem się w momencie wydania Complete grą Anno 2070, we wcześniejsze grałem i mam nadzieję że nowa edycja także mi się spodoba. Co do wydań rok w rok - to nie sprzedaje się tak dobrze jak AC, nie ma obaw ;) Choć z drugiej strony, w dzisiejszych czasach pieniądza wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobra wiadomość :/ Wedle założeń mają trzaskać przede wszystkim gry z segmentu free2play :/ Wysyłanie zdolnych ludzi do takiej roboty, to spora degradacja. Zresztą przypomina się Massive Entertainment - kurcze fajne strategie robili, a po przejęciu przez Ubi zostali wyrobnikami odpowiedzialnymi m. in. za tryb multi do FarCry 3.

Podobnie Blue Byte - to jest tylko moja opinia, może i zbyt pesymistyczna, ale również ich gry straciły ikrę i polot kiedy firma znalazła się pod skrzydłami Ubi. A było to jeszcze przed erą DLC, mikrotransakcji, free2play i tym podobnych wynalazków... Jakoś tak lepiej mi się grało w starsze części Settlersów (z IMO mistrzowską dwójką) niż w te nowsze...

Się okaże - ale IMO teksty w rodzaju:

Razem nadal możemy tworzyć wspaniałe gry, w tym Might and Magic Heroes Online, które - mamy nadzieję - stanie się liderem wśród propozycji Ubisoftu w segmencie free-to-play

nie wróżą zbyt dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować